در اینجا یک ‘قابل توجه’ تفاوت بین COVID-19 و 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی

2020 coronavirus و 1918 اسپانیایی بیماری های همه گیر آنفلوانزا شباهت های بسیاری به اشتراک, اما آنها همچنین انشعاب در یک نقطه کلیدی.

“یک تفاوت عمده بین آنفلوآنزای اسپانیایی و COVID-19 سن توزیع مرگ و میر” با توجه به دویچه بانک DB -1.30%. “برای COVID-19 سالمندان شده اند به شدت بدترین ضربه است. برای آنفلوآنزای اسپانیایی 1918 جوان جمعیت در سن کار بودند به شدت تحت تاثیر قرار بیش از حد. در واقع میزان مرگ ناشی از پنومونی و آنفلوانزا که در آن سال در میان 25-34 ساله در ایالات متحده بیش از 50% بالاتر از آن است که برای 65-74 ساله. تفاوت قابل توجه به Covid-19.”

فرانسیس adam merrifield جهانی از نرخ تحقیقات در دویچه بانک گفت: به طور کلی میزان مرگ و میر اندازه گیری هفتگی جدید مرگ و میر هفتگی و موارد جدید است که حدود یک سوم از سطح مشاهده شده در نیمه دوم آوریل.

“بنابراین ما باید وضعیت جالب در لحظه ای که در آن به سرعت در حال افزایش موارد در ایالات متحده در حال کاهش reopenings (منفی) اما میزان مرگ و میر در حال کاهش است (مثبت). این ممکن است در نهایت به ما ایمان است که ما در حال حاضر بهتر است در زندگی با ویروس” بانک گفت.

وجود ندارد مانند یک تجارت بزرگ کردن بین فعالیت های اقتصادی و بهداشت عمومی در طول سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, دلیل این که شما نیاز به سرکوب این ویروس را قادر می سازد مصرف کنندگان به اعتماد به نفس بیشتر و برای کسب و کار به کار به صورت عادی.

— دویچه بانک, گزارش

در طول سال 1918 آنفولانزا شهرستانها که اجرا غیر دارویی مداخلات اجتماعی مانند فاصله و تعطیلی مدارس و تمایل به بهتر نتایج اقتصادی میان مدت دویچه بانک اضافه شده است. “این پیشنهاد حمایت تاریخی به این استدلال که وجود ندارد مانند یک تجارت بزرگ کردن بین فعالیت های اقتصادی و بهداشت عمومی به دلیل این که شما نیاز به سرکوب این ویروس را قادر می سازد مصرف کنندگان به اعتماد به نفس بیشتر و برای کسب و کار به کار به عنوان طبیعی است.”

برخی از 500 میلیون نفر و یا یک سوم از جمعیت جهان را آلوده شد با 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی. حدود 50 میلیون نفر در سراسر جهان با حدود 675,000 مرگ و میر اتفاق می افتد در ایالات متحده با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “این ناشی از ویروس H1N1 با ژن مرغی منشاء” این سازمان اضافه شده است.

در طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر “مرگ و میر بالا در افراد کمتر از 5 سال, 20-40 سال و 65 سال و بالاتر. بالا بودن ميزان مرگ و مير در افراد سالم از جمله کسانی که در 20-40 سال و گروه سنی یک ویژگی منحصر به فرد از این بیماری همه گیر” CDC گفت. “با هیچ واکسنی برای محافظت در برابر آنفلوانزا عفونت و بدون آنتی بیوتیک برای درمان عفونت های ثانویه باکتریایی است که می تواند در ارتباط با آنفلوانزا عفونت تلاش های کنترل در سراسر جهان محدود شد به غیر دارویی مداخلات.”

COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس SARS-CoV-2 حال آلوده حدود 11.8 میلیون نفر در سطح جهان و حدود 3 میلیون نفر در ایالات متحده از سهشنبه شب با اضافه کردن بیش از 156,000 موارد تایید شده از پنج شنبه شب تا یکشنبه شب از ماه جولای چهارم تعطیلات با توجه به آمار و ارقام رسمی گردآوری توسط دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی. این بیماری تا به حال ادعا کرد حداقل 543,535 زندگی در سراسر جهان و 131,455 در آمریکا

در حالی که COVID-19 پیشرفت کند شده است در نیویورک که در آن بسیاری از موارد در ایالات متحده هنوز هم محور تایید coronavirus موارد به تازگی افزایش یافته است در حدود 40 ایالات متحده است.

