در اینجا یک راه برای حل و فصل مسائل بین MLB بازیکنان اتحادیه و فقط بازی بیس بال

ققنوس — لیگ اصلی بیس بال کار کمیته برای بررسی اقتصادی طرح جمعه قبل از آن به طور رسمی ارائه شده به بازیکنان اتحادیه اولین قدم برای حل و فصل مالی خود تفاوت دو MLB مقامات مستقیم دانش از مذاکرات گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ،

مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل مذاکرات جاری گفت: این طرح به احتمال زیاد خواهد شد به این اتحادیه روز شنبه پس از کمیسر راب مانفرد خصوصی به اشتراک گذاشته شده آن را با مالکیت 30 گروه در یک کنفرانس پیش از آن روز.

پیشنهاد انتظار می رود عبارتند از درآمد های که اگر به تصویب خواهد بود که برای اولین بار MLB خواهد شد و حداقل در گفت و گو باز تعیین چقدر بازیکنان پرداخت می شود باید در کوتاه 82-بازی فصل. بازیکنان در حال حاضر توافق برای سرشکن کردن حقوق خود را هزینه آنها حدود نیمی از حقوق سالانه خود را, اما صاحبان اصرار دارند بدون امتیاز بیشتر آنها از دست دادن پول بازی بدون فن.

هیچ مهلت مذاکرات به نتیجه بگیریم اما طرف امید به رسیدن به توافق با 5 ژوئن ارائه زمان کافی برای سه هفته از بهار آموزش و به صورت فصل به شروع هفته اول جولای.

اگر طرف تبدیل به تثبیت در باورهای خود را با نه حاضر به تکان دادن بازنشسته بیس بال عامل بری اکسلراد تا به تدوین یک استراتژی است که می تواند شکستن logjam.

2020 های نجومی: MLB و بازیکنان باید موافقت خود را با صرفه جویی در فصل

هیچ دانه آفتابگردان? خواهد MLB ایمنی و سلامت پروتکل نگه داشتن بازیکنان بی خطر است ؟

یافتن پست: خود را MLB تیم بازی در خانه ؟

“فکر من این است که ما باید فشار مسائل مالی کنار گذاشته می شود در برخورد با بعد گفت:” اکسلراد یک عامل برای 40 سال که نماینده Hall of Famers جف Bagwell و کریگ Biggio در میان بسیاری از بازیکنان دیگر. “من می دانم که من صحبت کردن در مورد پول افراد دیگر در اینجا, اما وجود دارد مقدار زیادی از پول را تقسیم کنید تا و بازی. بدانند که چگونه به تقسیم آن موضوع است. پس بیایید معامله با پول بعد. اجازه ندهید که شماره شما را متوقف کند. شما می توانید پرداخت بازیکنان برخی از مرتب کردن بر اساس حداقل راه اندازی مجدد فصل و کشف کردن آنچه شما مدیون پایین خط.

“اجازه دهید هر طرف تعیین یک داور و دو داور تعیین یک سوم به شکل سه داور پنل. اجازه دهید دو طرف در حال حاضر مواضع خود را به داوران محرمانه – که ممکن است به صاحبان راحتی به اندازه کافی برای باز کردن کتاب های خود را کمی به اثبات مشکلات مالی خود را.

“تصمیم داوران خواهد بود اتصال و پرداخت های اضافی به بازیکنان می تواند معوق گذشته پایان فصل است.”

می توانید آن را به کار?

خوب با توجه به میلیاردها دلار در معرض خطر هستند همراه با ورزش خوب بودن چرا آن را امتحان کنید ؟

“من را از طریق رفت شش توقف کار در اولین 18 سال از زندگی حرفه ای من در این کسب و کار” اکسلراد گفت. “من می دانم که این آسیب است که می تواند انجام شود. ما همه خوش شانس است که ما جان سالم به بعد از سال 94.

