آیا شما تجربه سوء استفاده جنسی در حالی که در پیشاهنگی پسر? در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد روند ادعا

سوء استفاده از بازماندگان که تا 5 p. m. Nov. 16 به فایل ادعا در برابر پیشاهنگی پسر از امریکا به واجد شرایط برای جبران خسارت از طریق سازمان رسیدگی به ورشکستگی. اگر شما با تجربه را به عنوان یک عضو پیشاهنگی پسر در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

من باید یک فایل ادعا می کنند ؟

هر کسی که تجربه کرده است و قربانی و یا سوء استفاده در پیشاهنگی پسر از امریکا باید یک فایل ادعا می کنند قبل از مهلت صرف نظر از نوع سوء استفاده و یا هنگامی که آن رخ داده است.

کسانی که دستور به فایل ادعا شامل اما نه محدود به بازماندگان که:

  • شکایت یا ادعا علیه سازمان پیشاهنگی پسر.
  • به نام حرکت اول خط تلفن و یا در غیر این صورت گزارش یک ادعای سوء استفاده.
  • هرگز پرونده ای وارد حل و فصل و یا گزارش خود را سوء استفاده.
  • دریافت موافقت نامه حل و فصل اما باور دارند که ادعای اضافی در برابر پیشاهنگی پسر.
  • تجربه کرده, حتی اگر این ادعا است محروم تحت اساسنامه محدودیت ها.

آنها باید با پر کردن سوء استفاده جنسی بازمانده اثبات ادعا فرم. کسانی که تجربه سایر انواع سوء استفاده از جمله سوء استفاده فیزیکی, عاطفی, سوء استفاده, قلدری و یا متوحش کننده باید فایل کلی اثبات ادعا.

اطلاعات بیشتر: مهلت تعیین شده برای سوء استفاده از بازماندگان به فایل ادعا در پیشاهنگی پسر ورشکستگی

وکیل پل Mones که نشان دهنده حدود 400 افرادی که ادعا می کنند آنها مورد آزار قرار گرفته بودند در پیشاهنگی گفت: این مهم است به یاد داشته باشید که سوء استفاده است نه محدود به تجارب بین scoutmaster و طلایه دار. سوء استفاده می تواند بین دو پیشاهنگی یا متعهد توسط دستیار scoutmasters کمپ کارکنان اردوگاه مدیران و مربیان و یا سایر داوطلبان است.

“بسیاری از رهبران نیست حتی ثبت شده در آن زمان و یا به طور رسمی ثبت شده با پیشاهنگی پسر” آهنگ مونس گفت.

آن موارد خواهد بود واجد شرایط به عنوان حوادث مربوط به اکسپلورر و جسارت برنامه های دریا و سراغ Cub Scouts.

وجود دارد هیچ آسیبی در پر ادعا ؟

هیچ.

برخی ادعا می کند ممکن است را تکذیب کرد بر اساس شایستگی قانونی است اما هیچ اثر جانبی از پر کردن است.

چه نقطه از یک ادعا فرم ؟ چه آن را مانند نگاه ؟

فرم طراحی شده برای کمک به وکیل و دادگاه تعیین شایستگی قانونی که ادعا می کند. آنها نیاز به اطلاعات اولیه شخصی از جمله تماس و اطلاعات اشتغال. آنها شامل یک سری از سوالات در مورد که از کجا و چگونه سوء استفاده رخ داده است.

بازماندگان باید پاسخ این سوالات را به بهترین توانایی های خود.

اگر چه من نمی تواند به یاد داشته باشید تمام جزئیات ؟

شما هنوز هم باید یک فایل ادعا می کنند و شامل هر گونه اطلاعات بیشتر شما می توانید به یاد بیاورید اگر شما اعتقاد دارم که شما مورد آزار قرار گرفته بودند در پیشاهنگی یا یکی از برنامه های وابسته.

یک وکیل ممکن است قادر به توصیه شما در مورد چه نوع از اطلاعات و اسناد هستند مفید باشد.

چگونه می توانم دسترسی به یک ادعا ،

سوء استفاده جنسی بازمانده اثبات ادعا در دسترس خواهد بود به صورت الکترونیکی در www.OfficialBSAClaims.com. به طور کلی اثبات ادعای اشکال در دسترس هستند www.omniagentsolutions.com/bsaclaims.

می توان آنها را ثبت آنلاین و یا توسط پست الکترونیکی به:

BSA ادعای پردازش

c/o Omni عامل راه حل های

5955 De Soto Ave. سوئیت 100

Woodland Hills, CA 91367

آیا من نیاز به یک وکیل ؟

هیچ. هر کسی می تواند یک فایل ادعا می کنند.

