‘Growing pains خوب هستند’: Matthew McConaughey خواستار امریکا به بازتاب دیگر وبلاگ انتقاد ژوئیه 4 تعطیلات

چهارم جولای تعطیلات معمولا پر از هوا از joyous celebration — دلیل دیگری برای خارج کردن کوره و زمان زیادی را با دوستان و خانواده — اما در این سال بعضی از ستاره ها مانند Matthew McConaughey, Wale و مدونا در حال اصرار مردم به نگاه انتقادی به تعطیلات.

در نور سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات و coronavirus همه گیر است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع رنگ Juneteenth مطرح شده به عنوان روز استقلال کشور آن را به عنوان یادبود زمانی که همه به بردگی گرفته شده بودند رایگان. بسیاری استدلال می کنند که در جولای 4 ریاکارانه جشن آزادی است.

“ما حاضر به جشن’: جولای 4th معترضان می گویند نه همه آمریکایی ها رایگان هستند

در توییتر ویدئو McConaughey, پوشیدن لباس های قرمز و سفید و آبی سربند, آرزو ایالات متحده شاد 244th تولد و اذعان دردهای در حال رشد است که مشخص شده اند 2020.

“ما است (sic) رفتن را از طریق برخی از دردهای در حال رشد در این یکی ندارد. آن گرمتر است که در بیشتر راه بیش از یک اما دردهای در حال رشد هستند یک چیز خوب به خاطر چگونه جهنم چیز دیگری می خواهیم به رشد است؟” McConaughey گفت.

50 سال بازیگر تشویق مردم به تأمل و از خود بپرسید که چگونه آنها می تواند بهتر این که آیا آن را به حال “عادلانه” یا پوشیدن ماسک.

“ما به صورت جداگانه ایجاد این تغییرات این است که چگونه ما را به جمعی تغییر دهید که چگونه ما برای سال آینده تولد و تولد و فراتر از آن. و ما شروع به مهمانی دوباره نگاه کردن به اطراف و گفت: “اوه بله ما همیشه کار را به انجام. ما هرگز وارد, اما ما بهبود یافته” McConaughey گفت: در این ویدئو.

سابق کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. آرنولد شوارتزنگر به اشتراک گذاشته یک پیام ویدئویی از امید در میان coronavirus همه گیر تظاهرات خواستار برابری نژادی و از دست دادن شغل.

“تولدت مبارک امریکا. با تشکر از شما برای اجازه دادن به من زندگی می کنند رویای آمریکایی است. ما باید به مبارزه با هر روز مطمئن شوید که رویای است که درست است برای یک کودک متولد شده در مینیاپولیس از آن صورت گرفت که یک زن متولد شده در اتریش” او زیر نویس های ویدئویی خود را.

“چگونه می توانم بهتر است به عنوان یک مرد سفید?’: Matthew McConaughey, مذاکرات در مورد مسابقه با امانوئل Acho

مدونا به اشتراک گذاشته یک تصویری از بازیگر daveed را از دست Diggs پرسیدن “چه به مردم من است که در چهارم جولای ؟ من افرادی که موفق هر روز توسط هر کشور است.” این ویدئو نشان داد تصاویر و کلیپ از درد و شادی از جمله زانو khezri و فیلم خشونت پلیس.

“4 جولای دروغ” مدونا زیر نویس این ویدئو.

جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه رپ Wale نیز توییتی که امروز نه یک روز تعطیل و به نام موسسات برای اینکه نمایشی.

“نمایشی حداقل ytpipo به ما همه چیز اما آنچه که باید انجام شود .ما gettin کشته در روز روشن و آنها واسطه کار بد ما شوخ طبعی چیزهایی که هیچ کس نمی خواست برای .401 سال گناه است و دور خوردن در مردمی پس از چشم پوشی از الیاس Breonna جورج و غیره becuz کارتون صدای بازیگری prob,” او نوشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de