هرتز سهام می دهد بیش از نیمی از postbankruptcy خروش پس از NYSE delisting متوجه

سهام Hertz Global Holdings, Inc. از دست داده و بیش از یک سوم از ارزش خود را روز شنبه پس از ورشکستگی شرکت اجاره اتومبیل فاش کرد که آن را دریافت delisting اطلاع از بازار بورس نیویورک.

NYSE مشخص بود که هرتز سهام “دیگر مناسب” برای مثال در بورس پس از ثبت شرکت برای ورشکستگی پس از مارس 22 بسته شدن بل.

هرتز گفت: در 8-K پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار است که آن را به دادگاه تجدید نظر delisting “به موقع” و درخواست یک جلسه با NYSE.

“در این زمان سهام عادی این شرکت ادامه خواهد داد ذکر شده و تجارت در بازار بورس در انتظار حل چنین درخواست تجدید نظر” هرتز اظهار داشت: در 8-K. “می تواند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که بازار بورس اعطا خواهد شد این شرکت درخواست برای ادامه مثال در دادرسی و اینکه آیا وجود خواهد داشت و ارزش حقوق صاحبان سهام در شرکت سهام عادی.”

سهام HTZ -40.19% کاهش یافت 39.7% به سرعت تمام از NYSE decliners به در نزدیک $2.52. حجم معاملات رسیده 215.3 میلیون سهم به اندازه کافی به سهام بیشترین معاملات عمده سهام ایالات متحده با توجه به FactSet.

این سهام را به فروش می آید و پس از آن سقوط 24.4 درصدی در روز سه شنبه به ضربه محکم و ناگهانی 3-بعد رگه هایی از دستاوردهای است که در آن سهام سر به فلک کشید 574% به $5.53 در روز دوشنبه. که بسته شدن قیمت 888% بالاتر از رکورد پایین از 56 سنت در 26 ماه مه پس از اعلام ورشکستگی.

از دست ندهید: هرتز سهام دونفره برای پاک کردن تمام postbankruptcy ضرر و زیان است.

در قیمت های فعلی سهام rsi 60.6% که postbankruptcy تجمع از طریق پنج شنبه.

آنچه نیز ممکن است کمک به سرمایه گذار خبري روز چهارشنبه هرتز گفت: در 8-K که در ژوئن 5, افسر ارشد بازاریابی Jodi آلن “فسخ بدون علت است.” آلن بوده است در موقعیت که از اکتبر 2017. شرکت نمی ارائه هر گونه دلیل دیگر برای فسخ است.

هرتز گفت: در ژوئن 9, لورا اسمیت به نام معاون اجرایی رئیس بازاریابی جهانی و تجربه مشتری افسر. در ماه نوامبر آلن تا به حال ارائه شده اسمیت بود که معاون ارشد جهانی تجربه مشتری با “افزایش زنان جایزه رهبر.”

سهام غوطه ور است 69.9% بیش از سه ماه گذشته در حالی که رقیب Avis Budget Group, Inc. سهام ماشین -6.97% افزایش یافت 22.5% و S&P 500 شاخص SPX -0.53% صعود به 10.7 درصد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de