با کیفیت بالا, مهد کودک بیش از حد گران است. یارانه های دولتی در حال ساخت آن بدتر است.

این داستان در مورد مراقبت از کودک در یارانه تولید شد توسط Hechinger گزارش یک سازمان غیر انتفاعی مستقل خبری سازمان با تمرکز بر نابرابری و نوآوری در آموزش و پرورش است. ثبت نام برای Hechinger عضویت در خبرنامه.

GRAND RAPIDS, Mich. — Layoni هاسکینس 3 شده بود خواب در صندلی عقب مادر او را برای تقریبا یک ساعت. در تقویت صبح نور ایماری هاسکینس چک او جوانترین دختر در خواب, فرم در آینه و تصمیم به اجازه دختر در حالی که طولانی تر است.

آن بود 8:38 صبح در مه صبح و هاسکینس, 32, کشیده بود تا در مقابل دوبلکس که در آن او زندگی می کند با Layoni و Jaslynn, 9. خانواده نقل مکان کرد و تا به حال از خواب بیدار زودتر به نیم ساعت رانندگی در سراسر شهر به Jaslynn را در مدرسه ابتدایی است که در محله قدیمی خود را. صبح امروز بود به خصوص خشن از آنجا که هیچ کس تا به حال خواب افتاده تا بعد از ساعت 1 صبح و شب قبل از.

هاسکینس یک مادر تنها با این نسخهها کار حدود 70 ساعت در هفته به عنوان یک دستیار پرستاری خبره در محلی مراقبت از سالمند مرکز. او میدارد تا آنجا اضافه کاری به عنوان او می تواند که اغلب به معنی کار بسیار دیر است. شب گذشته آن بود 11:30 p. m. قبل از او قادر به انتخاب کنید تا خواب از کاری که به تماشای Layoni تمام وقت و Jaslynn بعد از مدرسه. در آن زمان آنها می خواهم از خواب بیدار صعود در مادر خود و رانده شده در سراسر شهر هر دو دختر بودند “سیمی” و آنها را در زمان زمان طولانی برای حل و فصل کردن.

برای پیدا کردن مراقبت از کودک او می تواند استطاعت و که می تواند از او غیر قابل پیش بینی در برنامه کار هاسکینس به پایان رسید تا با یک بدون مجوز دهنده است که هزینه حدود 600 دلار در ماه است. که نزدیک به یک چهارم از $31,000 او را بدست آورده و در سالانه دستمزد, اما هنوز هم کمتر از این قیمت برای بسیاری از مجوز مراقبت در میشیگان. مانند اکثر پدر و مادر در براکت درآمد هاسکینس می شود بدون کمک دولت پوشش است که هزینه.

در واقع دولت فدرال ارائه مراقبت از کودک یارانه فقط به 1 در 6 کودکان واجد شرایط برای دریافت آنها را در سال 2015 با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی. کوپن ارائه شده است که به ندرت کافی برای پدر و مادر برای پوشش هزینه های مراقبت با کیفیت بالا. و واجد شرایط دستورالعمل آنقدر تنگ است که میلیون ها نفر از خانواده ها که می تواند بهره مندی از کمک های شما هیچ چیز نیست. در نهایت با ارائه فقیرترین خانواده ها کافی کمک به دسترسی عالی مراقبت از کودک و با انکار کمک به میلیون ها نفر بیشتر خانواده های کم درآمد, دولت فدرال است که به طور موثر کاهش کیفیت مراقبت از کودکان در دسترس برای بخش عظیمی از مردم آمریکا.

پدر و مادر می خواهید مقرون به صرفه مراقبت از کودک: چرا نمی توانند آن را دریافت ؟

با ده ها میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر از کار و بیش از نیمی از مراکز مراقبت از کودکان در معرض خطر از بسته شدن برای همیشه و بی ثباتی و بی کفایتی ما مراقبت از کودک “سیستم” گذاشته شده است لخت. حتی به عنوان بسیاری از مراکز دوباره باز این نگرانی در مورد توسعه پایدار باقی بماند. با زمان بودجه فدرال در حال اجرا خشک و بسیاری از کشورها خواستار کوچکتر اندازه کلاس برای کاهش شانس زیادی coronavirus شیوع مراکز مراقبت کودک ایستاده به از دست دادن مهم درآمد است که می تواند نیروی تعطیلی حتی در میان کسب و کار است که جان سالم به در بحران اولیه. و در حالی که این بیماری همه گیر بی سابقه است این مشکلات مواجه توسط ارائه دهندگان مراقبت از کودکان جدید نیست.

