میزبان تام برگرون, Erin Andrews جایگزین خواهد شد در "رقص با ستاره ها'

برایان الکساندر ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 10:06 PM EDT Jul 13, 2020تام و ملجأ صاف, صحبت کردن, خون سرد

توسط NEWSAMINS در 24 تیر 1399

تام و ملجأ صاف, صحبت کردن, خون سرد, میزبان "رقص با ستاره ها" را نمی خواهد به واقعیت مسابقه رقص به عنوان نشان می دهد حرکت در مسیر جدید در فصل آینده.

سابق شرکت کننده Erin Andrews, که به میزبانی شرکت پس از سال 2014 نیز خواهد بود جایگزین زمانی که 29th, شروع فصل در پاییز سال 2020 این واقعیت نشان می دهد تایید دوشنبه.

برگرون اصلی میزبان که کار کرده است در این نمایش از 28 فصل توییتی که روز شنبه ABC خواهد بود "ادامه بدون من" برای اولین بار.

"این باور نکردنی 15 سال اجرا و غیر منتظره ترین هدیه ای از زندگی حرفه ای من" برگرون نوشت. "من سپاسگزار برای که و برای دوستی مادام العمر ساخته شده است. که گفت:, در حال حاضر چه هستم من قرار است انجام دهد با تمام این زرق و برق ماسک?"

همیشه شوخ quipster, برگرون افزود: "از طرف دیگر در حال حاضر من رایگان برای ما به لحاظ اجتماعی فاصله ناهار!"

شبکه ABC و تولید شرکت سی استودیو در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز که هر دو ملجأ و اندروز جایگزین خواهد شد با توجه به "خلاق مسیر جدید است."

"تام و ملجأ برای همیشه خواهد بود بخشی از" رقص با ستاره ها "خانواده" در بیانیه ای گفت:. "او حرکت نشان می دهد با ما از صمیم تشکر و قدردانی برای علامت تجاری خود را از شوخ طبعی و جذابیت کمک کرد که این نشان می دهد یک موفقیت است. ارین را نیز نمی توان بازگشت و ما قدردانی از همه که او را به سالن رقص."

شبکه نگفت که جایگزین می توان نام برد. برگرون شده بود صریح و انتقادی در فصل گذشته بیش از نشان می دهد ریخته گری سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمک شان اسپایسر. برگرون توییتی در این زمان است که او تا به حال شده است مطمئن باشید با "DWTS" برنج آنها را بازیگران پلاریزه سیاسی شکل اما "پس از آن (و نه واضح) یک تصمیمی گرفته شده که ما اغلب می گویند در هالیوود, 'رفتن در یک مسیر متفاوت است.' "

2014 "رقص با ستارگان" شرکت کننده و "بازگشت به آینده" ستاره Lea Thompson تاسف برگرون دست دادن در توییتر. "من شما را دوست دارم. شما بهترین هستند. هیچ @DancingABC بدون شما. آنها همچنین ممکن است (لغو) آن را," او نوشت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب