:: چگونه یک میلیونر بیشتر توپ زدن یک میلیاردر برای خرید طلایی رزمندگان امور خارجه در سال 2010

در سال 2010 آن را به یک نتیجه گیری است که اوراکل ORCL, +0.66% بنیانگذار لری الیسون قرار بود به خرید طلایی رزمندگان امور خارجه. الیسون می خواستم برای خرید رزمندگان, او تا به حال یک رابطه خوب با آن NBA کمیسر دیوید استرن و مهم او پول است.

گزارش ها حاکی است که الیسون نزدیک بود به خرید این تیم تا او نبود.

در به تازگی منتشر شده در مورد کتاب طلایی رزمندگان امور خارجه, “پیروزی ماشین,” ورزشی را اتان اشتراوس به تشریح شرایط منحصر به فرد اطراف فروش رزمندگان است که گزارش شده است در زمان معامله در سال 2010. کتاب جزئیات چگونه رزمندگان زمان مالکیت گروه به رهبری جو Lacob در زمان مراحل را برای دور زدن حراج فرآیند برای به دست گرفتن کنترل از حق رای دادن.

همچنین نگاه کنید: این 5 چیز نیاز به اتفاق می افتد برای نرم افزار ورزشی برای بازگشت

جو Lacob یک شریک در کلاینر پرکینز یک سرمایه گذاری سرمایه گذاری سرمایه شرکت در دره سیلیکون. او اقدام به خرید یک کالیفرنیا ورزشی تیم در گذشته زمانی که او سعی کرد و موفق به خرید در لس آنجلس داجرز در اوایل 2000s. در حال حاضر Lacob بود مناظر خود را در مجموعه طلایی رزمندگان امور خارجه.

در سال 2010 رزمندگان بودند متعلق به بنیانگذار کابل لوله صوتی ارتباطات کریس Cohan. Cohan تصمیم به قرار دادن رزمندگان حق رای دادن برای فروش در پی فروپاشی اقتصادی از اواخر 2000s — در حدود همان زمان Cohan شد مبارزه با 160 میلیون دلار مالیات-فرار از اتهام در دادگاه فدرال.

رزمندگان نبودند بسکتبال نیروی عظیم منهدم کننده آنها هستند; این بود که قبل از آنها موفق به کسب سه قهرمانی. در طول Cohan مالکیت این تیم تنها برگشتی یک بار در 15 سال است.

این استاندارد برای تمرین تیم NBA به فروش می رسد از طریق حراج روند. Sal Galatioto رئیس جمهور Galatioto ورزشی همکاران تسهیل کرده است خرید و فروش ده ها تن از تیم های ورزشی حرفه ای از جمله این فروش طلایی رزمندگان امور خارجه. Galatioto گفت MarketWatch که صاحبان تیم معمولا استخدام یک مشاور و یا کسب و کار برای اجرای مزایده “اگر آنها هوشمند هستند.”

مناقصه برای رزمندگان آمد و به دو گروه های مربوطه یک led توسط جو Lacob و دیگر توسط لری الیسون با توجه به ورزشی است. الیسون ششم بود ثروتمندترین فرد در این سیاره در سال 2010 با ارزش خالص حدود 28 میلیارد دلار با توجه به فوربس. Lacob می تواند پیشنهاد میلیون ها نفر برای رزمندگان بود اما هیچ جا در نزدیکی یک میلیاردر مانند الیسون.

مناقصه جنگ با الیسون بود نه موقعیت سودمند برای Lacob.

Lacob گفت: ورزشی که دلار ارقام گرفتن بالاتر از او و گروه او در ابتدا حاضر به ارائه.

“هنگامی که آن را به 400 میلیون دلار آن را به ما و الیسون… آن را چهار [صد میلیون] و متاسفانه او تا به حال پول بیشتری از ما و او اگر او واقعا می خواست به آن اجازه دهید تا روشن شود او می تواند داشته ام زیرا او یکی از ثروتمندترین مردان جهان است. او می تواند بیشتر توپ زدن ما هیچ تردیدی نیست.”

دانستن آنها هرگز نمی تواند بیشتر توپ زدن الیسون Lacob و خود را شریک کسب و کار هالیوود اجرایی پیتر Guber تصمیم به نوسان برای نرده ها. آنها را رزمندگان صاحب کریس Cohan یک انفجار ارائه دهد.