پول به اندازه کافی به “اطمینان از کیفیت مراقبت های بهداشتی’

یک Hechinger گزارش بررسی صدها نفر از صفحات مراقبت از کودکان بازرسی و گزارش حادثه را از سه کشور بیش از سال گذشته یافت مکرر مسائل نیروی انسانی به طور معمول امکانات کافی و بیش از حد کمی توجه به سلامت و ایمنی است. اگر چه بسیاری از گزینه های مراقبت از کودک در دسترس به پدر و مادر در بودجه قادر به ارائه به طور کلی محیط امن مشکلات ما کشف شده نشان می دهد که چگونه خانواده های کم درآمد مجبور به قمار با فرزندان خود را به خوبی بودن.

“مراقبت از کودک است نه بودجه برای خدمت به همه کودکانی که واجد شرایط هستند و آن را با بودجه دولتی به ارائه نرخ های است که اطمینان از مراقبت با کیفیت برای همه کودکان واجد شرایط” گفت: کارن Schulman کودک مراقبت ها و آموزش های اولیه مدیر تحقیقات در زنان ملی مرکز قانون که طرفداران برابری جنسیتی.

هاسکینس استفاده می شود برای بهره مندی از یک برنامه یارانه مراقبت از کودکان معمولا به توسط پدر و مادر و ارائه دهندگان در اینجا به عنوان DHS مختصر برای میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی. مانند مراقبت از کودک کمک برنامه های هر دولت بیش از نیمی از بودجه خود را از دولت فدرال است.

زمانی که او بود و درآمد او پرستاری دستیار گواهینامه هاسکینس تا به حال به طور کامل یارانه مراقبت.

“هنگامی که من شروع به کار DHS آغاز شده برش من کمی در یک زمان” او گفت:. “آنها شروع به انجام 100 ٪ و پس از آن پایین رفت و سپس دوباره پایین. من تا به حال به نگه داشتن به پرداخت بیشتر و بیشتر. آن را بیش از حد گران قیمت برای من است.”

اولیه فدرال منبع برای مراقبت از کودک یارانه ها است $5.83 میلیارد برنامه شناخته شده به عنوان CCDBG و یا مراقبت از کودکان و توسعه بلوک گرانت. فدرال coronavirus کمک از طریق مراقبت در قانون اضافه شده $3.5 میلیارد دلار به این صندوق یک مقدار طرفداران می گویند که بیش از حد کوچک برای پاسخگویی به این سال است. سالانه مقدار در این برنامه بسیار رشد کرده است به آرامی در طول دو دهه گذشته به سختی با نگه داشتن تورم و خدمت کمتر خانواده در حال حاضر در اعداد حقیقی از آن در سال 2000 است.

“اگر شما نگاه کنید که در آن ما هستند و که در آن ما نیاز به در نظر خانواده ها که نیاز به کمک ما در حال صحبت کردن در مورد کوچک افزایشی را افزایش می دهد” گفت: هانا ماتیوز معاون مدیر اجرایی برای سیاست در مرکز قانون و سیاست اجتماعی یک سازمان حزبی متمرکز بر سیاست های است که کمک به افراد کم درآمد است. “این یک سرمایه گذاری بزرگ است که این کشور باید از نظر حمایت از اوایل دوران کودکی و دسترسی به مراقبت از کودکان.”

تمام گفته 1.3 میلیون کودک در حدود دو سوم از آنها 6 یا جوان, ثبت نام در مراقبت از کودک با کمک یارانه های دولت فدرال در سال مالی 2018. حدود 11 میلیون بیشتر شد واجد شرایط برای دریافت پول, اما نمی, با توجه به آخرین شماره از وزارت بهداشت و خدمات انسانی. بسیاری از ایالت ها حتی نمی پیگیری که واجد شرایط است و نمی تواند در خدمت ماتیوز گفت.

