هنگ کنگ دیزنی لند مجموعه چهار شنبه بازگشایی تاریخ با محدود پذیرش مورد نیاز بهداشت اعلام

هنگ کنگ دیزنی لند است به بازگشایی دروازه های خود را در روز پنج شنبه دوم عمده دیزنی پارک به از سرگیری عملیات پس از بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور تعطیلی در سراسر جهان است.

“امروز که ما در اطراف آن جامعه اقدامات لازم را نسبت به, بهبود, من هیجان زده تا اعلام کند که دلار هنگ کنگ دیزنی لند نیز بازگشایی برای عموم در ژوئن 18,” استفانی جوان مدیر عامل هنگ کنگ دیزنی لند توچال نوشت: در دیزنی پارک های وبلاگ.

دیزنی لند شانگهای و دیزنی هنگ کنگ پارک هر دو بسته Jan. 25 به چین در برخورد با رشد همه گیر. شانگهای بازگشایی شد مارس 11, اولین دیزنی پارک به انجام این کار با محدودیت ها و اقدامات ایمنی که اتخاذ شده توسط هنگ کنگ همتای مانند محدود پذیرش و اجرا اجتماعی فاصله.

دیزنی لند شانگهای بازگشایی: با اقدامات احتیاطی پس از coronavirus خاموش

“در طول این اولیه بازگشایی فاز پارک باز خواهد شد با محدود کردن حضور و غیاب” جوان نوشت. “پارک را پیاده سازی اجتماعی فاصله مورد نیاز در صف رستوران ها, جاذبه های وسایل نقلیه و دیگر امکانات در سراسر پارک و افزایش فرکانس مایع و ضد عفونی در بالا مهمان تماس با مناطق.”

یک توضیح تصویری در این وبلاگ در خواست کنندگان برای رزرو سفر خود را تاریخ آنلاین با توجه به ظرفیت اقدامات کنترل. این فرم رزرو آنلاین همچنین ویژگی های مورد نیاز بهداشت اعلام می کند که گواهی سلامت به نمایندگی از تمام رزرو مهمان (از جمله بیانیه هیچ تب بدون علائم تنفسی).

شرکت کنندگان خود را متوسط به نمایش در آمد به محض ورود در حالی که با پوشیدن ماسک مورد نیاز است.

دیزنی لند توچال برنامه ای برای بازگشایی آناهایم دیزنی لند و خواهر پارک دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی در جولای 17, سالگرد 65 از دیزنی لند را باز کردن. آن را هنوز اعلام نشده چه اقدامات ایمنی اجرا خواهد شد وجود دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de