آمریکاییها به DC 51 دولت اما مذاکره به معنی لایحه بعید است برای پیشبرد

واشنگتن – دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان تصویب لایحه جمعه که واشنگتن, دی سی, 51, دولت, اگر جمهوری خواهان و کاخ سفید را ابراز مخالفت خود را اندازه گیری.

این لایحه به درستی به نام “H. R. 51,” در گذشته عمدتا, حزب, خط, رای 232-180. یک دموکرات در کنگره کالین پترسون از مینه سوتا علیه آن رای دادند.

این لایحه که در حال حاضر به حزب جمهوری خواه اکثریت سنا اجازه می دهد برای پذیرش یک دولت جدید, به نام, واشنگتن, داگلاس مشترک المنافع خواهد بود که توسط دو سناتور و یک عضو کنگره است. دولت جدید خواهد بود به نام طرفدار الغای برده داری فردریک داگلاس که صرف آخرین 17 سال از زندگی خود در این منطقه است.

دولت قلمرو شامل تمام منطقه فعلی منطقه به جز برای بناهای تاریخی و ساختمان های فدرال مانند کاخ سفید و ساختمان کاپیتول.

روز جمعه رای علائم اولین بار واشنگتن استقلال لایحه را تصویب کرده است در هر مجلسی از کنگره است. یک لایحه استقلال آمد تا برای یک رای در سال 1993 اما شکست در خانه.

واشنگتن شهردار موریل Bowser ارسال شده در جشن تصویب این لایحه.

Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر مورد ستایش قرار داد رای به عنوان یک “لحظه نقطه عطفی” در پایان دادن به آنچه که او به نام “طبقه دوم تابعیت از سی ساکنان” و آنها را با اعطای حق رای.

این لایحه بعید است که برای پیشرفت بیشتر ، آن را در حال حاضر حرکت به سنا که در آن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., ابراز مخالفت با اندازه گیری. هیچ جمهوریخواهان رای دادند و این لایحه ،

اما در منطقه تنها nonvoting عضو کنگره دلم. النور هولمز نورتون زده خوش بینانه تن پس از رای, خواستار تصویب این لایحه یک “قوی افزایش” و “سر آغاز.”

دموکرات صحبت در حمایت از این اقدام در یک بحث در کف خانه قبل از آن گذشت. برخی از دموکرات اعضا از جمله کسانی که در رهبری عینک ماسک صورت با نابودسازی d. C. map and اعداد “51” در نماد 51 دولت است.

در یک سخنرانی در خانه طبقه نورتون گفت: کنگره تا به حال یک “تعهد اخلاقی” به تصویب استقلال و قانون اساسی قدرت به آن را انجام دهد.

“منطقه پرداخت بیشتر مالیات فدرال سرانه بیش از هر کشور,” او گفت:, اما آن را نمی باید هر گونه نمایندگی در کنگره است. وضعیت خود را به عنوان یک منطقه او اشاره کرد همچنین بدان معنی است که این منطقه دریافت کمتر coronavirus پاسخ وجوه با وجود اینکه تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

نورتون آن را به نام “شخصی” مسئله برای او از نوادگان بردگان که جد بزرگ فرار کرده بود از کشت و زرع در ویرجینیا به واشنگتن ،

“برای سه نسل خانواده محروم شده و از حقوق دیگر آمریکایی را مسلم,” او گفت:.

Rep. G. K. Butterfield, D-N. C. استدلال کرد که آن را “قبر بی عدالتی” است که ساکنان این منطقه نیست باید کامل نمایندگی با وجود توده آفریقایی-آمریکایی مهاجرت به این منطقه در اواسط قرن 20 را در دستیابی به فرصت های اقتصادی است که آنها نمی تواند در غیر این صورت به دست آوردن در تفکیک جنوبی.

جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند و خواستار استقلال تلاش برای دموکرات ها به جمع آوری قدرت بیشتر و گفت: این کشور بنیانگذاران قصد ندارد برای این منطقه برای تبدیل شدن به یک دولت است.

Rep. جودی Hice R-Ga., گفت: چه فشار برای استقلال بود “واقعا همه چیز در مورد” گرفتن “دو سناتور دموکرات” اضافه است که قانون اساسی به طور خاص کنار زمین برای سرمایه بود که نه دولت.

تماس برای سی استقلال رشد کرده و بلندتر از تظاهرات فوران در سراسر شهر در پی جورج فلوید مرگ است. Bowser شهردار این شهرستان حمایت برای استقلال به عنوان یک راه برای اعمال این منطقه را به کنترل خود پلیس مهم است.

در یک پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی او با اشاره به رئیس جمهور “نقل مکان کرد و ارتش را به آدرس محلی پلیس موضوع” و “تنها راه برای رسیدگی به این است که از طریق استقلال.”

واشنگتن رهبران به شدت با انتقاد از استفاده از سربازان برای پاسخ به اعتراضات در این شهر است. سربازان گارد ملی بودند فعال برای پاسخ دادن به تظاهرات در واشنگتن و فعال-سربازان وظیفه بسیج شدند در خارج از منطقه اما هرگز مستقر شده اند.

بیشتر: 400 نفر از سربازان گارد ملی فعال برای محافظت DC آثار اعتراض

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ممکن است در مصاحبه با نیویورک پست از آن خواهد بود “بسیار احمقانه” برای جمهوری خواهان به واشنگتن اجازه می دهد برای تبدیل شدن به یک دولت و دولت او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را وتو کند.

“آنها برنامه ریزی برای ایجاد منطقه کلمبیا یک دولت است که می خواهم آنها را به دو سناتور دموکرات—پورتوریکو یک دولت است که آنها را به دو مطلب جدید دموکرات سناتور” مک کانل گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز’ Laura Ingraham سال گذشته است. “پس این است که کامل با مته سوراخ کردن سوسیالیسم در ماه مارس در خانه. و آره تا زمانی که من رهبر اکثریت مجلس سنا به هیچ یک از چیزهای که در حال رفتن در هر نقطه.”

بیشتر: ‘هیچ پیروزی نهایی’: پنج سال پس از ازدواج همجنسگرایان حکم تاخت و تاز شده است. اما عدم قطعیت بافندگی

بیشتر: جوان آمریکایی کمتر احتمال دارد به فاصله اجتماعی به عنوان coronavirus موارد در ادامه به ظهور بررسی می گوید:

چه استدلال برای استقلال?

طرفداران استقلال می گویند آن را یک عقب افتاده را تغییر دهید برای یک شهرستان است که فاقد هر گونه رای گیری نمایندگی در کنگره است.

NAACP جمهور جرثقیل جانسون گفت: آمریکا امروز در یک مصاحبه تلفنی آن را یک موضوع “انصاف” برای جمعیت شهر است.

“این یک سوال بوده است که تحت فشار قرار دادند بیش از 50 سال به او گفت:” حتی زمانی که منطقه اکثریت بود-سیاه و سفید شهر. “این فراتر از فقط مسابقه است. این می رود به این مسئله اساسی از نمایندگی عادلانه برای همه شهروندان ایالات متحده است.”

اداره آمار نشان می دهد که 46.4 درصد از منطقه جمعیت آفریقایی آمریکایی 11.3 درصد است که هنر مدرن و 4.4 درصد است و در آسیا و منطقه جمعیت بزرگتر از وایومینگ و ورمونت.

در یک جمعه کنفرانس مطبوعاتی پلوسی تبلیغ روز جمعه رای به عنوان یک حرکت “دیر” است که به “عدالت” به زندگی مردم در سی اجازه می دهد آنها را برابری به آمریکایی ها در سراسر کشور است.