“در برخی از ایالت ها انتظار لیست ده ها هزار نفر از خانواده های آنها,” او گفت:, در حالی که دیگران “به سادگی ثبت نام به طور موثر تبدیل دور واجد شرایط خانواده است.”

آن است که حتی سخت تر برای برآورد تعداد خانواده هایی که واجد شرایط نیست, دولت یارانه, اما چه کسی را آنقدر کوچک است که کمک به پوشش هزینه های مراقبت از کودک را به یک تفاوت بزرگ به آنها است. خانواده هایی که درآمد بیشتر از فقر به سطح دستمزدها اما هنوز هم زندگی می کنند در یک معاش بودجه حدود 33 میلیون خانواده های آمریکایی با توجه به لورا برونو, سخنگوی آمریکا برای آلیس پژوهش و حمایت سازمان متمرکز در امریکا کار ضعیف است. آمریکا برای آلیس نمی داده ها را برای چگونه بسیاری از این خانواده ها باید فرزندان و یا چگونه بسیاری از واجد شرایط برای کمک.

مراقبت از کودک در یارانه ها را برای یک دلیل ساده: کنگره نمی تعیین چقدر پول به آن اختصاص بر اساس تعداد خانواده های نیازمند و یا چقدر خوب مراقبت از هزینه های.

این است که عمدتا به دلیل هنگامی که مراقبت از کودک, پول, اولین بار تایید شده در سال 1990 آن را تصور به عنوان یک حق برای هر کسی که به آن نیاز بلکه به عنوان یک ابزار برای به دست آوردن کم درآمد به کار زنان گفت: Schulman از سمت چپ متمایل ملی زنان مرکز قانون. این قانون تنظیم شده تا به این ترتیب به دو دلیل اصلی توجه به گزارش های مرکز: تعصب در برابر عمدتا سیاه و سفید و قهوه ای و مادران که نیاز به یارانه مراقبت و کاهش ارزش کار مراقبت از کودکان که بود (و است) در نظر گرفته شود طبیعی یک زن نقش. عدم حضور زنان در کنگره در آن زمان — از 535 نفر در کنگره در سال 1990 تنها 31 نفر زن بودند — به احتمال زیاد کمک نمی کند.

چه سیستمیک نژادپرستی? در اینجا آنچه در آن به معنی و چگونه شما می تواند کمک به از بین بردن آن

چه یارانه مراقبت از کودکان به نظر می رسد مانند

برای کشف آنچه در آن است برای اجرای یک کسب و کار در مقدار است که ارائه شده به ارائه دهندگان خبرنگاران از Hechinger گزارش زدم در درب از بیش از یک دوجین صفحه اصلی مبتنی بر مراقبت روز در غرب و شمال میشیگان. همه آنها تا به حال موفق به دریافت حداقل یک ویرایش برای نقض قوانین و مقررات. بسیاری از خانه ها خالی شد وقتی رسیدیم اما در حدود نیمی از ارائه دهندگان ما به دنبال در دسترس بود و حاضر به صحبت با ما.

وندی Tilma, 42 آمد به در خانه او با سه بزرگ دوستانه سگ در پاشنه و انگشت شماری از بچه ها tagging همراه پشت آنها. Tilma یک خانه ارائه دهنده خدمات مبتنی بر بایرون در مرکز یک شهر کوچک در جنوب گرند رپیدز ، او خوشحال بود به صحبت و ما را دعوت به صرف یک روز در خانه او مراقبت روز و در اوایل ماه مارس قبل از coronavirus تقریبا تعطیل کردن او.

Tilma گفت که او زندگی می کند به راحتی اما تنها به این دلیل که او با این نسخهها کار به اندازه کافی ساعت اضافی برای مراقبت از 15 بچه ها در یک برنامه مبهوت به جای حداکثر 12 او می تواند در خانه در یک زمان. چهار نفر از کسانی که 15 کودک تحت پوشش یارانه های دولتی.

