‘امید و دعا وجود دارد یک تغییر آینده’: Rayshard بروکس ارجمند در مراسم تشییع جنازه در Ebenezer کلیسای باپتیست

آتلانتا – Rayshard بروکس یاد شده روز سه شنبه در یک مراسم تشییع جنازه خصوصی در کلیسا که در آن مارتین لوتر کینگ جونیور پس از پرستش در میان قدرتمند pleas که 27 ساله در, مرگ در یک تیراندازی پلیس نمی خواهد بیهوده است.

“این بسیار طاقت فرسا است و این چیزی است که من احساس در قلب من نباید اتفاق افتاده است” گفت: Glenda Caruthers که بیرون ایستاده بود Ebenezer کلیسای باپتیست قبل از این خدمات آغاز شده است. “من ممکن است حتی او را می دانم اما به نظر می رسد مانند من در راه است. آن اندوه قلب من اما همه چیز شبیه به این خاطر اتفاق می افتد در جهان ما امروز. من امیدوار هستم و دعا که وجود دارد این است که یک تغییر در آینده به طوری که هیچ چیز دیگری شبیه به این اتفاق می افتد دوباره.”

این کشیش رافائل G. وارناک کشیش ارشد در Ebenezer و نامزد حزب دموکرات برای سنای eulogized بروکس. پدر سه دختر جوان و نوجوان خوانده شده است که به نام “دختر بابا” توسط خود عزیزان درگذشت ژوئن 12 ساعت پس از جشن یک دختر و هشتم تولد. مرگ او آمد و تنها چند هفته بعد از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس و بیشتر دامن زده خشم و اعتراضات نژادی و بی عدالتی است.

دختر پادشاه این Rev. برنیس پادشاه تقبیح نژادپرستی ساختاری در سخنان خود در مراسم تشییع و به نام برای تظاهرات در حمایت از برابری نژادی را ادامه دهد.

“اگر ما از دست این لحظه ما را به خودمان بازگشت دوباره و دوباره به مسیر هرج و مرج و نابودی خود را” شاه گفت. “پس به همه فعالان به همه سازمان ها و مردم از ما می تواند به توقف ما گریه برای عدالت و مبارزه ما برای آزادی است. ما می تواند به توقف تظاهرات ما تا زمانی که صدای ما شنیده می شود و خواسته های ما برای پلیس اصلاحات هستند دیدار کرد. ما نباید متوقف شود تا سفید supremacist سیاست ها و شیوه های دیگر منظور از روز است.”

پادشاه بعد از ادای احترام به پدرش “من یک رویا دارم” سخنرانی و اعلام کرد: “Rayshard بروکس نمی میرند چون عدالت رول خواهد شد مثل آب و عدالت مانند یک جریان نیرومند.”

مشاهده عمومی: عزاداران ادای احترام به Rayshard بروکس در مشاهده عمومی در آتلانتا

آنچه ما می دانیم: جدول زمانی از Rayshard بروکس’ مرگ تظاهرات و خرید اینترنتی از حادثه در آتلانتا وندی

یک مونتاژ ویدئویی ادای احترام نشان دادن عکس بروکس اغلب با خانواده و دوستان پخش شد در داخل کلیسا. ثبت ترانه Yolanda Adams بازی در حالی که تصاویر حوصلگی.

در میان کسانی که در خدمت بودند بروکس’ بیوه Tomika Miller; Stacey آبرامز سابق مجلس دولت که ذکر شده است به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر برای دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و جان Ossoff یک جوان گرجستان در رسانه های اجرایی که شکست مالی سوابق میان ناموفق اجرا برای کنگره در سال 2017.

برخی از عزاداران عینک تی شرت با بروکس’ تصویر. تقریبا همه تن ماسک برای محافظت در برابر coronavirus.

“ما تقاضا پلیس اصلاحات” وارناک گفت: در مداحی. “ما نیاز به پلیس اصلاحات خدا می داند که ما انجام می دهیم. اما شنیدن این روز است. این است که بسیار بزرگتر از پلیس. خشونت پلیس است که به عنوان قابل پیش بینی آن را به عنوان غم انگیز است. ما همیشه باید خشونت پلیس تا زمانی که ما باقی می ماند یک ملت متعهد به جرم حبس.

