گرگ هاردی برنده UFC کشمکش با کمک از دانیل Cormier

Greg Hardy ممکن است برنده UFC 249 جلسه در روز شنبه اگر آن را مبارزه در مقابل تمام جمعیت در این رویداد در جکسون ویل فلوریدا.

خوار سابق NFL ستاره را شکست داد Yorgan د کاسترو با تصمیم به اتفاق آرا در مبارزه باز از این pay-per-view کارت به دلیل یک نکته او از کنار صحنه ورزش گوینده دانیل Cormier که او نمی خواهد تحت شرایط عادی است.

اما وجود دارد هیچ چیز عادی در مورد این رویداد که در مقابل هیچ طرفداران در VyStar Veteras یادبود و اجتماعی فاصله پروتکل های میان coronavirus بیماری همه گیر.

“با تشکر از خدا برای داشتن جمعیت” هاردی گفت: جو روگان در پست خود-مبارزه مصاحبه. “فریاد به DC. من شنیده ام او را به من بگویید او را بررسی کند بنابراین شروع کردم به تلاش برای او را بررسی کنید. تعویض بازی.”

هاردی بهبود یافته برای 6-2 در UFC حرفه ای.

هاردی که بازی برای Carolina Panthers و دالاس کاوبوی نشده در بازی فوتبال پس 2015 فصل.

سابق Pro کاسه پایان دفاعی نیست و توسط هر تیم NFL پس از خشونت اعتقاد بود که بعد از آن لغو شد که ادعا قربانی کاهش یافته است به همکاری با دادستان در دادگاه تجدید نظر.

هاردی بود که اولین جنگنده با تشکر از Cormier در روز شنبه.

کارلا اسپرزا که شکست میشل Waterson با یک تصمیم گیری تقسیم پیروزی در undercard به خبرنگاران گفت: بعد از پیروزی که او تغییر تاکتیک در طول جلسه به دلیل آنچه Courmier گفت و برنده این مبارزه با مبارزه به دلیل آن است.

اما Niko قیمت باید با گوش دادن به Courmier و تحلیل در طول جلسه خود را.

قیمت خود را از دست داده سبک وزن مسابقه برگشت با ویسنت Luque توسط TKO با چشم راست او متورم بسته و پس از ضرب و شتم در دوم و سوم دور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>