“من از دست دادن پول در هر ماه” در یارانه ها, او گفت: قبل از coronavirus شد همه نگرانی اصلی.

او روز مراقبت در حال حاضر در آستانه: سپس coronavirus زده.

Tilma را بدست آورده و نزدیک به 200 دلار بیشتر در هر ماه از هر خانواده می پردازد که خود به طور مستقیم از او را از هر خانواده ای که دریافت مراقبت از کودک یارانه ها. او را مجاز به درخواست خانواده های یارانه به را تشکیل می دهند اما تفاوت نمی کند چرا که او گفت: “آنها در کمک دولت به یک دلیل.”

او از دست داده و اکثر کسب و کار خود را در اواخر ماه مارس به دلیل coronavirus. اما در اواخر ماه مه او تا هفت بچه در فهرست و منتظر بود به شنیدن در مورد کمک مالی دولت که به او کمک کند پوشش هزینه های خود را از دست نمیدهند.

نه Tilma و نه هاسکینس و نه هیچ یک از دیگر ارائه دهندگان خدمات و یا پدر و مادر مصاحبه برای این داستان ذکر شده دولت فدرال در هنگام به اشتراک گذاری خود را قولنج در مورد یارانه مقدار. خود را از خشم بود و متعلق به دولت که آنها را دیدم به عنوان منبع اصلی پول یارانه. و در حالی که در میشیگان ساخته شده است گزینه های مختلف است که آن را دشوار دولت برای کسانی که تکیه بر یارانه آن است که در نهایت محدود چه فدرال ارائه می دهیم با توجه به Schulman.

“متحده در حال ساخت انتخاب, اما آن را واقعی به دلیل انعطاف پذیری آنها با وزن trade-offs” گفت: Schulman.

متحده باید صرف پول خود را برای واجد شرایط برای کمک های مالی فدرال. چگونه است که مقدار محاسبه شده است پیچیده است. اساسا یک فرمول تعیین مبلغ هر دولت باید تعهد به مراقبت از کودک صرف به دست آوردن مقدار کامل از کودک مراقبت از کمک های ارائه شده توسط دولت فدرال. تا حدودی به این دلیل دقیقا چقدر یارانه به ارزش تا حد زیادی متفاوت از دولت به دولت. در سال 2019 تنها چهار متحده ارائه شد ،

“آن را به منعکس کننده بازار” Schulman گفت: مراقبت از کودک, بلوک گرانت. “و به بازار منعکس نمی کند که چه چیزی مورد نیاز برای ارائه لازم دستمزد.”

مراقبت از کودکان و کارگران که درآمد به طور متوسط $24,230 از یک سال و اغلب در نزدیکی سطح فقر خود را. فقط بیش از نیمی از آنها واجد شرایط برای برخی از فرم های دولت بهره مند شوند. استرس ناشی از این تنگ شرایطی نیز می تواند بر کیفیت مراقبت از آنها فراهم می کند.

هنگامی که مراقبت از کودک و توسعه بلوک اعطای عمل گذشته بود reauthorized در سال 2014 را با قوانین جدید نیاز متحده به رعایت برخی استانداردهای کیفیت به منظور دریافت پول فدرال. این استاندارد هنوز هم نسبتا ضعیف است. برای مثال متحده باید سن بر اساس قوانین در مورد چگونه بسیاری از کودکان را می توان با یک فرد بزرگسال. اما قانون فدرال نه دستور چه کسانی نسبت باید. همچنین کنگره را ارائه نمی دهد پول به نیاز بهبود کیفیت تا 2018 زمانی که آن را تایید اضافی $2.4 میلیارد دلار برای مراقبت از کودک و توسعه, صندوق, بزرگترین افزایش در صندوق ،

با توجه به پول کمی است که در واقع در گذشته به ارائه دهندگان هر چند بسیاری از پیدا کردن استانداردهای کیفیت سخت برای دیدار با.