“نژادپرستی نظاممند است که در این چارچوب است. جرم حبس وحش. و همه جانوران را به تغذیه می شود. تشدید برخورد میان پلیس و شهروندان است به این معنی که از طریق آن جانور تغذیه است.”

در خارج از کلیسا در روز سه شنبه یک Jumbotron قرار داده شد در مقابل برج ناقوس به جریان خدمات. یک livestream نیز ارائه شده برای دیگران برای مشاهده آنلاین.

“من شگفت زده شد که آن اتفاق افتاد گفت:” کوان می McCoy است که یک عضو از قلمرو شهرستان Decatur, کلیسای جماعت در Decatur گرجستان که در آن میلر نیز یک عضو.

“من شگفت زده شد که در واقع این آمار نزدیک به خانه. من نمی دانستم که این امر می تواند کسی است که ما در واقع می دانستند چرا که آن را همیشه در کشورهای دیگر. من بسیار شگفت زده شد اما چیزهای خوب هنوز هم می آیند از موقعیت های شبیه به این. این چیزی است که ما به امید که خدا همه چیز کار خواهد کرد برای خوب است. و او خواهد شد.”

بروکس’ وکیل خانواده, L. کریس استوارت گفت: هفته گذشته که کمدین و بازیگر Tyler Perry خواهد پرداخت برای هزینه های مراسم تشییع جنازه. خصوصی خدمات یک روز پس از صدها نفر به صف برای مشاهده عمومی در Ebenezer. بروکس بود به خاک سپرده شود در آتلانتا.

بروکس درگذشت و پس از یک درگیری با پلیس بودند که در پاسخ به یک تماس در مورد مرد بودن خواب در ماشین خود را در حالی که در خط در یک وندی درایو-از طریق. او شکست خورده متانت و آزمون بود که دست به دستبند, زمانی که او تلاش می کرد به دور از پلیس. تصویری از صحنه نشان می دهد بروکس در حال فرار با یک افسر تیزر زمانی که یک افسر شاخه های او را از پشت سر.

این Fulton County دفتر معاینات پزشکی رد بروکس’ مرگ یک قتل.

بروکس بود و نه در میان جماعت 6000, اعضای, اما مرگ او موجب تظاهرات در آتلانتا و فراتر از آن. در روز از تیراندازی رئیس پلیس اریکا سپر پایین پا از او در پست افسر گرت Rolfe اخراج شد و متهم به 11 فقره از جمله جنایت قتل و افسر Devin برازنان قرار داده شد در اداری وظیفه و چهره سه اتهام.

برای یک جامعه در ماتم امید است که بروکس’ مرگ را در خدمت یک هدف.

“به عنوان یک ایماندار در مسیح ما می دانیم که زندگی ابدی است اما این یکی از دشوار است چرا که آن را نمی باید اتفاق می افتد گفت:” پل Thibodeaux یک کشیش در کلیسای ضربه در آتلانتا. “بنابراین اهمیت این است که ما جشن می گیرند اما من اعتقاد زیادی وجود دارد که ما به یاد بگیرند که از این تعداد زیادی که این کشور برای یادگیری بسیاری است که این کشور نیاز به تغییر است.”

در 1886 تاسیس Ebenezer کلیسای باپتیست بود مارتین لوتر کینگ جونیور کلیسا برای بسیاری از زندگی خود را. پدر او کشیش وجود دارد برای 44 سال و پادشاه به عنوان co-پاستور از سال 1960 تا زمان ترور او در سال 1968. تشییع جنازه برای رهبر حقوق مدنی برگزار شد کلیسای تاریخی سایت.

این خانه را به مارتین لوتر کینگ جونیور, سایت تاریخی و شامل چندین ساختمان اطراف پادشاه خانه در آبرن خیابان در آتلانتا تاریخی شیرین Auburn منطقه.

خواهد بروکس’ مرگ را تغییر دهید ؟ “من می دانم که آن را” McCoy گفت. “نه فقط از مرگ او, اما این جنبش که در حال حاضر در امریکا برای آوردن نور بیشتر به سیاه و سفید زندگی می کند. آن را به تغییر به دلیل آن را در حال حاضر در اثر.”

کمک: نگاه کلی; آسوشیتد پرس