واشنگتن – یک واکسن متخصص که گفت که او سرنگون شد پس از افزایش نگرانی ها در مورد مواد مخدر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ به عنوان یک درمان بالقوه برای coronavirus ثبت whistleblower شکایت سهشنبه ادعا دیرینه نفوذ سیاسی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

ریک روشن است که تا زمانی که به تازگی به عنوان مدیر HHS پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان همچنین گفت که او مطرح هشدار در مورد کوروناویروس – و نیاز به سطح شیب دار بالا تولید ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت فردی – با مقامات کاخ سفید به عنوان دور برگشت به عنوان ژانویه.

روشن می گوید در این گزارش که او در برابر استفاده گسترده از هیدروکسی کلروکین که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بارها و بارها تبلیغ به این دلیل که ادعا می کند از آن بهره مند شوند فاقد “علمی شایستگی.” در گزارش خود روشن گفت: او را به عقب رانده علیه مواد مخدر “حتی اگر دولت ترویج آن را به عنوان یک اکسیر و خواستار آن شدند که نیویورک و نیوجرسی بود “آب گرفتگی” با این داروها.”

پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت طراحی شده است برای کمک به تامین امنیت این کشور از مواد شیمیایی و بیولوژیکی و رادیولوژیکی و هسته ای از تهدیدات به عنوان به خوبی به عنوان از آنفلوانزا و بیماری های, با توجه به HHS. روشن برداشته شد از نقش خود و اختصاص به یک کار در موسسه ملی بهداشت در ماه گذشته.

“چند سال گذشته بوده است فراتر از به چالش کشیدن” روشن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “من تحت فشار اجازه دهید به سیاست و cronyism درایو گیری بیش از نظرات از بهترین دانشمندان در دولت است.”

یک HHS سخنگوی اخراج در روشن در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“دکتر روشن منتقل شد به NIH به کار در تشخیص تست” گفت: سخنگوی Caitlin Oakley توصیف موقعیت جدید به عنوان “بحرانی” به مبارزه با ویروس. “ما عمیقا متاسفیم که او نشان داده است تا کار به نمایندگی از مردم آمریکا منجر شود و در این تلاش مهم.”

این گزارش استدلال می کند که “HHS رهبری سیاسی انتقام در برابر دکتر روشن برای اعتراض و مقاومت در بودجه به طور بالقوه خطرناک مواد مخدر ترویج شده توسط کسانی که با ارتباطات سیاسی و اجرایی خود دارد.”

روشن وکلای استدلال می کنند در این گزارش که تنش با HHS رهبری مورخ به غیر COVID-19 قرارداد پیش از آن در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. روشن گفت: او در برابر تلاش ها برای تمدید قرارداد با یک شرکت که مدیر عامل شرکت او گفته بود دوست Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد در کاخ سفید است.

روشن همچنین ادعا می کند در این گزارش که با او ملاقات با مقامات کاخ سفید به عنوان دور برگشت به عنوان فوریه 8 سال 2020 به هشدار در مورد کوروناویروس و او با تاکید بر نیاز به “امن N95 ماسک و به سطح شیب دار تا ماسک تولید” و همچنین دیگر تجهیزات.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اواخر ماه گذشته که او نمی دانست که در مورد روشن و یا اتهامات خود را.

“من هرگز شنیده از او” رئیس جمهور گفت:. “من نمی دانم که او چه کسی است.”

روشن است که انتظار می رود به شهادت قبل از خانه انرژی فرعی در سلامت در مه 14, وکلای او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de