‘او می خواهم shut me down’

با وجود درخواست اطلاعات از سه روش متفاوت سازمان های دولتی در میشیگان که در آن ارائه دهندگان دریافت یارانه, ما قادر به پیدا کردن پاسخ. هیچ یک از سازمان های ما تماس گرفته شد و قادر به ارائه اطلاعات ما خواسته و یا به درستی مستقیم ما را به یک آژانس که دنبال آن است. اما سوابق تخلفات مورد بررسی قرار توسط Hechinger گزارش نشان می دهد که در میان مجوز ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در میشیگان به طور معمول بسیاری از مشکلات به دلیل بودجه بند کفش.

ثبت نام بیش از حد بسیاری از کودکان به خصوص رایج است. یک ارائه دهنده شوهر زد پشت درب با یک بچه (به بازدید از پارک محلی) هنگامی که یک بازرس وارد شده است. در یک متن برای پدر و مادر که تا به حال تماس با دولت مراقبت از کودک در بخش صدور مجوز ارائه دهنده نوشت: “من زندگی هفته به هفته. … من نمی توانیم و نه باید به عنوان بسیاری از بچه ها به من اجازه. [شوهرم] با این نسخهها کار در ارتش رستگاری [sic]. اگر من از دست یک نفر من را می توانید صورتحساب را پرداخت نمی کند.” در پی متن با اشاره به بازرس دولت او نوشت: “من بیش از کودکان و نوجوانان و او می خواهم به من بسته در سمت راست پایین.”

یکی دیگر از ارائه دهنده در یک منطقه شهری بیشتر بود نیز مورد بررسی برای تماشای بیش از حد بسیاری از بچه ها با خودش که او توضیح داد که او تا به حال انجام می شود چرا که دستیار او نمی خود را حمل و نقل شد و در اواخر ورود. مسائل مشابه با کارکنان قادر به نگه داشتن برنامه قابل اعتماد بودند که در بسیاری از پرونده های مورد بررسی توسط Hechinger گزارش.

Tilma ذکر شده برای تعدادی از تخلفات در طول سال از جمله رنگ پوست در درب جلو او در سال 2006 نه نگهداری دقیق سوابق حضور و غیاب در سال 2011 و اجازه دادن به او در حال حاضر همسر سابق نظارت بر بچه ها در حالی که او در زمان یک کودک به یک کلاس رقص در سال 2017. Tilma دیدم این تخلفات به عنوان بی ربط به توانایی خود را برای مراقبت از کودکان در یک محیط امن و راه عشق.

او همچنین ذکر شده است چندین بار توسط بازرسان دولتی بودن بیش از ظرفیت و یا برای داشتن بیش از حد بسیاری از بچه ها برای هر فرد بالغ است. او فکر می کند او تجربه نزدیک به 20 سال در حال اجرا بر اساس صفحه اصلی مراقبت از بدن — باید درآمد خود را مناسب برای مراقبت بیشتر از کودکان است.

“من همیشه بازی کردن با این بازی اعداد,” او گفت:. اگر دولت پرداخت می شود و بهتر است او گفت: “پس ما نمی باید به عنوان بسیاری از بچه ها به مراقبت از به پایان می رسد دیدار.”

مانند Tilma بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان ذکر شده در گزارش های بازرسی مورد بررسی قرار Hechinger شد مبتنی بر خانه. این ارائه دهندگان تمایل دارند که کمتر رسمی آموزش و پرورش با توجه به این مرکز برای مطالعه مراقبت از کودک استخدام در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. و اگر اطلاعات دقیق سخت است برای جمع آوری, صفحه اصلی مبتنی بر ارائه دهندگان خدمات نیز به طور کلی درآمد کمتر از کسانی که به عنوان مراکز گفت: مارسی Whitebook مدیر emerita از مرکز. کودکانی که با حضور در خانه مراقبت مبتنی همچنین تاخیر در خواندن و مهارت های ریاضی در آن زمان آنها شروع مهد کودک در مقایسه با همسالان خود که شرکت با کیفیت بالا و مرکز مراقبت مبتنی بر.

