تفنگ مغازه های مسخره دولت بسته شدن سفارشات در ماه آوریل به عنوان صنعت بریده دیگر ماه بزرگ

این داستان بود co-منتشر شده با ردیابی غیر انتفاعی newsroom پوشش اسلحه در امریکا است.

فروشگاه اسلحه در چندین ایالت را به مبارزه طلبیده دستور به بستن درهای خود را به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس درایوهای تاریخی تقاضا برای سلاح گرم با توجه به بررسی زمینه های داده های نگهداری شده توسط دفتر تحقیقات فدرال و مصاحبه با صاحبان فروشگاه ها.

فرمانداران از پنج ایالت ماساچوست, میشیگان, New Mexico, نیویورک و واشنگتن دستور نمایندگی مجاز و فروش اسلحه به در مارس تحت ایالت stay-at-home بخشنامه ها. FBI اطلاعات از آوریل نشان می دهد که نمایندگی مجاز و فروش در این کشورها هنوز در آغاز دهها هزار تفنگ چک های پس زمینه. در واشنگتن دولت به تنهایی که در آن مغازه اسلحه توقیف شد توسط یک مارس 25 اقامت در خانه سفارش 42,000 چک آغاز شد در ماه آوریل است.

برخی از کسب و کار فروش اسلحه در علاوه بر این به مواد غذایی و سایر آیتم های خانگی ضروری در طول همه گیر مانند خارج شده و فروشگاه های سخت افزاری. حداقل دو نفر از پنج ایالت میشیگان و نیویورک — اجازه داده اند این فروشگاه به ادامه فروش سلاح گرم است.

اما فروشگاههای جعبه بزرگ به طور معمول حساب برای تنها کسری از تمام فروش تفنگ. و تماس های تلفنی به اختصاص بیش از 50 نمایندگی مجاز و فروش اسلحه را تایید کرد که بسیاری از باقی مانده باز در سرپیچی از دستور دولت به نزدیک است.

در آوریل ملی فوری بررسی زمینه های جنایی سیستم پردازش 2.9 میلیون چک و آن را جایگاه چهارم ماه ثبت شده و قدمت آن به سال 1998 است. اثری در مقایسه با تعداد چک های پس زمینه برای اسلحه اسلحه های طولانی و معاملات مربوط به هر دو نوع تفنگ با ارقام مشابه برای 2019.

در برخی از کشورهای که در آن فروشگاه ها دستور داده شد بسته نمایندگی انجام چک های بیشتر در مارس سال 2020 از طول همان ماه در سال 2019. در ایالت واشنگتن به عنوان مثال چک افزایش 45 درصد بیش از آوریل 2019; در نیومکزیکو آنها افزایش 15 درصد است.

چک افزایش 112 درصد در میشیگان که حداقل بخشی از این افزایش ممکن است نسبت به مارس 3 حکم توسط اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره به گفته یک سخنگوی پلیس ایالتی میشیگان. که حاکم گفت که سلاح گرم نمایندگی را قبول نمی کند میشیگان-صدور مجوز حمل پنهان در ازای انجام یک چک پس زمینه اضافه کردن تفنگ نقل و انتقالات به دارندگان مجوز – قبلا شمارش نیست — به اف بی آی داده است.

آنتونی Coulson سابق اداره مبارزه با مواد مخدر عامل است که یک متخصص در زمینه بررسی سیستم گفت: افزایش فروش تفنگ رندر stay-at-home سفارشات “بی معنی است.”

“چه انگیزه ای برای اجرای یک غیرضروری منظور اگر آن را نمی تواند اجرا است و هیچ تاثیر؟” Coulson پرسید.

این دو کشور که نیست ثبت نام هر سال بیش از سال افزایش اسلحه گرم در پس زمینه چک شد نیویورک و ماساچوست است. در نیویورک, تعداد چک ماند درست در زیر سطح نرمال است. در ماساچوست چک های پس زمینه دیدم قابل توجهی در طول دو سال گذشته کاهش, کاهش 66%.

