در اینجا بزرگترین اخبار شما از دست رفته این آخر هفته

صحبت در مورد لوازم جانبی این یادبود روز ؟ ماسک صورت. بیشتر به طور خاص: که رهبران و partygoers – با پوشیدن آنها و که هستند نیست ؟

یادبود روز تعطیلات می آید که ایالات متحده پرانتز به تصویب 100,000 علامت در مرگ و میر ناشی از کروناویروس که مجبور به خاموش کردن اقتصاد از دولت و محدود رویدادهای عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن ادای احترام خود را

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده روز یادبود بازدیدکننده داشته است به یک نظامی و گورستان تاریخی فورت روز دوشنبه و پرداخت ادای احترام به خدمات اعضا پاسخ به کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال سنت با قرار دادن تاج گل در آرامگاه سرباز گمنام در Arlington National Cemetery پس از آن شد و مورد استقبال چند صد نفر جمع شده بودند خارج مرگبار در فورت مک هنری. اما همه پشتیبانی مراجعه کنید. شهردار بالتیمور برنارد C. “جک” جوان حزب دموکرات گفت: رئیس جمهور بود نه تنظیم یک مثال خوب به دنبال غیر ضروری سفر.

ماسک را بررسی کنید: تهمت معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر دفاع علامت Esper و ژنرال عمر جونز, عمومی فرماندهی در نیروی مشترک ستاد ملی پایتخت منطقه نمی شود پوشش صورت در طول مراسم در آرلینگتون. (آرلینگتون آیا نیاز به آنها را برای اعضای خانواده مجاز به گورستان.) در اولین حضور عمومی خود را در بیش از دو ماه presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گذاشته یک تاج گل در جانبازان پارک نزدیک خانه اش در ایالت دلاور و عینک ماسک صورت, آیا به عنوان همسرش جیل.

 • جانبازان درگذشت coronavirus افتخار در این عکس قدرتمند.
 • عکس: Clint Eastwood, الویس پریسلی و ستارگان دیگر که در ارتش خدمت کرده است.

هیدروکسی کلروکین است که حذف آن از مطالعه جهانی تهمت می گوید او دوز

سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت: آن را به طور موقت رها هیدروکسی کلروکین از آن جهانی مطالعه تجربی COVID-19 درمان است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در زمان این دارو که برای درمان مالاریا, اما او در حال حاضر انجام می شود. “به پایان رسید, به پایان رسید,” مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با گفت: Sinclair Broadcast برنامه “اندازه گیری کامل با Sharyl Attkisson” که پخش یکشنبه. درمان های دیگر در این است که مطالعه از جمله داروی آزمایشی remdesivir و HIV ترکیب درمانی هنوز در حال دنبال.

سریع واقعی

 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به حالت تعلیق در سفر به برزیل در میان موج در موارد COVID-19.
 • میلیون ها نفر از مسلمانان در سراسر جهان جشن گرفته می شود یکی از بزرگترین جشنواره های مذهبی, عید, فطر, به مناسبت پایان ماه مبارک رمضان.
 • کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear به دار آویخته در تمثال به عنوان متمم دوم حامیان اعتراض coronavirus محدودیت.
 • ‘شما باید به رها کردن’: رئیس جمهور تهمت sparred با سابق-دادستان کل جف جلسات میان نبرد برای آلاباما بسازید.
 • گرسنه موش گرفتن از جان گذشته CDC هشدار می دهد. بعضی از آنها تبدیل به آدم خواری.
 • طرح ریزی یک حس عادی در میان coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به گلف چهار شنبه, اول از همه گیری آغاز شد.

بازی دوم ما را به یاد آنچه که ما از دست رفته در ورزش

تام بردی اسپیلت شلوار خود را اما به شرطی امضا لحظه ای از برنامه تلویزیونی; Peyton Manning انداخت از مقدار زیادی از کمدی zingers و آمد در 17 اینچ برنده شدن 25 میلیون دلار برای امور خیریه و تایگر وودز و فیل مایکلسون تحویل متعدد تیز سوزن standout مربیگری و قابل توجه برخی play-by-play در طول راه. گلف در بازی: قهرمانان برای خیریه بود و خیلی خوب هم با حیرت لحظات درام هنوز هم درخشان را از طریق و درخشان عکس هنوز در حال تولید به ما یادآوری آنچه که ما از دست رفته پس از جهانی همه گیر سکوت, پخش زنده ورزشی. و پول مطرح – 20 میلیون دلار برای COVID-19 امداد – بود و ستارگان. همه در همه, دو گلف و آیکون های افسانه ای quarterbacks تبدیل یکشنبه رویداد را باید ببینید تلویزیون با جنگل و منینگ طوفان را به سرب قبل از حلق آویز در به پایین به سیم پیروزی به عنوان مایکلسون-بردی تیم از خواب بیدار شد و آمد تا کلاچ در پشت نه.

