امید, انفرادی, سگ کانن سالگی شات: ‘Brokenhearted,’


امید انفرادی عزاداری مرگ معشوق دوبرمن, کانن که گذشت بیش از آخر هفته پس از شلیک شدن روز قبل از.

در روز شنبه سابق ستاره فوتبال با تایید این خبر ویرانگر در Instagram, آشکار, کانن, درگذشت, از دست دادن خون در شب جمعه.

“ما در حال brokenhearted برای به اشتراک گذاشتن که کانن گذشت از دست دادن خون شب گذشته” انفرادی گذراند. “او جنگیدند تا پایان.”

پیش از آن در هفته 38 ساله, از خود نشان داد Conan — یکی از چندین سگ او سهام با شوهر Jerramy Stevens, 40, — در شرایط بحرانی پس از ضربه بودن.

Jerramy Stevens and Hope Solo
Jerramy استیونس و امید, از خود راضیFilmMagic

“این سخت است برای به اشتراک گذاشتن اخبار است اما سخت تر به درک بهتری از این عمل شنیع. Jerramy و من شوکه هستند و دل شکسته, اما ما می خواهیم به می گویند با تشکر از شما به ویلکس بیمارستان دامپزشکی و کارکنان خود را برای عجله کانن به مراقبت های اورژانس و همچنین COVID-19 مراقبت از شیوه های” انفرادی ارسال شده به رسانه های اجتماعی شنبه.

او افزود: در آن زمان “ما شنیده ایم که با وجود تحولات در سگ پروتز و دوست دارم هر گونه اطلاعات در مورد گرفتن کانن یک جبهه جدید پا!”

خود ارضایی, که توصیف کانن به عنوان “مهربان و با محبت” سگ گفت: او “سرگردان 30 متری خاموش اموال ما زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد.”

“ما خرید 60 هکتار بنابراین سگ ما باید فضا برای اجرا و زندگی خود را به کامل ترین زندگی” انفرادی به اشتراک گذاشته.

هر چند, از خود راضی نیست بیشتر استادانه درست شده در این حادثه او گفت: “به عنوان دوستداران حیوانات ما در حال تلاش برای ایجاد حس از هر کسی که با استفاده از حق خود به خود اسلحه به ساقه حیوانات خانگی از هر نوع.”

“ما تا به حال حیوانات خانگی آمده بر روی اموال ما و همیشه کمک کرده و آنها را به خانه امن” او اضافه شده است.

کانن عبور می آید هفته پس از انفرادی و استیونس اعلام شد پدر و مادر به دوقلوها. آنها ازدواج کرده اند پس از سال 2012 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>