قربانیان وکلای نشان می دهد یک وکیل مشاوره اگر شما نیاز دارید و یا می خواهید کمک به درک روند. Mones توصیه می کند افراد با توجه به یک وکیل برای یک نگاه که به این مورد بر اساس هزینه های احتمالی معنی او یا او نمی خواهد به اتهام هزینه در صف مقابل و پرداخت می شود تنها در صورتی شما دریافت یک راه حل است.

از دیگر نکات مهم در نظر گرفتن تجربه به خصوص تجربه در کار با موارد سوء استفاده جنسی و سطح راحتی خود را با وکیل.

این روند ممکن است دشوار است به ویژه برای افرادی که صحبت در مورد تجارب خود را. می توان آن را دشوار است به طور موثر توصیف خود را قربانی, آهنگ مونس گفت که لازم است در فرم.

بیشتر: پسر پیشاهنگی فایل های فصل 11 ورشکستگی در برابر هزاران نفر از اتهامات کودک آزاری

پیشاهنگی پسر ورشکستگی: آنچه ما می دانیم درباره قربانیان دارایی و آینده سراغ

اگر تجربه من اتفاق افتاده یک مدت زمان طولانی پیش ؟

“مهم ترین چیز خواهد بود حتی اگر شما فکر نمی کنم شما که ادعا می کنند به دلیل آن اتفاق افتاده است, شما باید یک فایل ادعا می کنند” گفت: Christopher Hurley, که نشان دهنده سوء استفاده بازماندگان با شیکاگو Hurley McKenna & Mertz. “برخی از مردم می ترسند و ممکن است فکر می کنم” آه آن را تا پیش از آن خیلی دیر است.’ آنها قطعا باید فایل ادعا, شماره یک, و آنها قطعا باید آن را قبل از بار تاریخ به منظور حفظ حقوق خود است.”

اساسنامه محدودیت ها را به بازی می آیند زمانی که ادعا می کند در حال بررسی است اما چندین ایالت گذشت “نگاه به عقب” ویندوز رفع محدودیت زمانی. قربانیان وکلای گفت: بیشتر از این ویندوز می تواند باز متحده به عنوان روند ورشکستگی درآمد حاصل.

چه مدت طول خواهد این ادعا را در بر میگیرد ؟

روند ورشکستگی می تواند چند ماه تا چند سال است. آن است که سودمند برای پیشاهنگی پسر برای حفظ این روند در حال حرکت و حل و فصل بدهی های خود را مجددا از ورشکستگی است.

چه نوع از جبران خسارت می توان داشت ؟

مقدار دقیق مشخص خواهد شد و بر اساس سازمان دارایی کل مقدار پول به گروه غیر انتفاعی مدیون به اشخاص دیگر و در نظر گرفتن چگونه پرداخت خواهد شد تحت تاثیر قرار سازمان بقا. در ورشکستگی مردم به طور معمول پرداخت می شود کمتر از آنچه به آنها بدهکار هستند.

تعیین خسارت پیچیده است و اغلب ستیز فرایند است که در شکل دادن به یک نقطه چسبیده در طلایه دار ورشکستگی بیش از این که آیا دارایی های متعلق به بیش از 260 شوراهای محلی را شامل می شود در بودجه را کنار بگذارند و برای بازماندگان.

تحت پیشاهنگی’ پیشنهاد تنظیم مجدد طرح شوراهای خواهد بود “محافظت احزاب” در قبال سوء استفاده جنسی ادعا علیه سازمان است. قربانیان وکلای مدافع در حال مبارزه است که تقسیم مسئولیت و اشاره کرد که این دو گروه در هم تنیده هستند و اکثریت پیشاهنگی دارایی های دروغ در خارج از سازمان ملی منابع.

من نام خصوصی نگه داشته شود?

بله.

ادعا نمی خواهد در دسترس عموم است. بازماندگان دستور به فایل اثبات ادعا با دادگاه است اما نه تحت پروتکل محرمانه توصیف شده در بالا از طریق ایمیل و یا ارسال الکترونیکی.

دستورالعمل های روی فرم لیست خاص کمیته ها و مشاوره در رسیدگی به ورشکستگی خواهد شد که مجاز به نقد و بررسی این اطلاعات است. در غیر این صورت این اطلاعات محرمانه تلقی مگر اینکه قربانی را انتخاب و به افشای آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>