سلطنتی مهاجران مورچه هریسون Mountbatten-ویندزور و پدر و مادر هری پاتر و شاهزاده و دوشس Meghan ساسکس جشن اولین تولد روز شنبه در لس آنجلس قرنطینه خانه هزاران مایل دورتر از زادگاه خود و سلطنتی خود را از بستگان در بریتانیا.

طرفداران (و حتی منتقدان) خوشحال شد دوک و دوشس ساسکس جدید منتشر شد فیلم و عکس از مورچه که دیده نمی شده است پس پدر و مادر خود را’ سپتامبر 2019 تور آفریقای جنوبی در ماه سپتامبر زمانی که زن و شوهر معرفی مینمودم عیار به جهان در حالی که نشست بازنشسته اسقف اعظم دزموند توتو.

این زوج سلطنتی منتشر شد تصویری از بچه شیطان و موذی در تولد ظاهر به ترویج صرفه جویی در کودکان صرفه جویی با داستان های پروژه. Meghan خواندن با صدای بلند یک کتاب عکس با عنوان “اردک! خرگوش!,” برگزار نوزاد مورچه در دامان او با هری پشت دوربین است.

کودک خندید و به عنوان مادر خود را به یک متحرک خواندن این داستان نشان دادن چند کوچک پایین دندان های در حال رشد در. او شباهتی به هری است و حتی برجسته تر از آن بود که در ماه سپتامبر.

“بیایید رفتن به صفحه بعدی. نگاه قوس” مگان گفت: به عنوان او تلاش به نوبه خود صفحات رو به عقب. “این پوشش اجازه رفتن به صفحه بعدی.

‘صبر کنید دوم را که می شنوید ؟ من شنیده اردک برای تلفن های موبایل'”, او جزئیات. “قات قات قات قات قات قات.”

هری می تواند شنیده تقلید اردک برای تلفن های موبایل از طرف دیگر این دوربین است. بعد خندید به عنوان پسر خود را کاهش یافته است یکی دیگر از کتاب و نگاه به پدر خود را برای کمک به چیدن آن را.

“بساز پایان! براوو” هری را تشویق می کردند. مورچه در ضمن اقدام به جویدن در انجمن کتاب.

ساسکس رسانه تیم در بیانیه ای گفت: خانواده های شرکت کننده در نجات با داستان مبارزات انتخاباتی در ایالات متحده و انگلستان به منظور بالا بردن آگاهی از ضرورت آوردن مواد غذایی و منابع یادگیری به میلیون ها نفر از کودکان تحت تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

حدود 30 میلیون کودک در تکیه مدرسه برای مواد غذایی با توجه به صرفه جویی با داستان مبارزات انتخاباتی خواست که کوچک کمک های مالی برای حمایت از بانک های مواد غذایی, همراه غذا کامیون و جامعه تغذیه برنامه.

در ضمن مورچه سلطنتی بستگان فرستاده تولد آرزوها از طریق رسانه های اجتماعی. پرنس ویلیام و دوشس کیت کمبریج خواست خود را برادرزاده “بسیار خوشحال برای اولین بار تولد” روز شنبه در Instagram به اشتراک گذاری یک عکس از مراسم تعمید ونامگذاری بچه ژوئیه گذشته.

پس از مورچه کیپ تاون ظاهر با اسقف توتو زن و شوهر نوشته شده در Instagram یک عکس از شاهزاده برگزاری مورچه در جزیره ونکوور, بریتیش کلمبیا, جایی که آنها زندگی می کردند از روز شکرگزاری در ماه مارس است.

آن بود Dec. 31 و سرد در کانادا بنابراین هر دو همراه شد و تا مورچه با پوشیدن یک کلاه با گره pom poms در دو طرف.

هری و مگان را در لس آنجلس روابط عمومی تیم کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات این جشن تولد برای مورچه. با توجه به این که در کالیفرنیا هنوز هم تا حد زیادی تحت یک پناهگاه در خانه سفارش با توجه به همه گیر است و بعید است که آنها را میزبانی یک حزب برای نوزاد است.