“واقعیت این است که مردم در منطقه کلمبیا پرداخت مالیات مبارزه ما جنگ خطر زندگی خود را برای ما دموکراسی است. و در عین حال در این دولت در این محل آنها هیچ رای گیری در مجلس یا سنا در مورد اینکه آیا ما به جنگ بروید و چه کسانی که مالیات تحمیل,” پلوسی گفت.

در یک سخنرانی در کف خانه, خانه, رهبر اکثریت Steny Hoyer, D-Md., گفت: شهروندان در پایتخت کشور که او اشاره کرد که “در طول تاریخ یکی از بزرگترین آفریقایی شهرستانها” شده بود “محروم و shortchanged برای بیش از حد طولانی است.”

باراک اوباما رئیس جمهور گفت: در سال 2014 است که او حمایت سی استقلال قرار دادن منطقه “مالیات بدون نمایندگی” پلاک در لیموزین ریاست جمهوری.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواستار دیوان عالی کشور برای پایان دادن به قانون مراقبت مقرون به صرفه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

وجود دارد برای حمایت از استقلال در خارج از منطقه ، ملی دموکراتیک رهبران ابراز حمایت خود را از سی استقلال در توییتر موضوع روز شنبه با معاون رئیس جمهور جو بایدن سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg دیابت کامالا هریس و دیگران به tweeting “DC باید یک دولت است. آن عبور کند.”

چه استدلال در برابر استقلال?

جمهوری خواهان می گویند به این منطقه استقلال را بیش از حد قدرت به پایتخت و باعث می شود مسائل مربوط به قانون اساسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام آن برنامه ریزی شده وتو این لایحه به نام استقلال “خلاف قانون اساسی” به دلیل مشکلات لجستیکی در کندن زمین برای دولت و اختصاص آن کنگره نمایندگی.

دولت جدید را “رسیدن به outsized اقتدار در برخی جهات نسبت به دیگر 50 ایالت” آنها نوشت.

تهمت نیز در اعتراض به این چشم انداز سی استقلال دلیل این امر به احتمال زیاد به معنای منطقه خواهد انتخاب دموکراتیک اعضای کنگره است. این منطقه رای دهندگان انتخاب هیلاری کلینتون توسط قریب به اتفاق حاشیه در سال 2016 و نورتون منطقه دموکراتیک عضو کنگره خدمت کرده است از سال 1991.

“سی هرگز یک دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: New York Post. “شما معنی ناحیه کلمبیا یک دولت ؟ چرا ؟ بنابراین ما می توانیم دو دموکراتیک تر — سناتور دموکرات و پنج بیشتر اعضای کنگره? هیچ با تشکر از شما. که هرگز اتفاق می افتد.”

سنا در حال حاضر تقسیم 53-47 اکثریت برگزار شده توسط جمهوری خواهان و اضافه کردن دو سی سناتورها خواهد قطع به عربستان استفاده در اتاق.

بیشتر: ‘Black Lives Matter’ نقاشی در 50 پا زرد نامه ها در نزدیکی کاخ سفید به افتخار جورج فلوید معترضان

قانون اساسی به کنگره توانایی برای تنظیم شرایط خود را برای پذیرش یک دولت است اما مبهم در مورد این موضوع از واشنگتن است.

تحت پذیرش بند “جدید متحده ممکن است بستری توسط کنگره به این اتحادیه” و مقاله من در بخش 8 قانون اساسی اجازه می دهد تا کنگره برای ایجاد یک “منطقه (بیش از ده مایل مربع)” برای تبدیل شدن به صندلی از دولت است.

در ابتدا کنگره داده شد کنترل کامل بر این منطقه را قانون از ترس است که یک دولت می تواند خوب بکار بردن قدرت بیش از حد بر دولت فدرال است. بعد از اعمال کنگره اعطا بیشتر خود حکومت به منطقه و 23rd متمم به ساکنان امکان رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری رقابت.

کمک: Christal هایس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de