“من می دانم که بازیکنان و مردم تغییر کرده است اما آنچه که ما دیده ایم در گذشته هنگامی که شما به این مسائل کار در طول مذاکرات آن را تقریبا که این دو طرف نمی توانند به یکدیگر صحبت کنید. و به عنوان زمان می رود مردم در حفاری و آن را تبدیل به سخت تر و سخت تر است.”

این تقریبا یک معجزه است که بیس بال و جان سالم به در برد و پس از 1994-1995 توقف کار لغو 1994 جهان سری. اگر نه برای ’94 پایان فصل در اوت. 12 شاید مونترال Expos خواهد بود سری جهانی قهرمانی و تیم هرگز نقل مکان به واشنگتن شاید تونی سمت چپ بود که ضربه .394 را تبدیل به اولین بازیکن پس از تد ویلیامز به ضربه .400. شاید Matt Williams, که تا به حال 43 homers و در سرعت 61 را شکسته اند راجر ماریس’ single-فصل خانه اجرا ضبط.

“چیزهای که از دست داده است و هرگز به دست آورد” اکسلراد گفت. “اعمال می شود که در حال حاضر. اگر کلیتون Kershaw نیست زمین در این سال است که رسوب پایان کار خود را و یا آن را به او بدهد و سال به سالم و قوی تر است ؟ شما در حال گرفتن یک نخست سال از مایک ماهی قزل آلا حرفه ای. همین کار را با Mookie بتی. ما نمی دیدن بچه های جوان مانند فرانسیسکو Lindor و رونالد Acuna. آن را بسیار سخت به فکر می کنم.”

آن را قابل فهم باشد اگر آن را به پایان می رسد که بیش از حد خطرناک برای بیس بال برگزار شود به دلیل ایمنی و بهداشت دلایل اکسلراد گفت: اما به از دست دادن یک فصل به این دلیل که طرف نمی تواند توافق بر اقتصاد ننگین به حواس.

“فقط روانی خشونت از این توقف کار بسیار فوق العاده ای در همه” اکسلراد گفت. “عدم اطمینان بسیار دشوار است. آن را نگاه خوب برای هر دو طرف به بچه ها جر و بحث در مورد پول زمانی که شما در حال تماشای اخبار و مردم ایستاده در صف انتظار برای کیسه های مواد غذایی قادر به پرداخت اجاره.”

این اتحادیه دارای صبورانه رد مفهوم درآمد های طرح نگران آن خواهد شد در نهایت منجر به حقوق و دستمزد کلاه, اما صاحبان اعتقاد دارم که آن را عادلانه حل است. بزرگترین ترس این است که بازی به طور منظم فصل بازی برای چندین ماه است که آنها می گویند آنها را هزینه حدود $700,000 یک بازی پس از آن موج دوم ویروس پاک کردن postseason که می تواند به ارزش حدود 1 میلیارد دلار در این سال با گسترش برگشتی.

“هیچ کس می خواهد به دور هر چیزی که آنها به دست آورده در گذشته مذاکرات” اکسلراد گفت. “نا امیدی است که چگونه روابط کار رفتن آن را تقریبا راه کنگره ایالات متحده است. دو طرف نمی توانند با یکدیگر گفتگو کنند و می گویند بیایید یک معامله. آنها حفاظت از موقعیت خود را در همه زمان ساخت آن را سخت به سازش.

“من معنی نیست که به صدا موهن بمقدسات چرا که من همیشه در بازیکنان, سمت, اما من می دانم که برخی از این صاحبان و من فکر نمی کنم آنها به دروغ گریه بلوز. من فکر می کنم آنها باید برخی از مسائل. بنابراین من فقط امیدوارم که بازیکنان قبول این موقعیت که ممکن است وجود دارد چیزی به مذاکره شود. اگر شما به موقعیت ‘هی ما تا به حال یک معامله (به پرداخت نرم افزار تاریخ حقوق) ما در حال تغییر” پس از آن هیچ چیز تغییر.

“من فقط امیدوارم که آنها می توانند با هم. ما به آن نیاز دارند.”

دنبال باب Nightengale در توییتر: @Bnightengale

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de