واشنگتن – خانه کمیته اطلاعات منتشر کرده است مدتها در انتظار رونوشت با ده ها تن از شاهدان به عنوان بخشی از پروب آن به دخالت در انتخابات 2016 و اینکه آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بینی کمک از کرملین.

این کمیته در حال حاضر منتشر شد گزارش کامل در آن پروب اما تا به حال ساخته شده متن مصاحبه با شاهدان. هزاران صفحه از متن وقایع مصاحبه با 57 شاهد بیش از یک کمی بیشتر از یک سال شروع و در تابستان سال 2017 از جمله اعضای خانواده رئیس جمهور و مبارزه است. آنها همچنین شامل سابق مقامات دولت تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

در میان مصاحبه در انتشار پسر رئيس جمهور Donald Trump Jr., سابق اوباما دادستان کل Loretta Lynch, تهمت متحد راجر سنگ و سابق خود مدیر کمپین کوری Lewandowski.

انتشار اسناد caps off ماه از جنگ بین خانه هوش رئیس Adam Schiff, D-کالیفرنیا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از این که آیا کاخ سفید می تواند نقد و بررسی متن قبل از آنها منتشر می تواند publicly. مدیر اطلاعات ملی را به حال شده است با بررسی ریز نمرات برای اطلاعات طبقه بندی شده. آنها منتشر شده پس از اقدام مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell اطلاع کنگره این هفته که به بررسی آن کامل شد. کاخ سفید نیست تا پایان بررسی ریز نمرات شیف گفت.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی استفاده می شود ‘قضاوت ضعیف در برخورد با روس ها خانه اینتل گزارش می گوید

بیشتر: سنای آمریکا با حمایت سازمان های اطلاعاتی’ یافته است که روسیه دخالت در انتخابات 2016

شیف گفت: اسناد پشتیبان اتهامات ناروا تیم به دنبال کمک از روسیه در سال 2016 انتخابات.

“متن است که ما در حال انتشار امروز نشان می دهد دقیقا همان چیزی مشاور ویژه رابرت مولر همچنین نشان داد: که برگ برنده های کمپین و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود دعوت غیرقانونی کمک روسیه ساخته شده استفاده کامل از آن کمک کند و پس از آن دروغ و مسدود تحقیقات به منظور پوشش این سوء” شیف در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

در نهایی خود را در 448 صفحه گزارش ویژه سابق مشاور رابرت مولر که رهبری روسیه بررسی وقایع گسترده تلاش های دولت روسیه برای شفاعت در انتخابات 2016 در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف اما گفت: آیا پیدا کردن شواهد و مدارک کافی برای ایجاد یک توطئه با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. مولر هیچ تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به اتهامات مطبوعاتی از انسداد عدالت با وجود جزئیات 10 قسمت که در آن محققان رئيس جمهور گفت: تلاش برای خنثی کردن کار خود را.

کمیته های کنگره از جمله اعضای هر دو طرف در خانه هوش کمیته به این نتیجه رسیده اند روسیه دخالت در انتخابات 2016 اما جمهوری خواهان به مدت طولانی استدلال کرد که تهمت کمپین کار نمی کند با روسها به انجام این کار.

رئیس جمهور است تا تحقیقات به دخالت و مبارزات انتخاباتی خود را یک “شکار ساحره” و رد همکاری با این کشور برای کمک به پیروزی در انتخابات خود را.

“متاسفانه رئیس جمهور سوء نیست با پایان انتخابات خود را در سال 2016 و یا تلاش خود را برای سرپوش گذاشتن بر این تلاش است. بلکه در دوره ریاست جمهوری او ادامه داد: به دنبال غیرقانونی کمک خارجی در مبارزات انتخاباتی خود با تابع دیگر ملت, اوکراین به لام حریف خود” شیف گفت.

تهمت بود استیضاح توسط مجلس در ماه دسامبر بیش از اتهامات او تحت فشار اوکراین برای باز کردن تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور. تهمت بود بعد از تبرئه در سنا است.

جمهوری خواهان در حال سرزنش شیف برای تاخیر در انتشار این متن. تشکر. Devin Nunes بالا جمهوریخواه در خانه هوش کمیته گفت: در مصاحبه روز شنبه در فاکس نیوز که متن را نشان می دهد “هیچ روسی تبانی” و به عقب و جلو بین شیف و دولت یک “شیرین کاری تبلیغاتی است.”

بیشتر: مولر شهادت به ما یادآوری می کند هر کس به جز تهمت می داند روسها دخالت در انتخابات

بیشتر بخوانید مشاور ویژه رابرت مولر گزارش به رئیس جمهور تهمت, روسی, دخالت

بیشتر: رابرت مولر در اولین اظهارات می گوید: شارژ تهمت بود نه یک گزینه در نظر می گیریم’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net