در عین حال مبتنی بر خانه ارائه دهندگان خدمات حساب برای اکثریت مجوز ارائه دهندگان در بیش از 20 متحده با توجه به مراقبت از کودکان و آگاه است. و بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند صفحه اصلی مبتنی بر مدل.

“مراقبت در منزل بیشتر دوست داشتنی تر دست” Tilma گفت.

در یک روز سرد در اوایل ماه مارس Tilma به تماشای پنج فرزند در اتاق نشیمن از متوسط مرتع پرورش احشام خانه. او در را باز کرد بعد با دایره زمان آموزش کودکان و نوجوانان خود را از اعداد و حروف و اشکال و رنگ. او بالا بردن صدای او تمام صبح. زمانی که او یک کودک بود که پس از قوانین است که آن را به زودی خواهد بود زمان به “پنج” دختر تغییر رفتار او. Tilma ساخته مرغ quesadillas برای ناهار با کنسرو هویج و گلابی در سمت. بچه ها پاک شده خود را در ظروف بعد از خوردن غذا و قرار دادن اسباب بازی های دور زمانی که خواسته. آنها می دانستند که این روال.

اما Tilma تغییر نکرد یا کودکان نو پا’ پوشک بین نه و ظهر و فضای غیر قابل استفاده بود که بعد به دلیل وجود بیش از حد مدفوع سگ در منطقه بازی کند. او گفت: او در مشکل برای تبدیل نشده در کاغذ بازی در زمان.

“آنها در حال رفتن به گرفتن مجوز من دور” او گفت:. “وجود دارد نه به اندازه کافی خوب ارائه دهندگان.” و حتی اگر دولت را لغو کند او مجوز او افزود: “این بچه ها هنوز هم نشان می دهد تا به خانه من است.”

“آنها به شما کمک خواهد کرد’

در سراسر کشور, دولت, مقررات تنظیم نوار پایینی برای کیفیت. تقریبا هر کسی می تواند واجد شرایط به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت از کودکان در اکثر متحده است. به عنوان 2018, 41 متحده تا به حال هیچ حداقل مورد نیاز آموزش و پرورش برای صفحه اصلی بر اساس ارائه دهندگان با توجه به تجزیه و تحلیل توسط این مرکز برای مطالعه کودک مراقبت از اشتغال است. در همان زمان بسیاری از قوانین که وجود دارد به نظر می رسد غیر منطقی و یا بیش از حد سنگین. یک قانون است که خواستار تغییر پوشک فقط برای مثال نیز می تواند به معنای خروج برخی از کودکان مراقبت می باشد. (مهدکودکها به طور کلی طراحی بدون درب دستشویی و حمام به جای این قانون مشترک.)

مانند اکثر ایالت میشیگان می کند برخی از چیزهای خوب و چیزهای دیگر ضعیف. در سال 2018 دولت در خدمت حدود 40 ، 000 کودکان معمولی مقدار برای یک دولت از اندازه آن است. این یکی از تنها تعداد انگشت شماری از کشورهای است که در طول تاریخ موفق به صرف مقدار دولت فدرال لازم برای آن را به واجد شرایط برای کامل آن کمک هزینه فدرال. به عنوان یک نتیجه اصل پول اختصاص داده شده برای میشیگان شده است توزیع به کشورهای دیگر. و در عین حال مانند 42 و دیگر کشورها و مناطق میشیگان با استفاده از افزایش اخیر در مراقبت از کودک و صندوق توسعه پول برای خدمت بیشتر خانواده ها و افزایش آن پرداخت به ارائه دهندگان خدمات. میشیگان نیز پیوست 28 کشورهای دیگر و گوام در افزايش تعداد فرزندان خدمت کرده است.

میشیگان نیز نسبتا پایین قطع برای چه کسانی یارانه ها. تمام متحده ارائه یارانه به خانواده ها یا در زیر سطح فقر فدرال ($21,720 یک سال برای یک خانواده سه) اما تنها 15 در ادامه به ارائه کمک به خانواده ها در و یا بالاتر از 200 درصد از سطح است که حتی اگر در نظر گرفته است که این بار برای خودکفایی توسط اقتصاددانان. هاسکینس است که جایی در میان اما به عنوان یک Michigander او قطع شده است از کمک های مالی برای مراقبت از کودک هنگامی که او بدست آورده بیش از $26,556 یا حدود 125 درصد سطح فقر فدرال برای یک خانواده سه در سال 2019.