 • مسابقه دوم گزارش کارت: ببر ور رفتن معمولا او را نگه داشته و از یک یک; بردی بازگشت
 • که بی دست و پا: تام بردی اسپیلت شلوار خود را

آخر هفته, استخر, پارتی, تساوی, ملی, توجه, انتقاد

شلوغ استخر شنا در این دریاچه از رشتهکوه اوزارک در میسوری کشیده شده توجه ملی بعد از 16-کلیپ دوم ویروسی رفت و این برنامه شامل ده ها تن از مردم نه اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک. این ویدئو ارسال شده به توییتر توسط اسکات Pasmore یک آریزونا لنگر برای KTVK-3TV با عنوان: “هیچ covid نگرانی در این دریاچه از رشتهکوه اوزارک.” آن را به حال 4.4 میلیون بازدید که از صبح روز یکشنبه. بسیاری از آنها در پاسخ به این ویدئو با نگرانی در حالی که دیگران را تشویق می کردند در این واقعیت است که مردم هستند. آن را تنها محل ساخت اخبار:

 • حداقل پنج نفر برای درمان زخم گلوله پس از جمعیت و مبارزه با شکست روز شنبه در نزدیکی ساحل در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا.
 • مقامات محلی در نزدیکی تامپا فلوریدا تعطیل ساحل پارکینگ با توجه به جمعیت زیادی از آسوشیتد پرس گزارش داد.
 • عکس های جدیدی از شلوغ سواحل در کالیفرنیا و فلوریدا به عنوان مسئولان وظیفه شد با اجرای اجتماعی فاصله گرفته است.
 • به طور سنتی یک نقطه داغ برای آخر هفته روز یادبود beachside مرور در Ocean City, مریلند, بود که با مردم بسته بندی شده.
 • ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم مواجه واکنش در رسانه های اجتماعی پس از ژست گرفتن برای عکس نزدیکی ساحل بدون ماسک.

انتخابات سال 2020 به روز رسانی

حرکت کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه: مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح شده در چشم انداز روز دوشنبه از کشیدن این کنوانسیون از شارلوت کارولینای شمالی, شکایت که رژیم صهیونیستی. Roy کوپر را حفظ کرده است یک مستند خود را از دولت به دلیل coronavirus. هر چند او نمی دهد کوپر مهلت او گفت: جمهوری خواهان نیاز به دانستن “بلافاصله” اگر “فضا اجازه خواهد داشت به طور کامل اشغال کردند.”

خواهان شکایت برای جلوگیری از کالیفرنیا از پستی آراء به همه رای دهندگان: حزب جمهوری خواه استدلال کرد که پستی از برگه های رای است “دستور غذا برای فاجعه” که “دعوت تقلب” و می خواهد برای جلوگیری از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom از ارسال تمام رای دهندگان در دولت پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات عمومی. آنها گفت: دموکرات ها بر این باورند رای گیری توسط ایمیل کمک می کند تا شانس خود را در انتخابات نوامبر. 3. Newsom گفت: “هیچ کالیفرنیا باید مجبور به خطر سلامت خود را به منظور استفاده از حق رای خود.”

‘Coronavirus هنوز موجود”

FDA کمیسر دکتر استفان هان روز یکشنبه با صدور یک هشدار: coronavirus هنوز موجود است. “با این کشور شروع به باز کردن این تعطیلات آخر هفته من دوباره به همه یادآوری است که coronavirus هنوز موجود” هان توییتی. “این است که به هر فرد برای محافظت از خود و جامعه خود. اجتماعی فاصله دست شستن و پوشیدن ماسک محافظت همه ما است.” هان جیر آمد ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیدم موارد اعداد و مرگ و میر در حال پایین رفتن در سراسر کشور!”

P. S. مانند این دور از داستان ؟ ما ارسال آن به صندوق هر بعد از ظهر. ثبت نام برای “لیست کوتاه” عضویت در خبرنامه اینجا.

این یک تلفیقی از داستان از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. کمک: آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>