صاحبان فروشگاه ارائه یک مناجات از دلایل آنها نقض سفارشات. برخی از آنها را در نظر گرفته نقض خود را متمم دوم حقوق. برخی از احساس جسارت توسط یک مارس 28 تجدید نظر به وزارت امنیت داخلی هدایت که تلقی تفنگ صنعت ضروری کسب و کار در طول بیماری همه گیر.

DHS راهنمایی است که غیر الزام آور بود به شدت تحت فشار قرار دادند توسط National Shooting Sports Foundation, صنعت تجارت ،

دیگر صاحبان فروشگاه گفت: آنها احساس کردند که می تواند با خیال راحت اگر آنها در زمان مناسب اقدامات احتیاطی. هنوز هم دیگران گفت: آنها در نظر گرفته کسب و کار خود را معاف از ایالت محدودیت.

“من می گویند که من قرار است بسته شود” گفت: دنیس قهوه ای که دارای خط ساحلی تاکتیکی یک فروشگاه اسلحه در شورلاین واشنگتن. اما با بسیاری از فروشگاه های بسته “مردم نمی توانید اسلحه های خود را. بنابراین من انتخاب را به ماندن در یک قرار ملاقات-تنها پایه و اساس.”

مبارز فروشگاه بیشتر از اغلب نمی رفت بدون مجازات اثری یافت, با وجود اعلام چند از فرمانداران که متحده خواهد پیمانه کردن مجازات های خشن به noncompliant کسب و کار از همه نوع.

آوریل بررسی زمینه های شماره ادامه یک روند برای اولین بار کشف توسط ردیابی در اوایل ماه مارس هنگامی که تفنگ صاحبان فروشگاه در امتداد سواحل غرب شاهد افزایش آسیایی, مشتریان آمریکایی ترس از بیگانه واکنش به این ویروس. با پایان ماه ترس از ناآرامی های اجتماعی به عموم رانندگی تاریخی فروش دست انداز. FBI پردازش یک رکورد تعداد چک در ماه مارس outstripping قبل بالا 12%.

به عنوان ایالات متحده آمریکا امروز گزارش داد افزایش است غرق فدرال بررسی زمینه سیستم باعث FBI برای هشدار دادن به تفنگ خرده فروشان که نمایش می تواند تا یک ماه کامل. یک سخنگوی FBI گفت: NICS “باقی می ماند به طور کامل عملیاتی خواهد شد و در ادامه به روند درخواست است.”

افزایش فروش تفنگ: FBI چک پس زمینه سیستم غرق شده در حالی که فروشندگان می خواست به صبر در فروش

در هر یک از پنج کشور که در آن فروشگاه اسلحه تلقی می شد غیرضروری ردیابی تماس خرده فروشان به پرس و جو که آیا آنها باز است. در میشیگان 15 از 20 فروشگاه گفت که آنها باز به راه رفتن در مشتریان. پنج باقی مانده جواب نداد تلفن های خود را. در واشنگتن همه 10 نمایندگی تماس گرفته شد و همچنین فروش اسلحه اما تاکید کرد که برخی از آنها مورد نیاز مشتریان را به برنامه قرار ملاقات برای اطمینان اجتماعی فاصله.

در نیومکزیکو نه از 10 نمایندگی تماس گرفته شد و باز در سراسر مارس در نیویورک چهار از 10 فروشگاه تماس گرفته گفت: همان. باقی مانده فروشگاه در هر دو کشور جواب نداد تماس.

تنها در ماساچوست انجام اکثر فروشگاه ها به نظر می رسد بسته شده است. از 20 اسلحه فروشان تماس در دولت تنها یک در مونتاگ — گزارش باز بودن. سه نفر دیگر کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات بقیه جواب نداد تماس.

فروشگاه اسلحه استناد به حقوق نقاط ضعف در تصمیم گیری برای حفظ فروش

شاون Brancheau اجرا می شود که اسلحه های بسیار در Fenton, میشیگان گفت که به نظر او مغازه اش یک کسب و کار ضروری حتی اگر رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفته است مخالف است.