“اگر شما در حال کار و ساخت یک مقدار مشخصی آنها را نمی خواهد به شما کمک کند” هاسکینس گفت. “بنابراین شما گیر کرده است.”

در برخی از کشورهای دیگر هاسکینس خواهد حداقل برخی از مراقبت از کودک کمک هر چند او می خواهم به احتمال زیاد هنوز هم نیاز به ارائه شرکت پرداخت. (در 26 متحده همکاری می پردازد برای خانواده ها در 150 درصد سطح فقر فدرال در نهایت هزینه بیش از 7 درصد از درآمد خانواده در نظر گرفته شده مقرون به صرفه مقدار به پرداخت برای مراقبت از کودک, با توجه به سیاست های دولت گزارش ملی زنان مرکز قانون.)

هاسکینس در نظر خودش طبقه متوسط اما وجود دارد هیچ چیز راحت در مورد بودجه. خارج از حدود 2,600 یک ماه طول می کشد تا او به خانه هر ماه $995 می رود به اجاره 600 دلار می رود به مراقبت از 400 دلار را پوشش می دهد ماشین خود را پرداخت و یکی دیگر از $150 – $200 می رود به آب و برق و گاز برای سال 2016 جیپ پاتریوت. که برگ حدود 400 دلار در ماه برای غذا برای سه نفر و هر چیز دیگری که ممکن است آمده است. او کاراته برای Jaslynn. او می خواهم برای اضافه کردن بسکتبال اما مطمئن شوید که او می تواند. او بسیاری از لباس های دخترانه دست دوم و او شمارش در رایگان صبحانه و ناهار Jaslynn می شود در مدرسه به همه چیز کار می کنند.

هاسکینس نگاه به مرکز مراقبت مبتنی است که او فکر می کند ممکن است با کیفیت بالاتر و بهتر اجرا — به طور متوسط است که درست است — اما اکثر مراکز نمی تواند جای او ساعت کار و هزینه آنها بیش از او می تواند استطاعت.

“راه رفتن چیزهایی در نظر چگونه گران قیمت آنها در حال گرفتن شما نمی توانید استطاعت به پرداخت برای مراقبت از کودک و پرداخت به زندگی” هاسکینس گفت.

در ضمن مشکلات فراوان با راه پول یارانه توزیع شده است به خانواده ها است. برخی از کشورهای کمتر احتمال دارد به یارانه به پدر و مادر به دنبال یک آموزش و پرورش به جای کار کردن و یا به دنبال کار می کنند. دیگران پول را به پدر و مادر, اما تنها به دبیرستان به پایان نمی کالج, حتی اگر یک مدرک دانشگاهی است به احتمال زیاد منجر به استقلال مالی.

بسیاری از کشورها برای جلوگیری از پرداخت به ارائه دهندگان اگر یارانه فرزند وجود ندارد و برای تعداد معینی از روز. در این کشورها اگر یک کودک بیش از تعداد تعیین شده غیبت ارائه دهنده جبران نیست حتی اگر او رزرو فضا برای کودک شود.

پدر و مادر که کسب حتی یک افزایش کوچک در محل کار می توانید پیدا کردن خود را دیگر واجد شرایط برای منافع و به طور ناگهانی قادر به تحمل چیزی است که آنها تا به حال تحت پوشش زمانی که آنها درآمد کمتر تبدیل خود را افزایش دهد به قطع پرداخت. (قانون فدرال در حال حاضر نیاز متحده به ارائه یک کاهش تدریجی یارانه ها در زمانی که درآمد خانواده را افزایش می دهد, در حالت ایده آل بین بردن ناگهانی انتقال به خود پرداخت اما در بسیاری از موارد تنها بدن افت می کند به همین روند.)