منبع: مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات متحده و در سرشماری Haver, تجزیه و تحلیل دویچه بانک. توجه داشته باشید: COVID-19 استفاده از داده های موقت, مرگ, شمارش تا 27 ژوئن 2020; 1918 مرگ و میر با استفاده از ثبت مرگ متحده است.

نامه ای از نیویورک:‘وقتی صدای آمبولانس, من تعجب می کنم اگر یک coronavirus بیمار در داخل. وجود دارد بیشتر 911 تماس یا من متوجه هر دور آژیر?’

نیز وجود دارد برخی از شباهت های بین آنفلوانزا و COVID-19 از جمله آنها تقریبا یکسان علائم: تب و سرفه شبانه و بدن درد و خستگی و تهوع و اسهال و در موارد شدید. مانند تمام ویروس ها نه قابل درمان با آنتی بیوتیک. هر دو آنها را می توان از طریق قطرات تنفسی از سرفه و عطسه اما آنها می آیند از دو ویروس خانواده — و در حال انجام تحقیقات به منظور توسعه یک واکسن جهانی آنفلوانزا نشان می دهد که چگونه روی حیله و تزویر هر دو ویروس آنفلوانزا و coronaviruses می شود.

‘1918 آنفلوآنزای اسپانیایی دوم شد موج ویرانگر تر از موج اول.’

— Ravina کوللر یک عضو هیات علمی کمکی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس

مورخان بر این باورند که بیشتر تلخ آنفلوانزا سویه آمار در طول یک تا سه ماه در سال 1918 و گسترش نیروهای نظامی در حال حرکت از طریق اروپا در طول جنگ جهانی اول. “1918 آنفلوآنزای اسپانیایی دوم شد موج ویرانگر تر از اولین موج” Ravina کوللر های عفونی-بیماری, متخصص بیماری های عفونی و جامعه امریکا و عضو هیات علمی کمکی در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس گفت: MarketWatch. یک جهش گونه خواهد بود بدترین سناریو برای موج دوم SARS-CoV-2 این پاییز یا زمستان.

هر چند سال 1918 همه گیر است برای همیشه لطفا برای ارتباط با اسپانیا این گونه H1N1 کشف شد و پیش از آن در آلمان و فرانسه و انگلستان و آمریکا اما شبیه به حزب کمونیست را در پاسخ به موارد COVID-19 در ووهان, چین, جنگ جهانی اول سانسور خاک سپرده شد و یا underplayed گزارش آن. “ضروری است که به در نظر گرفتن ارتباط عمیق بین جنگ بزرگ و آنفلوانزای همه گیر نیست و به سادگی به عنوان همزمان یا متوالی بحران اما بیشتر عمیقا در هم تنیده” مورخ جیمز هریس نوشت: در یک مقاله در مورد بیماری همه گیر.

پزشکان و اعضای عمومی به عنوان در حال حاضر, شدند, کوتاه چگونه در غیر این صورت قوی و سالم مردم قربانی به آنفلوانزا در سال 1918. پزشکان امروز صفت که به “cytokine طوفان” یک فرایند که در آن سیستم ایمنی بدن در افراد سالم واکنش نشان می دهد به شدت به عنوان به صدمه زدن به بدن است. مشخصه برخی از ویروس ها: افزایش سلول های ایمنی و فعال کردن ترکیبات (سايتوکاين) به طور موثر تبدیل بدن در برابر خود منجر به التهاب ریه ها شدید زجر تنفسی ترک بدن در معرض پنومونی باکتریایی ثانویه.

صنعتی داو جونز شاخص DJIA, -1.51% و S&P 500 SPX -1.08% بسته پایین تر سهشنبه در میان موجی از coronavirus در کشورهای که سست محدودیت ها به خصوص در فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>