“صفحه اصلی دفاع نیاز به توجه فرماندار در یک زمان مثل این” او گفت:, و اضافه کرد که او احساس توجیه باز ماندن از آنجا که وزارت امنیت داخلی مارس ارشاد. او سوال اساسی از هر جهت که نیاز به تفنگ فروشگاه های نزدیک و گفت: پلیس محلی در حال حاضر شده است در فروشگاه به فروشگاه و در زمان عمل است.

“یا وجود ندارد و دوم متمم و یا شما حق حمل سلاح” Brancheau گفت.

استیو هیز مالک یک باب تفنگ و مقابله با فروشگاه Inc. در هیستینگز میشیگان گفت: او می دانست که دستور دولت جایگزین فدرال راهنمایی اما گفت میشیگان سفارش بیش از حد مبهم است. یک تماس به دادستان عمومی دفتر او می گوید: ارائه کمی وضوح.

“مقامات محلی در حال دادن پاسخ های مختلف,” او گفت:. “آن بوده است بسیار گیج کننده برای بسیاری از صاحبان فروشگاه و احتمالا برای مشتریان بیش از حد زمانی که آنها را ببینید یک فروشگاه بسته و یک فروشگاه باز است.”

هایس گفت: او موفق به دریافت یک نوشته معافیت از اداره پلیس محلی به او اجازه می دهد به ماندن باز است اما برای ارائه یک کپی از سند است. تماس بری شهرستان کلانتر است که صلاحیت این دادگاه ها بیش از هیز’ فروشگاه بازگردانده نشدند.

دیگر صاحبان فروشگاه گفت: معیشت خود وابسته نگه داشتن درهای خود را باز کنید. Chris Burnett که عمل Kokopelli پیاده و اسلحه در آزتک مکزیک جدید افتتاح فروشگاه خود را فقط قبل از coronavirus رسیده از ایالات متحده, او می گوید: New Mexico State Police سفر کرده اند سه بار در ماه گذشته آموزش او را به نزدیک خود را ذخیره کنید. در سومین دیدار سربازان جریمه او را 100 دلار و به او هشدار داده است که در ادامه noncompliance می تواند منجر به شش ماه زندان محکوم کرد.

هنوز هم او ماند باز. “من فقط می انداخت همه چیز را به کسب و کار من است,” او گفت:. “من دو دختر کوچک در خانه, خوراک,” او گفت:.

برخی از خرده فروشان گفت که حتی در کشورهای که در آن از بسته شدن سفارشات روشن بود آنها پیدا کرده بود اتاق تکان دادن برای ادامه فعالیت.

رایان بلیک که اجرا می شود High Plains فروشگاه تفنگ شش ساعت در شرق برنت فروشگاه در کلوویس نیومکزیکو گفت: فروشگاه های تصویب شده برای باز بماند توسط مقامات محلی است.

“ما در اصل یک بخش ضروری از کسب و کار از آنجا که ما در واقع در یک فروشگاه سخت افزار,” او گفت:. “بنابراین ما کاهش یافته و تحت یک منطقه خاکستری.”

نیز, Paul Smith, اجرا می شود که S&S فروش تفنگ در آبرن نیویورک گفت که او در بر داشت یک راه گریز در رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را سفارش دهید.

“ما در اصل در لیست ضروری کسب و کار, اما در حال تک مالک تفنگ صاحب فروشگاه من متوجه شدم من می تواند باز زمانی که من را انتخاب کنید,” او گفت:.

مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام که دارای اختیارات لازم برای صدور معافیت جدید مکزیک اقامت در خانه سفارش نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. در نیویورک یک سخنگوی دولت امپراتوری توسعه شرکت است که تعیین می کند که کسب و کارهای ضروری در نظر گرفته شده در زیر کومو را گفت که فروشگاه اسلحه مثل همه غیر ضروری, خرده فروشی, اجازه داده شد که یک نفر در این فروشگاه را به انجام برسانند سفارشات آنلاین.

