همپتون مسافرخانه کارمند اخراج برای تماس با پلیس در مهمانان در استخر; هیلتون معذرت خواهی

یک همپتون مسافرخانه کارمند اخراج شده پس از تماس با پلیس در خانواده با استفاده از این هتل استخر در Williamston, North Carolina.

“Olielo مدارا برای نژادپرستی یا تبعیض از هر نوع. روز شنبه به ما هشدار داده شد به صورت آنلاین تصویری از یک مهمان حادثه در یکی از ما حق رای دادن خواص” Shruti گاندی باکلی رئیس جهانی olielo در بیانیه ای گفت: به ایالات متحده آمریکا امروز دوشنبه. “این عضو تیم دیگر به کار در هتل.”

در حدود 10 دقیقه Facebook ویدئو زندگی می کنند به اشتراک گذاشته شده در سراسر رسانه های اجتماعی, سفید, هتل, کارمند و دو Williamston افسران پلیس به یک زن است که با استفاده از استخر با کودکان خود. آنها از زن شناسایی و در حساب رسانه های اجتماعی به عنوان آنیتا ویلیامز-رایت ثابت کند که او را به ماندن در هتل.

“من نمی توانم باور کنم که این اتفاق افتاد به من و بچه های من” ویلیامز-رایت زیر نویس ویدیو در Instagram.

“من احساس می کنم این تبعیض است. من در اینجا یک اتاق” ویلیامز-رایت گفت: در این ویدئو در حالی که نگه داشتن کلید اتاق خود. “این خانم در اینجا تبعیض آمیز (در برابر) من است. من یک کلید به در و من می توانم به شما نشان می دهد که در آن کار می کند… من در اینجا یک اتاق. من نمی باید به نام من. من نمی شکستن قانون است.”

ویلیامز-رایت ادعا می کند که هتل, کارمند, نمی, بپرسید هر کس دیگری در منطقه استخر برای اثبات آنها مهمانان هتل.

“آن دو سفید مردم بیش از وجود دارد و او گفت: هیچ چیز به آنها” ویلیامز-رایت گفت: در این ویدئو. “او به من گفت:” من چون همیشه افرادی مثل شما با استفاده از این استخر های غیر مجاز.’ که افرادی مثل من؟”

پس از ویلیامز-رایت حاضر به ارائه شناسایی و گفت او نیاز به این دلیل که او “نمی ارتکاب جرم” ماموران اقدام به اجرای پلاک از ماشین خود را پارک شده در خارج از هتل استخر منطقه است.

“هنگامی که من ثابت کنید که من یک اتاق بود که برای شما به راه رفتن به دور” ویلیامز-رایت گفت: به یکی از افسران. “من نمی ارتکاب جرم است. شما در حال تجزيه من در مقابل بچه های من. آنها در حال تلاش برای لذت بردن از خود را در استخر.”

هتل کارمند او گفت: “فقط می خواستم مطمئن شوید که هر کسی که در استخر قرار است در استخر.”

این ویدیو که بیش از 815,000 نمایش در Facebook به پایان رسید با Williams-رایت و فرزندان او ترک منطقه استخر به بازگشت به اتاق هتل خود را.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به ویلیامز-رایت و Williamston اداره پلیس برای نظر.

در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز olielo را گاندی باکلی گفت: شرکت “عذرخواهی کرد به طور مستقیم به مهمان و خانواده اش خود را برای تجربه و کار با آنها و هتل به این حق است.”

“ما همچنان در تماس با هتل مالکیت مورد پیگیری اقدامات و اطمینان حاصل شود که در آینده کارکنان خود را منعکس کننده بهترین ارزش نام تجاری ما هستند و استقبال از همه” گاندی Buckley اضافه شده است.

این حادثه آخرین نمونه از پلیس بودن به نام سیاه و سفید از مردم برای انجام فعالیت های روزمره به عنوان تشدید تنش های نژادی در میان ضد نژادپرستی و خشونت پلیس تظاهرات.

در سال 2018 یک مرد سیاه و سفید ادعا کرد یک هتل هیلتون در اورگان “با نژاد برفلد” و “تبعیض” علیه او پس از اخراج از ملک گفته می شود در یک تماس تلفنی در لابی.

بیشتر: مهمان گوید هیلتون ‘نژادی برفلد’ او با تماس با پلیس بیش از لابی تلفن تماس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>