در اینجا این است که چگونه ایالات متحده می تواند به صرفه جویی در 45,000 مردم از مرگ از COVID-19 نوامبر

یک مدل جدید که توسط دانشگاه واشنگتن طرح ریزی بیش از 200 ، 000 ایالات متحده coronavirus مرگ و میر در ماه نوامبر هر چند آن را می گوید آن را خیلی دیر نیست به یک مرحله ساده است که می تواند ذخیره ده ها هزار نفر از زندگی است.

آخرین طرح توسط دانشگاه موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی نشان می دهد که ایالات متحده تلفات زدن حداقل 208,255 توسط Nov. 1 اگر شرایط فعلی را نگه دارید تا. که مجموع قطره به 162,808 اگر 95% از جمعیت می پوشد, ماسک صورت, محققان گفت.

“همانطور که همه ما آمده اند به رسمیت شناختن, با پوشیدن ماسک می تواند قابل ملاحظه ای کاهش انتقال ویروس” IHME مدیر دکتر کریستوفر موری در بیانیه ای گفت. “ماسک حکم تاخیر نیاز به دوباره تحمیل تعطیلی کسب و کار و اقتصادی مزایای. علاوه بر این کسانی که حاضر ماسک در حال قرار دادن زندگی خود و خانواده و دوستان خود و جوامع خود را در خطر است.”

به تاریخ ایالات متحده وارد شده در مورد 132,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بدون ملی جدید ماسک مورد نیاز IHME یافت coronavirus مرگ و میر هستند به احتمال زیاد به طور قابل توجهی افزایش شروع و در اواسط تا اواخر ماه سپتامبر به عنوان آنفلوآنزای فصلی فصل آغاز می شود.

دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی

“ما در حال حاضر می توانید نگاه کنید به پیش بینی مسیر بیماری همه گیر به سقوط و بسیاری از کشورهای در حال انتظار برای تجربه قابل توجهی افزایش مرگ و میر در ماه سپتامبر و اکتبر” موری گفت. “آمریکا نمی تجربه واقعی برای پایان دادن به موج اول این بیماری همه گیر. این نمی خواهد یدکی ما از ایجاد موج دوم در پاییز که رسید به خصوص در کشورهای در حال حاضر شاهد سطح بالایی از عفونت.”

طرح طول می کشد را به حساب سه سناریوی احتمالی: اگر هیچ اقدام اضافی گرفته شده است یکی اگر قوی اجتماعی-فاصله حکم هستند reimposed در سخت ترین-آمار مناطق و اگر قوی اجتماعی-فاصله مقرر به همراه 95 درصد از مردم با پوشیدن ماسک در ملاء عام. موسسه گفت: این طرح می تواند حتی بدتر اگر عفونت گسترش بیشتر در خطر جمعیت از اطلاعات در حال حاضر شامل اخیر افزایش عفونت در افراد جوان که کاهش خطر مرگ ناشی از COVID-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>