فقط به عنوان رابرت پتینسون آماده به همین شوالیه تاریکی را کیپ و راهب بر روی صفحه نمایش بزرگ قدیمی بتمن ممکن است برگشت در بازی ابرقهرمان.

مایکل کیتون که ستاره دار در تیم برتون 1989 “بتمن” و 1992 عاقبت “بازگشت بتمن” است که در مذاکرات به تلافی نقش خود را به عنوان DC را Batarang-پرتاب آیکون در آینده “The Flash” دانلود فیلم یک فرد آشنا با مذاکره و نه مجاز به صحبت علنی در مورد آن به تایید ایالات متحده آمریکا امروز. قرار دادن اولین گزارش اخبار دوشنبه.

با توجه به قرار دادن “فلش” – که به ارمغان می آورد “لیگ عدالت” ستاره Ezra Miller به عنوان سرخ بادپا – یک چندجهانی-پوشا داستان آزادانه الهام 2011 DC Comics رویداد کتاب طنز “Flashpoint” و گرفتن خواهد شد تا با کیتون بتمن را 30 سال پس از علاقمندان به سینما آخرین بار او را دیدم. کارگردان “آن” مدیر Andy Muschietti, “The Flash” امیدوار است برای شروع فیلمبرداری در سال آینده.

‘بتمن’ نوبت 30: تمام صفحه نمایش بزرگ Batmen, قطعی رتبه بندی

کیتون آویزان کردن ابزار کمربند پس از دوم خود را به نوبه خود به عنوان بتمن اما بازگشت به دنیای قهرمانان لباسهای یک بار زن و شوهر پس از او ستاره دار در دمدمی بهترین عکس برنده “Birdman”, ” the 2014 کمدی تاریک که بازیگران کیتون به عنوان یک شسته-بازیگر شناخته شده برای بازی یک نقاب avenger روی صفحه بود و حمایت از نقش خود به عنوان شرور کرکس در marvel’s 2017 فیلمهای “مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه.”

نگران نباشید هر چند RPatzz وفادار: Keaton دخالت در DC سینمایی جهان تاثیر نمی گذارد مت ریوز’ آینده “بتمن” فیلم, با توجه به بسته بندی و پتینسون است که هنوز هم دیده می شود به عنوان قهرمان آینده از آن حق رای دادن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de