کارشناسان بهداشت و بگویید خانه coronavirus کمیته است که میلیون ها نفر تست بیشتر در هر هفته مورد نیاز

واشنگتن – به عنوان بسیاری از 6 میلیون آمریکایی می تواند آزمایش می شود برای coronavirus هر هفته سپتامبر – و آن را هنوز هم ممکن است به اندازه کافی اجازه می دهد تا کل کشور برای بازگشایی با خیال راحت.

یک پانل از کارشناسان بهداشت و درمان در روز چهارشنبه گفت کنگره پنل نظارت فدرال پاسخ به COVID-19 همه گیر است که پیشرفت های ساخته شده در ramping تا تست باقی مانده است به مراتب با توجه به اینکه متحده شروع به شل اجتماعی فاصله محدودیت تصویب بیش از دو ماه گذشته.

“آن را ناکافی تست که رسوب ملی shutdown. ما نباید همان اشتباه را دوباره به ما باز ملت ما” Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت گفت: انتخاب کمیته فرعی در Coronavirus بحران است. “ایالات متحده باید بیش از 900,000 آزمون هر روز با خیال راحت به باز دوباره. ما در حال انجام در مورد یک سوم از آن است.”

Jha و دیگر کارشناسان خواستار شفافیت بیشتر در سطح فدرال و هماهنگی بهتر در استراتژیک استقرار موجود آزمون برای ارزیابی یک جامعه پذیری.

بیشتر: Pelosi نام هفت قانونگذاران دموکرات به کمیته وظیفه نظارت بر coronavirus محرک پول

علامت McClellan که زد مراکز مدیکر و مدیکید خدمات تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش گفت: از 2 میلیون به 3 میلیون آزمايشات انجام شده در هفته گذشته.

“است که یک افزایش قابل توجهی از آن ما بوده است,” او گفت: این کمیته است.

بر اساس مدیریت انتظارات در مورد تست افزایش می یابد در این ماه McClellan گفت: ملت باید در مسیر برای 3½ میلیون یک هفته به پایان ماه و “شاید 6 میلیون در هر هفته سپتامبر است.”

که هنوز هم خواهد بود در حدود 300,000 آزمون یک هفته از چه دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه تماس برای. و McLellan گفت: زمان تست می تواند از طریق بهبود استراتژیک توزیع در دسترس کیت.

اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسیون تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت مسطح مورد اعداد نشان می دهد که بهبود وضعیت و پیشرفت های فن آوری را افزایش تست ظرفیت در هفته های آینده. اما او همچنین هشدار داد و حرکت بیش از حد به سرعت.

“ما شاهد نشانه هایی از کاهش بیماری همه گیر در سراسر کشور اما هنوز هم ما در حال رفتن به بازگشایی در برابر افت بیشتر گسترش از ما پیش بینی شده,” او گفت: خانه کمیته.

قرمز متحده بسیاری از آنها در جنوب منجر شده و تلاش برای بازگشایی آنها اقتصاد را تشویق می کردند در مغلوب ساختن پیشی جستن که دولت منتشر بازگشایی طرح که بنا به گزارش ها از مطالعه حذف اقدامات محدود کننده نسبت به دولت کارشناسان بهداشت توصیه می شود.

“سوال این است که بحث در هر میز آشپزخانه در امریکا در حال حاضر (است) چگونه ما می دانیم هنگامی که ما آماده هستند تا با خیال راحت بازگشایی کشور ما ؟ برای پاسخ به این سوال ما باید آگاهانه با تاریخچه و هدایت علم” گفت: رئیس کمیته جیمز Clyburn D-S. C. “در حالی که ما همه می خواهم به بازگشایی در اسرع وقت انجام این کار قبل از مناسب پادمان در محل هستند می تواند بیشتر بیماری و مرگ است.”

بیشتر: ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

مجلس نانسی پلوسی ایجاد پنل برای نظارت بر هزینه های بیش از 2 تریلیون دلار – تا کنون – به مبارزه با این بحران و کمک به اقتصاد ایالات متحده ضرب و شتم توسط یک ویروس است که طرح میتوانست زندگی روزانه. جمهوری خواهان مخالف ایجاد این کمیسیون را مشاهده و آن را به عنوان یک حزبی تلاش برای لکه دار کردن رئیس جمهور.

جمهوری خواهان در کمیته صرف مقدار زیادی از وقت خود را بازجویی اعتبار پنل هنگامی که خانه در حال حاضر دارای هشت جایگاه کمیته برای انجام نظارت.

“این دیوانه است” گفت: ایندیانا ایران Rep. جکی Walorski مقایسه پنل به تلاش های حزب دموکرات به استیضاح تهمت سال گذشته است. “آخرین چیزی که این coronavirus تلاش مورد نیاز یکی دیگر کمیته.”

tinyurlis.gdu.nuulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>