روز پدر مبارک! دریک, Carrie Underwood, Kevin Hart, ستاره های دیگر به اشتراک گذاری عکس ها و عشق

روز پدر مبارک.

شما می توانید بگویید که پدر خود را در فرد چقدر شما او را درک. اما چه جالب است که زمانی که شما می توانید بگویید که جهان در Instagram و توییتر ؟

بسیاری از ستاره ها را به رسانه های اجتماعی برای انجام درست که یکشنبه, ارسال به پدران خود, خود را, بچه ها, پدران قلب یا فقط پدران دیگر آنها را تحسین.

نگاهی به:

رپر دریک نوشته شده شایان ستایش عکس های خود را 2 سال با پسر آدونیس گراهام captioning پست “روز پدر مبارک به همه واقعی g z دست زدن به کسب و کار است.”

آدونیس که مادر است و مدل فرانسوی Sophie Brussaux را Instagram اولین بار در اوایل این سال است.

33 ساله نیز در زمان خود Instagram داستان فریاد همکار مشهور پدران از جمله Lil Wayne, Snoop Dogg, چارلز اوکلی و LeBron James.

کاترین Schwarzenegger, حامله با اولین فرزند او بود و محبت دو برابر پیام برای شوهر کریس پرات که 41 روز تولد یکشنبه بود.

در کنار یک پانل از عکس ها از جفت او گفت: “من خدا را شکر هر روز برای شما. برکت به زندگی با شما به تماشای شما رشد می کنند و یکی از بزرگترین هدیه شده است می تواند دوست داشتنی ترین و سرگرم کننده،”

بیشتر: ‘کندی شوارتزنگر و پرات’: آرنولد gushes بیش از آمدن نوه چشمگیر ژن

شوارتزنگر ارسال شده جداگانه ادای احترام معروف او به پدر از جمله یک عکس از دو نفر از آنها را زمانی که او یک کودک نو پا.

بازیگر کوین هارت نمی تواند تصمیم می گیرید که او می خواست به افتخار. بنابراین او ارسال شده یک عکس از خانواده خود را با عنوان “روز پدر این, من می خواهم برای جشن پدران نزدیک به من….با تشکر از همه شما برای اینکه یک مثال و تعریف از آنچه پدران قرار دارد. عشق میشم.”

و سپس او خود را آب گرفتگی Instagram با نزدیک به دو ده پدر و روز زن مراسم تجلیل از پدران از جمله Jay-Z, باراک اوباما, Magic Johnson, Adam Sandler, Dave Chappelle, Jamie Foxx, Steve Harvey, Dwyane Wade and Stephen Curry.

Camila Cabello اختصاص داده شده در صفحه اصلی فیلم پر موزیک ویدئو جدید با آهنگ “مرد اول” به او بابا Alejandro با عنوان “پاپا من ساخته شده این کار را برای شما.”

این ویدئو نشان می دهد Cabello آواز به “اولین مردی که همیشه مرا دوست داشت” به عنوان او به تماشای کلیپ های از خودش به عنوان یک نوزاد. او به پایان رسید او قلبی عنوان “te amo mucho پاپا با تشکر از شما برای بودن من, قهرمان, روز پدر مبارک.”

بیشتر: Camila Cabello می شود پرده در مورد بهداشت روانی مبارزات: “من خجالت زده و شرمنده’

تعطیلات در حال سقوط در میان سراسری اعتراض به تبعیض نژادی ساخته شده Justin Timberlake فلسفی.

“پسران رشد می کنند تا به پدران خود. من فکر می کنم که بسیاری این روزها” این خواننده گفت: در کنار عکس او با پسرش سیلاس. “ما سعی می کنید برای آموزش پسر ما به عشق و احترام به همه ما میآموزد که همه مردم همه برابر خلق شده اند و هیچ کس نباید درمان متفاوت به دلیل رنگ پوست خود را. ما او را به این دلیل که یک روز او را در رفتن به بچه ها آموزش ، این یک چرخه است.”

بیشتر: EGOT برنده John Legend می گوید آلبوم جدید ‘بزرگتر عشق” است که خود را “بهترین کار” و در عین حال

Chrissy Teigen ارسال شده یک عکس خنده دار از John Legend برگزاری خود را پدر لونا و پوشیدن تاکو کلاه و گسترده پوزخند.

“شما ساخته شده بودند برای انجام بسیاری از چیزهایی که در زندگی اما شما کاملا به پدر او گفت:” در این عنوان ،

بیشتر: Carrie Underwood می گوید: “این غیر ممکن است به آن را داشته باشد” همه با هم ” به عنوان یک مادر

Carrie Underwood پرداخت ادای احترام به دو پدران در زندگی او: او پدر استیو و مایک فیشر.

“چگونه خوش شانس هستم من به 2 شگفت انگیز پدران در زندگی من?!?!,” او مزبور پس از کنار عکس ها از بچه ها. “به بابام: شما فکر می کنید من قوی هستم. شما فکر می کنید من بی باک…حتی زمانی که من در من ضعیف ترین. … و به پدر من پسر شیرین: ممنون از محبت همه ما به خوبی. اشعیا و جیک می خواهید به مانند شما و من فکر می کنم هیچ مثالی بهتر از آنچه پدر عشق باید مانند نگاه.”

بیشتر: صدا’: گوئن استفانی ‘نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به عنوان مربی جایگزین خواهد شد Nick Jonas

خواننده کشور بلیک شلتون رو فریاد از او یک بار-و-آینده همکار مربی در “صدا” Gwen Stefani.

“با تشکر از تو برای کمک به من در جمع آوری این پسر!!” این “Hollaback Girl” خواننده نوشت: در کنار یک سری از عکس خانواده.

بیشتر: Amanda Kloots reunites با شوهر نیک کردرو در ICU پس از 79 روز: من “ماندن با شما’

آماندا Kloots است که نگه داشتن پیروان خود مطلع شوهر نیک کردرو نبرد برای غلبه بر COVID-19 و آن اثرات مخربی زمان یکشنبه به پرداخت ادای احترام به برادوی ،

“که برای اولین بار افتخار پدر لحظه… گرفتن نوزاد خود را از بیمارستان به خانه!,” او نوشت: با یک عکس از کردرو برگزاری پسر الویس در یک نوزاد حامل. “من عاشق این عکس نیک. او خیلی خوشحال است و خیلی هیجان زده برای رفتن به خانه با پسرش!”

Kloots همچنین ادای احترام به او و پدر و برادر که پر کردن یک جای خالی برای الویس که فقط تبدیل 1 از کردرو بستری شد بیمارستان در اواخر ماه مارس است.

دمی مور تا به حال نوع کلمات برای او سابق بروس ویلیس و گفت بچه ها خود را “خیلی خوش شانس هستند که شما” در کنار خانواده عکس.

Brandi Carlile پرداخت ادای احترام به پدر او و پدر در قانون به عنوان “برای من بهترین دوست David داد که کاترین و من بزرگترین هدیه در زندگی ما دو دختر است.”

او نوشته یک کلیپ از اجرای آهنگ “بیشتر از همه” با اضافه شدن احساسات: “من شده فکر کردن در مورد افرادی که نمی توانید با پدران خود را امروز. به دلایل مختلف این روز می تواند دشوار است برای بسیاری از ما. پس این یکی را برای شما…”

بیشتر: Brandi Carlile افزایش بودجه برای عدالت نژادی در طول تولد مجازی نشان می دهد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>