در اینجا به همین دلیل کربن تولید گازهای گلخانه ای در, آب و برق می تواند حتی در یک اقتصاد قدرتمند

کربن تولید گازهای گلخانه ای از ایالات متحده در بخش برق کاهش یافت 8 درصد در سال گذشته حتی با اقتصاد در حال رشد به عنوان نرم افزار به طور فزاینده ای کاهش یافته زغال سنگ برای ارزان تر گاز طبیعی و انرژی های تجدید پذیر.

این تجزیه و تحلیل در یک گزارش به نام بنچمارک انتشار آلاینده های هوا از 100 بزرگترین برق تولید کنندگان در ایالات متحده به بررسی و مقایسه کلید آلودگی هوا انتشار اکسیدهای نیتروژن (NOx) دی اکسید گوگرد (SO2) کربن دی اکسید (CO2) و جیوه از 100 متحده بزرگترین تولید قدرت.

گزارش صادر شده توسط پایدار-سرمایه گذاری طرفداران سرس و شرکای دیگر از جمله صنعت برق به شرکت کنندگان نشان داد که قدرت بخش تولید گازهای گلخانه ای CO2 کاهش 8% بین 2018 و 2019 در حالی که SO2 و NOx تولید گازهای گلخانه ای کاهش 23 ٪ و 14 ٪ بود. در آن زمان ایالات متحده تولید ناخالص داخلی افزایش یافت 2.3% به این معنی است که در حال گسترش اقتصاد تحت فشار قرار دادند, آب و برق به بوسیله اسباب گردنده از قدرت بیشتر و در عین حال به دلیل ترکیب انرژی تولید گازهای گلخانه ای شد پایین. گسترش لحظهای از سال 2000 تا سال 2019 CO2 تولید گازهای گلخانه ای کاهش 28% در حالی که تولید ناخالص داخلی رشد 45 درصد است.

“در حالی که کارشناسان انتظار دارند حتی بیشتر چشمگیر شیرجه رفتن [در تولید گازهای گلخانه ای] در سال 2020 به دلیل در بخشی به COVID-19 همه گیر آن خواهد حیاتی برای اطمینان حاصل شود ما ادامه حرکت در decarbonizing بخش برق گفت:” دن باکال, مدیر ارشد برق قدرت در سرز. “آب و برق باید استقرار صفر-منابع کربن و برق بخش های دیگر به منظور سرعت بخشیدن به سرعت از decarbonization به عنوان بهبود اقتصاد و تقاضای انرژی را افزایش می دهد.”

برش تولید گازهای گلخانه ای است که تمرکز کلید عمومی-بهداشت طرفداران و کسانی که مشغول به کار در سیاست و بخش خصوصی شیفت به سرعت اثرات انسان ساخته شده تغییر آب و هوا.

در 2019, انرژیهای تجدید پذیر و دیگر صفر-کربن منابع به رهبری, انرژی هسته ای, تولید بیش از 35.7 درصد از ایالات متحده برق است. گاز NG00, +0.82% یک سوخت فسیلی ساطع می کند که حدود نیمی از کربن به عنوان زغال سنگ است اما خود را به مخالفان ترین منبع مورد استفاده در 38.4%. زغال سنگ ارائه شده 23.4 درصد از ملت برق از حدود 50 درصد از یک دهه پیش.

در سال گذشته صفر-کربن منابع از جمله هسته ای و انرژی های تجدید پذیر و آبی تولید 36 درصد از ایالات متحده, برق, ساخت آن را دومین منبع اصلی قدرت نسل بعد از گاز طبیعی است. غیر آبی تجدید پذیر نسل که شامل بادی خورشیدی زمین گرمایی و زیست توده بیش از دو برابر شده پس از سال 2000 است. انرژیهای تجدید پذیر ارائه قدرت بیشتر از زغال سنگ برای اولین بار در سال گذشته به گفته اداره اطلاعات انرژی.

گاز طبیعی است که اغلب هنوز هم انتقاد توسط صنایع هل دادن بیشتر انرژی خورشیدی, باد و دیگر صفر-کربن منابع تجدید پذیر. آب و برق حفظ کند که آنها نیاز به نگه داشتن با استفاده از گاز طبیعی چون باد و خورشید بیش از حد غیر قابل اعتماد و به دلیل آب و برق در حال آهسته به سرمایه گذاری در ذخیره سازی انرژی.

یک گزارش در ماه ژوئن توسط دانشگاه کالیفرنیا در برکلی گفت که 2035 ایالات متحده شبکه برق می تواند 90 درصد از قدرت خود را بدون انتشار گازهای گلخانه ای در حالی که کاهش نرخ برق. برای انجام این کار این کشور را برای افزایش استفاده از انرژیهای تجدید پذیر, انرژی, ذخیره سازی و خطوط انتقال در حالی که بسته شدن تمام نیروگاه های زغال سنگ و برش استفاده از گاز طبیعی توسط 70 ٪ است.

این معیار ابزار تجزیه و تحلیل است که نسخه 16 این گزارش از سال 1997. تحلیل یک تلاش مشترک بین سرس; بانک مرکزی آمریکا; تولید قدرت Entergy ETR, +1.09% Exelon EXC, +0.40% و مستقل شرکت انرژی Tenaska; و همچنین شورای دفاع منابع طبیعی (NRDC). آن است نوشته شده توسط M. J. Bradley & Associates.

افزایش جاه طلبی از قدرت شرکت های بخش حیاتی برای decarbonization و برای موفقیت در مقابله با گسترده تر مسائل مربوط به بحران آب و هوا می گویند سرس و دیگر طرفداران. برخی از بالاترین ساطع قدرت شرکت ها به تازگی ساخته شده داوطلبانه تعهدات خود را به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به شبکه صفر تا سال 2050. بیش از دو سال گذشته جنوب شرکت پس +0.64% , اکسل XEL, +0.26% دوک DUK, +0.76% Dominion , انرژی D +1.34% NRG انرژی NRG, +1.34% سیستم مدیریت محتوا انرژی سیستم مدیریت محتوا -0.15% , DTE Energy DTE, +0.75% و آریزونا ابزار APS همه متعهد به دستیابی به شبکه-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

“ما در مسیر به جلسه ما 2030 آب و هوا تعهد با تبدیل نسل ما نمونه کارها به تمیز کننده منابع و سرمایه گذاری در ابزار ما متعلق به تاسیسات هسته ای” گفت: Mike توومی Entergy معاون ارشد رئيس جمهور از فدرال سیاست تنظیم مقررات و امور حکومتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de