‘همیلتون’ آغاز بکار فوق العاده به بررسی افزایش محبوبیت دیزنی+ برنامه

این رسمی: “همیلتون” یک ضربه در برادوی, در فیلم, و در حال حاضر در جریان است.

این جایزه پولیتزر و تونی برنده جایزه موسیقی از پدر و بنیانگذار زندگی تحویل سنبله در برنامه محبوبیت در والت دیزنی Co.’s قطع -0.91% دیزنی+ بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

این فیلم نسخه Lin-مانوئل میراندا بازی برای اولین بار در روز جمعه و از طریق چهار شنبه, دیزنی+ برنامه دانلود شد 752,451 بار در سطح جهان از جمله 458,796 بار در ایالات متحده با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت Apptopia.

این نشان دهنده 74% پرش به طور متوسط در محبوبیت بیش از چهار تعطیلات آخر هفته در ماه ژوئن سال 2020 با توجه به Apptopia داده است. در سراسر جهان برنامه محبوبیت بودند و 47 درصد بالاتر این آخر هفته گذشته نسبت به متوسط چهار قبل از روز جمعه تا یکشنبه در مجموع. در سراسر جهان تعداد را شامل نمی شود هند یا ژاپن به دلیل دیزنی+ تحویل داده شده است و از طریق پیش-برنامه های موجود در آن کشور است.

همچنین نگاه کنید به: ‘همیلتون” و هر چیز دیگری در آینده به دیزنی+ در ماه جولای سال 2020

دیزنی سهام مسطح بود در اواخر معاملات صبح سه شنبه.

مهم نیست که چگونه شما آن را قطع موفقیت فراری از “همیلتون” — که برخی از ترس ممکن است به پایین آوردن اینترنت — باید ارائه رونق در آن رقابت شدید با اپل Inc.’s AAPL +0.63% تلویزیون اپل+, Netflix, Inc. NFLX, +0.13% AT&T Inc.’s T -0.44% HBO Max Amazon.com Inc.’s AMZN, -0.57% نخست تصویری و دیگر خدمات جریان.

دیزنی بانکی در “همیلتون” به منظور جلب مشتریان پرداخت در droves. فیلم “زنده” ضبط موسیقی به عنوان آن به نظر می رسد در مرحله در نیویورک منتقل شد و توسط دیزنی به طور مستقیم به جریان انتشار یک سال قبل از آن بود که برنامه ریزی شده به نظر می رسد در تئاتر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

از اواسط ماه ژوئن دیزنی+ متوقف شد ارائه رایگان هفت روز دادگاه ارائه امیدوار است که “همیلتون” آن را یک دست انداز در مشترکان پرداخت می شود. همانطور که از اوایل ممکن است این سرویس تا به حال 54.5 میلیون مشترک در سراسر جهان تنها شش ماه پس از راه اندازی آن. هزینه آن $6.99 یک ماه یا $69.99 یک سال در ایالات متحده آمریکا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de