خانه انتظار می رود به تصویب 3 تریلیون coronavirus محرک لایحه کاخ سفید مک کانل فشار پشت

واشنگتن – دموکرات ها امیدوارند به فشار از طریق خانه جمعه 3 تریلیون coronavirus امداد بسته شده است که در panned توسط جمهوری خواهان مجلس سنا و اعلام کرد: “dead on arrival” توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این لایحه هدایت میلیاردها به لحاظ مالی socked متحده و دولت های محلی و ارائه دور دوم پرداخت های مستقیم به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. همچنین این امر گسترش کمک های بیکاری, افزایش مواد غذایی و افزایش اضطراری کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک در تلاش برای آب و هوا COVID-19 همه گیر است که ناودان اقتصاد و طرح میتوانست زندگی روزانه در آمریکا

اما دموکرات ها ممکن است به صورت defections در صفوف خود را.

برخی از ترقی خواهان ناراضی هستند که مفاد آنها تحت فشار قرار دادند برای – مانند پوشش سه ماه از حقوق و دستمزد هزینه های کسب و کار – شامل نمی شد.

و برخی از دموکرات ها به نمایندگی از نوسان مناطق ممکن است با احتیاط از این لایحه را با برچسب قیمت بزرگ و سیاست های رای گیری برای چنین عظیم بسته و بدون توافق کمک کند.

Ivanka Trump: من پوشیدن ماسک در نزدیکی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و هر کس دستور داده شده است به انجام این کار و همچنین’

“پیام اسکناس بدون حمایت هر دو حزب در حال زیانی به مردم آمریکا به خصوص در زمان بحران گفت:” اوکلاهما تشکر. Kendra شاخ یک دانشجوی سال اول دموکرات به نمایندگی از یک منطقه که مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. شاخ گفت او رای خواهد داد در برابر بسته است.

یکی دیگر از متوسط دموکرات دانشجوی سال اول تشکر. ابیگیل Spanberger ویرجینیا توییتی جمعه او مخالف این لایحه به دلیل آن را “دستگیر میشوند به مراتب فراتر از ارائه کمک و یا پاسخ به یک فوری بحران & آن هیچ شانسی برای تبدیل شدن به قانون است.”

حداقل یک جمهوری خواه مجلس عضو بازنشستگی Rep. Peter King of New York, برنامه ای برای عبور از خطوط حزب به این لایحه رای دهند. متوسط جمهوریخواه گفته فاکس نیوز که خود را سخت ضربه دولت را “کاملا سقوط” بدون تزریق فدرال کمک.

“من می تواند به اندازه یک حالت فرد به عنوان کسی,” او گفت:. “اما در حال حاضر ما در حال صحبت کردن در مورد بقا است. و این است که هیچ جایی برای سیاست است.”

دولت بودجه: بازدید با توجه به کروناویروس در حال trickling در و آن را بسیار

در آخرین دقیقه entreaty به همکاران مجلس نانسی پلوسی برجسته نظرات از رئیس فدرال جروم پاول که به تازگی گفت: هزینه های اضافی می تواند به ارزش هزینه اضافی به کسری “اگر آن کمک می کند تا جلوگیری از طولانی مدت آسیب های اقتصادی و برگ ما با قوی تر بهبود است.”

“این برنامه است که ما در حال رای دادن در امروز تفاوت فوق العاده ای نه تنها در بودجه از دولت است اما در زندگی مردم آمریکا: خود را در بهداشت عمومی آموزش و پرورش فرزندان ما بهداشت بسیار مهم است برای شکست دادن ویروس با پشتیبانی از بسیاری از ضروری کارگران” پلوسی گفت: در نامه ای به همکاران صبح جمعه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., انداخت آب سرد در خانه بیل پنجشنبه deriding آن را به عنوان یک “لیبرال لیست آرزو” در مصاحبه با فاکس نیوز.

“من فکر می کنم ما همه بر این باورند که یکی دیگر از لایحه احتمالا در حال رفتن به لزوم” مک کانل گفت. “اما من آماده نیست امروز به قرار دادن یک تاریخ دقیق زمانی که خواهد بود.”

جمهوری خواهان از جمله کاخ سفید گفته اند که آنها می خواهند برای دیدن نتایج تریلیون دلار محرک در حال حاضر تصویب شده قبل از آنها را یکی دیگر از لایحه.

“بیایید ببینید که چگونه از آن می رود” ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow به خبرنگاران گفت: جمعه. “من باور نمی کنم ما می توانیم خودمان را صرف به رفاه است.”

میچ مک کانل: من “اشتباه” می گویند اوباما در پشت سمت چپ هیچ بیماری همه گیر طرح

در حق وتو تهدید صادر پنجشنبه در کاخ سفید گفت: این لایحه است “بیشتر در رابطه با ارائه در جلسات حزبی و ایدئولوژیک از لیست علاقه مندیهای با افزایش توانایی ملت ما برای مقابله با بهداشت عمومی و چالش های اقتصادی مواجه هستیم.”

سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری عمل می کنند یا عمل قهرمانان خواهد بود بزرگتر از چهار قبلی اقتصادی و بسته های ترکیبی که کنگره تصویب کرده است از ماه مارس برای مبارزه با کروناویروس.

میان اندازه گیری را برجسته تر عناصر:

  • $200 میلیارد دلار برای یک “قهرمانان صندوق” است که به ارائه “hazard pay” ضروری به کارکنان مانند خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.
  • 75 میلیارد دلار به گوشت گاو تا تست و تماس با ردیابی.
  • دور دوم از تاثیر اقتصادی پرداخت 1200 $در هر عضو خانواده به 6000 $در هر خانواده است.
  • 10 میلیارد دلار به صورت اضطراری کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک از طریق اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام.
  • کبرا یارانه به کارگران که از دست داده اند بیمه خود را زیرا آنها گذاشته شده است. همچنین ایجاد یک دوره ثبت نام ویژه در قانون مراقبت مقرون به صرفه مبادلات برای ایجاد.
  • گسترش هفتگی $600 فدرال بیکاری پرداخت از طریق ژانویه.
  • $175 میلیارد دلار برای کمک به مستاجرها و صاحب خانه را اجاره ماهانه وام مسکن و پرداخت آب و برق و مسکن دیگر مربوط به هزینه.

بیشتر چک? حقوق و دستمزد مالیات میزنه؟: مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره در حال تقسیم در آینده coronavirus طرح محرک اقتصادی

.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>