از روز شنبه یک جزیره انگلستان سواحل جنوبی را تبدیل به یک ظرف پتری برای تلاش برای منزوی کردن و مهار سوم-بزرگترین شیوع کروناویروس در اروپا است.

“از فردا آغاز خواهد شد به ما آزمون آزمایشی پیگیری و ردیابی در جزیره موجود زنده شروع با بهداشت حرفه ای و سپس نورد به همه شهروندان گفت: وزیر بهداشت مت, Hancock, اعلام, دولت, است تماس, ردیابی برنامه روزانه coronavirus نشست خبری در روز دوشنبه.

سلامت کارگران قادر خواهد بود برای نصب برنامه جمعه به دنبال بقیه جزیره 141,000 شهروندان در پنجشنبه و سپس در سراسر انگلستان در اواخر این ماه. برنامه هشدار به کاربران این که آیا آنها در تماس با کسی که گزارش کرده Covid-19 علائم با استفاده از بلوتوث به ورود آن همراه بوده است در نزدیکی. آن را نیز اجازه می دهد تا کاربران به منظور تست در صورتی که علائم و نشانه های این ویروس است.

“مهمتر آزمون پیگیری و ردیابی اجازه می دهد تا ما را به یک هدف بیشتر رویکرد به مستند” هنکاک گفت:, و اضافه کرد که آن را ارائه می جرم “مقیاس دولت نیاز به در نظر گرفتن کامل از حریم خصوصی و امنیت” اشاره کرد که آن را در حال حاضر آزمایش شده است در بسته شرایط در نیروی هوایی سلطنتی پایه.

“خلبان مهم است به طوری که ما می توانید مطمئن شوید که این برنامه با این نسخهها کار در کنار تماس با سیستم ردیابی,” او گفت:.

کشورهای دیگر شده اند مسابقه به منظور توسعه برنامه ردیابی — کره جنوبی یکی از اولین برای راه اندازی چنین سیستمی که دارای اعتبار شده است در بخشی از این کشور به موفقیت در مبارزه با این ویروس هر چند که انگلستان در حال حاضر مواجه با مقاومت. بیش از یک صد نفر از کارشناسان امنیت سایبر منتشر شد بیانیه مشترک ترسیم نگرانی های حریم خصوصی در هفته گذشته و وجود دارد همچنین می تواند چالش های قانونی.

پروفسور جان نیوتن از بهداشت عمومی انگلستان نیز در روز دوشنبه کنفرانس مطبوعاتی تاکید کرد که برنامه های ناشناس و نمی نگه داشتن هر گونه اطلاعات شخصی.

جزئیات:مطالعه نشان می دهد آمریکایی ها تقسیم می شوند بیش از این ایده از تماس با ردیابی

هنکاک گفت: جزیره موجود زنده است سناریوی ایده آل برای تست برنامه با توجه به نرخ پایین تر از coronavirus از بقیه کشور است. او خواست هر کس در این جزیره به آن را دانلود کنید اما تاکید کرد که اجتماعی فاصله و ماندن در خانه و اقدامات حیاتی برای نگه داشتن فشار ویروس, منحنی پایین.

انگلستان گزارش 288 بیشتر مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته مجموع 28,734 پس از وقوع آغاز شد اما انتظار می رود که دولت اعلام کرد قصد دارد برای سهولت در سراسر کشور مستند در چند روز آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de