و می تواند وجود دارد به ظاهر مزخرف قوانین مانند یک در میشیگان است که نیاز به متقاضیان به هر دو یک کار و ارائه به انتظارنشسته بودند تا قبل از تایید شدن برای مراقبت از کودک کمک. اما چند ارائه دهندگان مایل به گرفتن یک کودک که پدر و مادر ممکن است یا ممکن است قادر به پرداخت. و چند کارفرمایان پرداخت 10 دلار در ساعت یا کمتر مایل به ایجاد یک پیشنهاد کاری و سپس صبر کنید برای پر کردن موقعیت در حالی که متقاضی می یابد مراقبت از کودک.

در نهایت آمریکایی کودک مراقبت از سیستم است جان سالم به در برد تقریبا تنها در پشت کم درآمد بسیاری از آنها از رنگ های که در مورد مراقبت از کودکان به اندازه کافی برای انجام بهترین خود را با وجود دستمزد بسیار پایین است. جالب اینجاست که کار سخت خود را ساخته شده است که گرفتاری خود را آسان تر برای جامعه را نادیده بگیرد.

“چه کسی نیاز به ارائه می دهد و مراقبت از کودک و, چگونه کمی از ما سرمایه گذاری در آن در حال قطع” Schulman گفت.

یک تعداد انگشت شماری از مقامات منتخب در واشنگتن آغاز کرده اند به تشخیص مشکل است.

“دسترسی به کیفیت بالا و مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش در طول مراحل اولیه زندگی یک کودک را نباید یک امتیاز این سایت متعلق به فرزندان غنی” سناتور. الیزابت وارن گفت: جمعیت در سال گذشته در گردهمایی سالانه اقدام ملی شبکه یک سازمان دفاع از حقوق مدنی تاسیس شده توسط Rev. Al Sharpton.

وارن پیشنهاد کرده است که هر دو در سنا قانون و در کمپین نوین برای او شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری, کمپین جهانی کودک مراقبت از سیستم مانند کسانی که در دیگر کشورهای توسعه یافته است. (تا کنون presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گفته است که تنها او را با فشار به گسترش مراقبت از کودک اعتبار مالیاتی برای تا $8,000 برای برخی از خانواده ها از یک زمان حداکثر 6000$.) در حال حاضر وارن همراه با ایالت مینه سوتا تینا اسمیت و واشنگتن سناتور پتی موری, هر دو حزب دموکرات و رشد ائتلافی از طرفداران کمک به رهبری مبارزه برای بیشتر coronavirus امداد کمک های مالی برای مراقبت از کودکان.

پدر و مادر بپرسید: چه کسی را برای مراقبت از بچه ها به من کار بازگشایی?

در پایان ممکن است گروهی دیگر از قانونگذاران دموکرات معرفی مراقبت از کودک ضروری است عمل می کنند که خواستار 50 میلیارد دلار برای ایجاد ثبات در مراقبت از کودک بخش فکر کمک برنامه خواهد بود که باز تا سپتامبر 2021. پول می تواند به ارائه دهندگان خدمات بدون در نظر گرفتن سطح درآمد خانواده آنها خدمت می کنند. سرنوشت این لایحه مشخص نیست در کنگره است که به سرعت retrenched به حزبی بحث هر چند در هفته های اخیر چندین قانونگذاران جمهوری خواه اند و در حمایت از حداقل برخی از اضافی حمایت دولت فدرال برای مراقبت از کودکان.

اما تا کنون با وجود اثرات این بیماری همه گیر ساخت سیستم ضعف بیشتر آشکار با وجود رشد توجه از بالا رتبه بندی سیاستمداران با وجود گسترده عمومی تصویب برای صرف بیشتر پول مالیات دهندگان در مراقبت از کودک و با وجود توافق دو حزبی که کمک به خانواده استطاعت مراقبت است یک ایده خوب این پول را به مراقبت از کودک با کیفیت بالا و به راحتی در دسترس در امریکا به سادگی هرگز محقق نشد.

و از اواسط ماه آوریل نیاز به مداخله فدرال به ساحل تا ملت ما را مراقبت از سیستم رفته از فشار دادن به وخیم.

گزارش کمک توسط جکی Mader و سارا Butrymowicz.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de