گوئن استفانی باعث می شود او Grand Ole Opry اولین – از راه دور از Blake Shelton را اوکلاهما در مرتع پرورش احشام

ماه مارس است که تنها نه روز اما آن را در حال حاضر شده است برای Gwen Stefani. هفته گذشته “هیچ کس اما شما” او دو نفره با دوست پسر و دوست دیرین و همکار “با صدای” قاضی بلیک شلتون, صدر بیلبورد موسیقی کشور پخش لیست که در آن هنوز هم شماره 1. و در روز شنبه او Grand Ole Opry اولین – مراسم آشتی ترتیب دادند.

زن و شوهر بازی مجموعه خود را از مزرعه خود در Tishomingo, اوکلاهما, که در آن شلتون شده است در مستند “با یک دسته از Stefanis” پس از ماه مارس را به عنوان او در توصیف این وضعیت به جیمی فالون در ماه گذشته.

شلتون که همه چیز را با “Ol قرمز” به سخره نوازندگان در استودیو گفتن ردیابی Adkins ساخته شد “از من اخیر duet همکاران … تا آنجا که من شما را دوست دارم, ردیابی, من بسیار خوشحال به قرنطینه با گوئن از شما. او افزود: “من هنوز هم احساس نمی 600 مایل است به اندازه کافی اجتماعی فاصله برای شما و I.”

قبل از استقبال استفانی به خانه اش استودیو برای خود duet او اشاره کرد که Opry کارکنان رفته بود از راه خود را به او اولین خاص, حتی اگر آن را در شرایط واقعی صحنه است.

“از آنجایی که ما نمی تواند وجود دارد به دلیل (قرنطینه),” او گفت: “آنها او را فرستاده پارکینگ محل ثبت آنها همه خود را برای اولین بار عملکرد و گراند اوله Opry پایه میکروفون (که آنها استفاده می شود در duet). او به عقب گرفته شد.”

استفانی که نگاه کشور از کمر به بالا در یک سبک غربی کت و ’90s-جایگزین از کمر به پایین در جین قطع و, تور ماهیگیری, جوراب ساق بلند پرسید: “این اتفاق می افتد ؟ من واقعا در گراند اوله Opry?”

قبل از راه اندازی به “هیچ کس اما شما” شلتون وعده داده شده “را به عنوان به زودی این است که بیش از همه ما باید به شما به Opry خانه در نشویل و این که در راه است.”

او به وضوح باز به ایده: “این در حال حاضر احمقانه است. خواهد بود که سطح دیگری است.”

شما می توانید به تماشای خود مصاحبه و دوئت در یوتیوب آغاز می شود که حدود 1 ساعت 14 دقیقه خوانده شده را علامت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>