مورچه متولد شد و در مارس 6, 2019, در پورتلند بیمارستان آمریکایی متعلق به بیمارستان لندن که Meghan بود با عجله در ساعات اولیه از Frogmore کلبه خانه خود را در قلعه ویندسور و مستغلات در حدود 25 مایل از لندن است.

جدول زمانی از روز باقی مانده تا حدودی گیج کننده است به دلیل اشتباهات توسط کاخ مطبوعات مشاوران و عزم راسخ برای جلوگیری از رسانه ای اراذل و اوباش که با تجمع در مقابل ساختمان بیمارستان سنت مری برای تولد سه فرزند از برادر و خواهر در قانون پرنس ویلیام و دوشس کیت کمبریج.

Meghan, 38 و نوزاد جدید دیده نمی شد تا دو روز بعد زمانی که آنها مطرح شده با هری 35 در یک گرند راهرو از قلعه ویندسور و معرفی مورچه به خود را بزرگ پدربزرگ و مادربزرگ ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ.

در این جلسه خصوصی است اما این تصویر که شامل مادر Doria Ragland شد ارسال شده در Sussexroyal Instagram در حال حاضر خفته پس از حرکت خود را به لس آنجلس است.

نام کودک را اعلام شد بعد از آن روز. آنها تصمیم گرفتند در برابر یک عنوان برای مورچه و نام خانوادگی Mountbatten-Windsor, ادای احترام به بزرگ پدربزرگ و مادربزرگ ملکه و شاهزاده فیلیپ که نام خانوادگی بود Mountbatten.

در اوایل ملکه 68 سال از سلطنت او تصمیم گرفت که فرزندان در نزدیک خط مستقیم به تاج و تخت را حمل هر دو Mountbatten نام و ویندزور سلسله نام. هری ششم در خط به تاج و تخت و مورچه هفتم.

در حال حاضر هر سه در حال زندگی در آفتابی لس آنجلس, Meghan زادگاه و محل و شوهر را انتخاب کرده اند برای ساخت یک زندگی جدید عاری از سلطنتی محدودیت ها و تمرکز بر تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل از طریق تجاری جدید تلاش و همکاری با هالیوود.

آنها دیگر با استفاده از والاحضرت بخشی از عناوین و نمی توانید با استفاده از کلمه “رویال” در رسانه های اجتماعی خود را, اما آنها هنوز هم اعضای خانواده سلطنتی است. آنها امیدواریم که برای اضافه کردن میلیون ها نفر به طور معمول سلطنتی نمونه کارها ترویج خیریه برش روبان و رونمایی پلاک.

برخی از سنتی سلطنتی فعالیت ادامه: هفته گذشته Meghan ارسال شده تصویری و کلمات تشویق در وب سایت یکی از لندن خیریه هوشمند کار می کند, کمک می کند که بیکاری زنان اشتغال است. و هری پیوست نظامی بریتانیا در راه اندازی یک وب سایت برای خدمت به پرسنل و جانبازان ارائه می دهد که ابزارهای آنلاین و منابع ارتقای سلامت روانی.

آن است که روشن نیست که در آن هری و مگان در حال زندگی در وسیع لس آنجلس با وجود گزارش های ضد و نقیضی در مورد جایی که آنها ممکن است به دنبال خرید.

اما حفظ حریم خصوصی و امنیت بالا خواهد بود در خود باید لیست. این زن و شوهر نشان داد آنها به دنبال خروج سلطنتی چرخش در بریتانیا به فرار موشکافی شدید از شایعات که با آنها در حال قفل شده است به طور فزاینده ای تلخ حقوقی و کلامی دشمنی خود گفته تاکتیک های تهاجمی.

اما لس آنجلس است که به سختی یک پناهگاه از رسانه ها و پاپاراتزی – برای آنها و یا هر گونه مشهور است.

هنوز هم زندگی در L. A. معنی آنها خیلی نزدیک به مادرش که او نیز در زندگی وجود دارد از زمانی که آنها بودند در حالی که زندگی در جزیره ونکوور و یا در بریتانیا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de