یک انفجار ارائه است فقط آنچه در آن مانند تلفن های موبایل: این پیشنهاد در حال حاضر و یا پیشنهاد از بین می رود.

همچنین نگاه کنید به: مایکل جردن یادگاری منفجر میان ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’ محبوبیت

انفجار ارائه می دهد غیر معمول نیست. این یک تاکتیک استفاده شده است با استخدام مدیران و سرمایه گذاری نشان می دهد تلویزیون مخزن کوسه به ارائه کمیاب است و به طور بالقوه زودگذر.

جزئیات انفجار ارائه گزارش شده است به عنوان بخشی از رزمندگان فروش در سال 2010.

این Lacob-Guber تیم می خواست به انفجار ارائه به Cohan در فرد اما Galatioto فرد در حال اجرا حراج به آنها گفت رزمندگان صاحب کریس Cohan گرفتن نیست جلسات. Lacob و Guber در نهایت دنبال کردن Cohan در خواب چوگان سرپهن مسابقات در بالتیمور دور زدن قوانین مناقصه در محل مجموعه حراج با توجه به ورزشی است.

Lacob اعتراف به Cohan که او علاقه مند بود در ادامه استاندارد حراج روند.

“من گفتم:” خوب در اینجا معامله — من نه مناقصه کنه پس من هستم. من نمی تواند ضرب و شتم او را در یک فرآیند مناقصه. اما اگر شما به من یک قیمت شما کاملا را من به شما یک جواب بله یا نه.””

داشتن چندین مناقصه یک موقعیت قوی برای Cohan اما اگر Lacob بودند به رها کردن از روند مناقصه را متوقف خواهد کرد و Cohan نمی تواند قیمتی برای تیم خود ندارد.

پس از شور و مشورت دو طرف تصمیم گرفتند در یک معامله به ارزش $450 میلیون دلار برای رزمندگان طلایی امور خارجه. جو Lacob شد و در نهایت صاحب یک ورزش حق رای دادن.

Lacob می دانستند به دلیل نامتعارف ماهيت معامله مهم بود که به آن نهایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“ما کار مستقیم هفتاد و دو ساعت” Lacob گفته ورزشی.

در سال 2010 $450 میلیون شد شکستن رکورد فروش برای NBA حق رای دادن. که ضبط شده و شکسته چهار بار از جمله فروش اخیر از لس آنجلس کلیپرز و هیوستون راکتس هر گرفتی 2 میلیارد دلار. طلایی رزمندگان امور خارجه در حال حاضر ارزش دلار در 4.3 میلیارد دلار با توجه به فوربس.

مدت کوتاهی پس از توافق نهایی شد, اوراکل لری الیسون انتشار بیانیه ای گفت: “اگر چه من بالاترین پیشنهاد کریس Cohan تصمیم به فروش به شخص دیگری. در تجربه من این است که کمی غیر معمول است. با اینحال کاش رزمندگان و طرفداران خود را چیزی جز موفقیت خود را تحت مالکیت جدید.”

Galatioto تایید به MarketWatch که الیسون بود که بالاترین پیشنهاد برای رزمندگان اما Lacob-Guber تیم انتخاب شد به جای. Galatioto نمی تواند با این حال تایید است که وجود دارد بالتیمور نشست.

کریس Cohan نیست پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در این داستان.

الیسون شده است خوب پس از گم کردن رزمندگان به عنوان ارزش خالص دو برابر شده است در 10 سال پس از فروش در هر فوربس.

جالب اینجاست که الیسون شرکت اوراکل خریداری کرده بود نامگذاری حقوق به عرصه ای که در آن رزمندگان ایفا چهار سال قبل به حق فروخته شده به جو Lacob. حتی پس از بحث فروش “اوراکل آرنا” بود locale بی شماری را از یاد رزمندگان لحظات از سال 2006 تا سال 2019 به این تیم موفق به کسب سه قهرمانی به رهبری ستاره گارد خصوصی به کاری. رزمندگان نقل مکان کرد و به یک جدید سن فرانسیسکو عرصه شروع در سال 2020 شود.

زمانی که فشار بر اخلاق خرید تیم Lacob را شریک کسب و کار پیتر Guber شد دوسوگرا.

“هیچ قانون وجود دارد اما شما آنها را در خطر خود شما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>