ایران از سوی دیگر ، تیم اسکات: من خفه در ترس هنگامی که توسط پلیس متوقف. ما نیاز به عدالت عمل می کنند.

نظر

“من نمی توانم نفس بکشم.” این کلمات را تبدیل به همه بیش از حد آشنا برای من و بسیاری دیگر از آمریکایی ها. این بار این کلمات خفه شد توسط جورج فلوید به عنوان او دراز خرد شده در زیر وزن از سه مینیاپولیس افسران پلیس در حالی که یک چهارم ایستاده بود ، اما این کلمات که موجب خشم و انزجار از خیابان مینیاپولیس به سایر نقاط کشور و جهان جدید هستند.

من مانند بسیاری دیگر از آمریکایی های سیاه و سفید که خودم خفگی در خود من ترس و ناباوری که در مواجهه با واقعیت از برخورد با اجرای قانون است. در سن 21 من کشیده شد بیش از به سادگی با داشتن یک نامناسب چراغ جلو و در عین حال افسر احساس نیاز به قرار دادن دست خود را روی سلاح خود را و تماس با من “،” حتی امروز در حالی که من افتخار خدمت به عنوان یک ایالات متحده سناتور من نمی مصون بودن متوقف شد در حالی که رانندگی در کارولینای جنوبی و یا حتی در حالی که راه رفتن بر روی زمینه کاپیتول. هر یک از زمان من را نفس من و هر بار من شده اند قادر به بیرون و رفتن در مورد کسب و کار من. خدا را شکر!

عدالت باید در خدمت و گذشت

اگر چه من تا به حال برخی از تجربه های ناخوشایند با اجرای قانون من خوشبین هستم که ما در حال نزدیک شدن به راه حل های که تعادل مقیاس عدالت برای همه آمریکایی ها است.

Tamir برنج.

Philando کاستیا.

اریک گارنر.

آلتون استرلینگ.

والتر اسکات.

Breonna تیلور.

جورج فلوید.

این نام را ما می دانیم اما تصور کنید مردان و زنانی که بدون فوت یک ویدیو ضبط و یا متعاقب آن ملی خشم به حمل داستان.

عدالت برای همه — آن چیزی است که هر امریکایی آرزوی و این چیزی است که من متعهد به کار به سمت. برای پنج سال گذشته پس از مرگ والتر اسکات من شده اند در تلاش برای تصویب قانونی که اصلاحات در ادارات پلیس در سراسر آمریکا. وقت آن است که کنگره را فراهم می کند مردم آمریکا با راه حل.

در روز چهارشنبه که معرفی کردم فقط و وحدت راه حل برای تقویت جوامع در همه جا (عدالت) عمل می کنند. وجود دارد سه بخش عمده: پلیس اصلاحات و پاسخگویی و شفافیت است.

آنچه ما باید انجام دهید در حال حاضر: جورج فلوید گذاشته است به بقیه اما امریکا باید به مبارزه برای اصلاحات پلیس

اول ما نیاز به اطلاعات کامل و دقیق در اطراف با استفاده از زور. امروز تنها حدود 40 درصد از ادارات پلیس گزارش می دهند که اطلاعات را به اف بی آی است. این لایحه تغییر دهد. یک ماده شناخته شده به عنوان جورج فلوید و والتر اسکات اطلاع رسانی عمل نیاز متحده به گزارش همه حوادث مربوط به استفاده از زور و افسر-درگیر تیراندازی که در آن یک فرد است که کشته یا به شدت مجروح شدند. دوم ارائه Breonna تیلور اطلاع رسانی عمل را به همین ترتیب نیاز به اطلاعات در استفاده از هیچ-knock حکم.

آموزش پاسخگویی و شفافیت

دوم این لایحه گسترش وزارت دادگستری کمک به بهتر برای آموزش و استخدام افسران. Defunding پلیس است, پاسخ اشتباه است وقتی که می آید به حل مسائل در کشور ما. این لایحه فراهم می کند برای آموزش در د تشدید تاکتیک و این وظیفه را به دخالت در زمانی که رعایت بیش از حد با استفاده از زور. ما می دانیم که برخورد پلیس با فشار بالا و محیط های روزانه, بنابراین این لایحه به دنبال ارائه ابزار افسران نیاز به یاد بگیرند که چگونه برای پراکندن که فشار. بودجه در دسترس است به صورت جدید دوربین های بدن و ما خواهد بود با توجه به راه حل های بهتر برای تعاملات پلیس با کسانی که با مشکلات روحی و روانی مانند co-پاسخ در فرمان اجرایی رئيس جمهور.

سومین بخش از این لایحه بر این افسران که آسیب شهرت تمام حرفه ای. این لایحه مانع خوار افسر از تندرست از گروه به گروه بدون یک رکورد پس از پشت سر او و یا او. این لایحه ایجاد افزایش مجازات برای ماموران که تحریف خود را گزارش حادثه در اطراف یک استفاده بیش از حد از زور.

عدالت برای جورج Floyd: تغییر قوانین است ‘محزون می خوانی کافی’

این لایحه است که واقعا محصول bipartisanship. گنجانده شده در متن است که عدالت برای قربانیان جرم و مجازات, قانون یک ماده است که از تصویب مجلس سنا دو بار و به دنبال به مجازات یک جرم فدرال.

من به جلو نگاه به ادامه گفتگو با جمهوری خواه و دموکرات همکاران زیرا عدالت نمی تواند همچنان به صبر کنید. صدای ما را نمی توان سکوت. ملت ما نمی تواند انتظار می رود از نفس خود. در این لحظه سکوت ما به عنوان رهبران و مقامات منتخب خواهد بود پر سر و صدا. همانطور که مارتین لوتر کینگ جونیور به ما یادآوری می کند “در پایان ما را به یاد داشته باشید کلمات از دشمنان ما اما سکوت از دوستان ما.”

ما باید بیش از دم و بازدم. ما باید با ارائه بیش از کلمات و رسانه های اجتماعی پست. عدالت قانون است و ما در پاسخ به این سکوت. آن است که ملت ما فرصتی برای نفس کشیدن دوباره.

تیم اسکات یک سناتور جمهوری خواه از کارولینای جنوبی است. او در توییتر دنبال: @SenatorTimScott

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de