نمایندگی های جلوگیری از جریمه برای نقض دستور دولت

بسیاری از ایالت ها زده اند یک رویه در کسب و کار نقض اقامت در خانه دستور و تهدید به جریمه و اتهامات جنایی برای کسانی که نادیده گرفتن هشدارهای اولیه. اما noncompliant اسلحه گرم خرده فروشان نظر می رسد که تا حد زیادی اجتناب چنین مجازات هایی در خارج از, New Mexico. یک سخنگوی جدید مکزیک پلیس ایالتی گفت که شش نمایندگی مجاز و فروش اسلحه وجود دارد صادر شده متوقف و دست بردارد حروف در ماه آوریل است.

اجرای خاموش:: اجرای قانون هایش با پلیس stay-at-home سفارشات اجتماعی فاصله ، quarantines

در میشیگان برای مثال یک سخنگوی وزارت امور خارجه دفتر دادستان کل گفت: مطبوعات آزاد دیترویت که غیر ضروری کسب و کار می تواند صورت مجبور به تعطیلی و تا 90 روز در زندان برای امتناع مطابق با فرماندار سفارش. ایالتی میشیگان پلیس به تازگی به ذکر یک اوسو آرایشگاه برای noncompliance, درخواست آن را به نزدیک و یا در صورت مجازات شدیدتر.

اما چند تا از میشیگان تفنگ فروشان مصاحبه برای این داستان گفت که مقامات محلی آگاه بودند از عملیات خود را و گرفته بود بدون عمل است.

زمانی که ارائه شده در زمينه بررسي داده ها نشان می دهد noncompliance در میان فروشگاه اسلحه در ایالت یک سخنگوی میشیگان دادستانی کل گفت که اجرای بود که به کار گرفته شده در سطح محلی است. او افزود: “چیزی وجود ندارد که در فرماندار Whitmer اجرایی سفارشات است که به طور خاص اشاره شده اسلحه گرم خرده فروشان.”

در واشنگتن فرماندار جی Inslee برشمرد سه ردیف پنالتی سیستم برای متخلف کسب و کار: یک نقض به دست آورده یک هشدار; یکی دیگر از led به استناد و کسب و کار ممکن است لغو مجوز یکی بیشتر می تواند منجر به اتهامات جنایی.

اما گزارش های رسانه ها نشان می دهد که چند اگر هر گونه واشنگتن کسب و کار را مختل کرده است با مجازات شدید. سیاتل تایمز و Komo اخبار را گزارش کرده اند سهل انگاری در اجرای تلاش برای غیر سازگار با کسب و کار مانند ورزشگاه و سایت های ساخت و ساز.

با توجه به شکایت سوابق به دست آمده از واشنگتن بخش نظامی که نظارت بر انطباق در دولت چندین فروشگاه اسلحه نیز باید به کار ادامه داد و پس از اتهامات عدم.

یک لین وود اسلحه و مهمات بود و این موضوع بیش از 20 شکایات در دولت پایگاه داده که همه ادعا جمعیت زیادی و عدم اجراي اجتماعی فاصله مورد نیاز است. یکی شاکی ادعا کرد که آنها تا به حال مواجه فروشگاه مالک و نشان داده شده است که فروشگاه اسلحه ضروری نیست هر فرماندار سفارش. “او از من خواست به ترک” شکایت می خواند.

یک نماینده از لین وود اسلحه و مهمات کاهش یافته است به نظر.

به طور کلی بخش نظامی دریافت بیش از 200 شکایت در مورد noncompliant فروشگاه اسلحه از دولت stay-در-خانه سفارش در اثر مارس 25 – و بیش از 100 درخواست از خرده فروشان برای معافیت از سفارش. این معلوم نیست از سوابق این که آیا هر یک از این معافیت اعطا شد.

