گرگ Zanis یک ایلینوی که صرف بیش از 20 سال ساخت و ارائه آميخته به احترام قربانیان تیراندازی های جمعی در آمریکا درگذشت جمعه پس از مبارزه با سرطان مثانه دختر خود را نشان داد در رسانه های اجتماعی.

“R. I. P. پدر” سوزی Zanis نوشت: در Facebook به گفته NBC Chicago. “من می دانم که شما آماده برای رفتن اما ما نیست آماده به شما از دست دادن.”

حامیان کاهش یافته است توسط Zanis’ صفحه اصلی جمعه به او خوش آمد می گوید در فاصله برگزاری پوستر است که به عنوان خوانده شده: “شما قهرمان ما گرگ!”

69-سال تاسیس صلیب برای ضرر و زیان به افتخار پدر در قانون بود که به ضرب گلوله در سال 1996. “این واقعا به من کمک کرد با من عزادار روند” Zanis گفت: در سال 1999.

پس از او ساخته شده است که بیش از 26,000 عبور و مجموعه آنها را در شهرستانها در سراسر کشور وجود دارد که در آن شده اند تیرباران های دسته جمعی: کلمباین نوتون سان برناردینو, Pittsburgh, پارک, لاس وگاس, Thousand Oaks, Dayton, El Paso.

در فوریه 2019, Zanis اضافه زادگاه خود Aurora شیکاگو به لیست پس از یک کارخانه سابق کارمند کشته و پنج همکاران و مجروح شدن شش نفر دیگر از جمله یک کارگر و پنج پلیس. افسران کشته شدن فرد مسلح پس از 90 دقیقه شلیک کردن.

“من انتظار نداشتم که از میدان جنگ به خود من شهر” Zanis گفت: امروز ایالات متحده آمریکا در ماه فوریه در سالگرد یک سال که در آن پرچم پرواز در نیمه کارکنان و شهرستان مشاهده یک لحظه سکوت.

در دسامبر 2019, Zanis اعلام کرد او در بازنشستگی خود را از سازمان است. او گفت: در زمان کار شخصی و تلفات مالی در او.

“من تا به حال یک نقطه شکستن در ال پاسو” Zanis گفت: با اشاره به تیراندازی و کشتار در خارج از خارج که در شهر تگزاس. “من تا به حال خواب به مدت دو روز آن 106 درجه و من فرو از فشار هنگامی که من شنیده ام وجود دارد و دو بیشتر قربانیان جرم تیراندازی است.”

اما Zanis’ میراث خواهد رفت.

در شفق قطبی را در Facebook صفحه شهردار ریچارد Irvin گفت Zanis برای همیشه یاد می شود. “او یک مرد است که به سادگی می خواستم به احترام به زندگی دیگران. در عوض زندگی خود را یک افتخار و یک بود که جشن در سراسر کشور و جهان است.”

کمک: فضل Hauck, ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de