هرتز سهام سقوط کم سابقه بعد از رفتن نگرانی’ اخطار صادر شده است با بدهی تسکین مهلت نزدیک شدن به

سهام Hertz Global Holdings, Inc. سقوط به پایین ترین تا کنون نزدیک سه شنبه پس از اجاره-ماشین شرکت با صدور “تداوم” هشدار به همراه آن ناامید کننده در سه ماهه اول و نتایج را به عنوان آخرین مهلت برای مذاکره بدهی های خود را با وام دهندگان روش.

در آن 10-Q تشکیل پرونده از سه ماهه اول نتایج در اواخر روز دوشنبه هرتز اضافه شده به برخی از عوامل خطر آن است که مدیریت تعیین کرده است که این شرکت ممکن است قادر به بازپرداخت و یا تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی خود را قبل از آن می آید با توجه و در نتیجه جریان های نقدی ممکن است کافی به صندوق عملیات.

از جمله مدیریت به این نتیجه رسیدند که وجود دارد این است که قابل شک و تردید در مورد توانایی این شرکت همچنان به عنوان یک نگرانی رفتن در عرض یک سال, فرم صدور تاریخ این گزارش سه ماهه در فرم 10-Q” این شرکت اعلام کرد.

سهام HTZ -9.09% کاهش یافته بود 9.1 ٪ به $2.90, پایین ترین قیمت بسته شدن پس از رفتن در نوامبر 2006.

10-Q واصل شد در رابطه با اولین-گزارش سه ماهه است که در آن هرتز گزارش شده گسترده تر از حد انتظار از دست دادن به عنوان نتایج به طور قابل توجهی نهفته COVID-19 بیماری همه گیر. درآمد نیز کاهش بیش از حد انتظار است.

“در حالی که من ارشد تیم و من اب و هوای رکود اقتصادی در سراسر حرفه ما شدید تلفات که COVID-19 گرفته شده است مشتریان ما زندگی می کند و در سفر و صنعت شده است و بر خلاف هر چیزی که ما تجربه کرده ایم و سرعت که با آن رخ داده است حیرت انگیز است” رئیس اجرایی کاترین Marinello گفت: در پست-درآمد کنفرانس تلفنی با تحلیلگران با توجه به FactSet transcript.

و آن را دریافت نمی کند بهتر است بعد از سه ماهه به پایان رسید. Marinello گفت: درآمد روند رفت و به “سقوط آزاد” در ماه آوریل به عنوان تقریبا تمام سفر متوقف شد و به عنوان تعدادی از آن استفاده می شود خودروهای فروخته شده در ایالات متحده مزایده کاهش یافت و به “بی سابقه ای پایین تاریخی.”

شرکت کرده بود در پاسخ به COVID-19 بحران furloughing مورد 16,000 کارکنان شروع در مارس 30. “اما هیچ راهی برای پیش بینی زمانی که بحران به پایان خواهد رسید و ما مجبور به انتقال 12,000 از این کارمندان به دائمی جدایی” Marinello گفت. که نشان دهنده 32 درصد از 38,000 کارکنان هرتز تا به حال به عنوان Dec. 31.

هرتز را “تداوم” هشدار و گزارش درآمد آمد در پاشنه هرتز را افشا در اواخر ماه آوریل است که آن را تا به حال از دست رفته برخی از پرداخت اجاره. هفته گذشته هرتز گفت: این توافق با بسیاری از وام دهندگان به آن را تا مارس 22 قبل از شرکت مورد نیاز است به انحلال وسایل نقلیه در خدمت به عنوان وثیقه.

وال استریت ژورنال:هرتز در حال آماده سازی برای یک پتانسیل تشکیل پرونده ورشکستگی

همچنین بخوانید:هرتز سهام رنج می برد رکورد فروش به عنوان مودی کاهش امتیاز به عنوان COVID-19 ایجاد ‘شدید’ اعتبار شوک

از دست ندهید:هرتز برای بازگرداندن اجرایی پرداخت در میان حجم کار سنگین به نظر می رسد برای طفره رفتن از یک پیش فرض

اواخر دوشنبه این شرکت گفت: آن را نمی تواند ارائه هر گونه اطمینان داد که از آن خواهد شد قادر به مذاکره هر گونه امداد در ماه مه گذشته 22. و با توجه به این “فعال بحث” Marinello گفت: “ما نمی خواهد به سوالات” از تحلیلگران پس از آماده اظهارات.

مورگان استنلی تحلیلگر آدام جوناس گفت هرتز را “عدم شفافیت” در تضاد با رقیب Avis Budget Group, Inc. ماشین -6.69%, که چهره همان چالش است اما در پاسخ “سطح بالایی از شفافیت مالی و سهام دارنده نامزدی” مانند ساخت آن مدیران مالی در دسترس برای تعدادی از تحلیلگر تماس.

“در حالی که ما اذعان وضعیت بسیار دشوار مواجه اجاره اتومبیل کسب و کار 1Q هرتز کنفرانس موفق به انتقال یک حس استراتژی … یا مجزا مسیر رو به جلو” جوناس نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

جوناس خود را تکرار کرد کم وزن امتیاز و سهام-قیمت هدف از $2 که نشان می دهد 31 درصد کاهش از سطح فعلی.

هرتز بورس کاهش یافت 84.5 درصد بیش از سه ماه گذشته در حالی که Avis سهام سقوط کرده 70.0% و S&P 500 شاخص SPX -2.05% کاهش یافته است 15.1%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>