در ماساچوست هر دو دولت و پلیس و دادستان عمومی اداره کارگردانی سوال در مورد انطباق به دفتر والی که در پاسخ به درخواست های متعدد برای اظهار نظر در مورد دولت اجرای تلاش. ماساچوست وزارت بهداشت گفت: اجرای به کار گرفته شد توسط شهرداری; سخنران برای ادارات پلیس در ورکستر و فرامینگهام گزارش داد که فروشگاه اسلحه در این شهرستانها شد و همه مطابق با سفارش.

اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره ملت تفنگ اجرای آژانس گفت که نقض قوانین ایالتی و محلی می تواند قرار داده و نمایندگی های فدرال مجوز در خطر است.

متقاضیان باید اثبات که آنها در انطباق با قوانین محلی و دولت قبل مجوز اعطا و هر سه سال زمانی که مجوز را تمدید کرد. مجوز وضعیت را برای نمایندگی به اتهام محلی جرائم به پریا گفت: به احتمال زیاد خواهد بود بر اساس یک بررسی مورد به مورد بر اساس.

تفنگ لابی می گوید ادامه داد: فروش “تعجب آور نیست”

National Rifle Association ارجاع سوال به National Shooting Sports Foundation. وجود مشاور عمومی لری کین گفت: آن را “تعجب آور” است که فروش تفنگ نمی برند و در کشورهای که در آن اسلحه نمایندگی مجاز و فروش شد محدود و یا ممنوع از عامل در بهداشت و درمان اضطراری.

کین گفت که محلی اجرای قانون از دولت دستور اجرایی نشده است سازگار در سراسر ایالات متحده است.

“در برخی از مناطق محلی کلانترها نمی خواهید به زور تفنگ مغازه ها به دلیل این که اجرای قانون اقدام به خرید تجهیزات برای انجام این کار,” او گفت:. “ما می دانیم که اجرای قانون محلی شده اند مشاوره نمایندگی مجاز و فروش در برخی از موارد به دلیل این که آنها در حال خرید مهمات و سلاح گرم است.”

کین گفت: پایه و اساس ساخته شده است که بدون هیچ تلاشی به توصیه فروشندگان واقعی عملیات. او گفت: این گروه فراهم کرده است این صنعت با یک لیست در حال اجرا از سفارشات تایید شده توسط دولت از جمله ضروری عملیات کسب و کار به رسمیت شناخته شده در آن دسته از حوزه های قضایی است.

“ما نه گفتن مردم به باز; ما نه گفتن مردم به” کین گفت. “ما فقط دسترسی به اطلاعات خوب.”

مسیحی Heyne معاون رئیس جمهور از سیاست برای بردی مرکز برای جلوگیری از خشونت اسلحه به نام تفنگ فروشگاه’ نافرمانی عمیقا در مورد.

ایالات متحده متکی بر اسلحه فروشگاه فدرال مجوز کسب و کار به دنبال ایالتی و فدرال دستورالعمل برای اطمینان از ایمنی از جوامع در سراسر کشور گفت: پس از آن است که فوق العاده نگران کننده به فکر می کنم که تعدادی از نمایندگی مجاز و فروش اسلحه که اساسا رفتن rogue.”

در ضمن NRA به شدت محکوم متحده دستور داد که اسلحه فروشان به شاتر و ثبت پرونده های حقوقی علیه فرمانداران جدید در مکزیک و نیویورک. ماساچوست و میشیگان نیز دعاوی بیش از سفارشات خود را.

به عنوان متحده فاز در بازگشایی مجدد برنامه وضعیت برای فروش تفنگ است که به سرعت در حال تغییر است. در مارس 1, New Mexico فرماندار گفت: فروشگاه اسلحه می تواند بازگشایی در یک قرار ملاقات-تنها پایه و اساس. در مارس 7, یک قاضی فدرال در ایالت ماساچوست حکم داد که دولت را به تعطیلی فروشگاه اسلحه بر خلاف قانون اساسی بود. فروشگاه وجود دارد به طور رسمی بازگشایی شد برای کسب و کار در مارس 9.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>