خداحافظی دست دادن: چگونه ما جای باستانی پستال اگر coronavirus ما را نگه می دارد از دست زدن به?

قیاس یک بخش کلیدی از میشل Ngome شبکه بازی به عنوان یک بازاریابی حرفه ای.

به همین دلیل است که Ngome رئیس جمهور آفریقایی آمریکایی انجمن بازاریابی و میزبان از “شبکه ای با میشل” پادکست در حال حاضر از دست رفته آن را به عنوان اجتماعی فاصله قوانین دلسرد سن مراسم.

“ما درک نمی کنند که چگونه قدرتمند دادن است,” او گفت:. “دست دادن به معنی اتصال آن به معنی توافقنامه, همکاری, ‘سلام.’ آن را یک حسن نیت ارائه میدهد رایج.” اما “در آینده نزدیک از دست دادن مرده است.”

و آن را ممکن است هرگز دوباره. با این بیماری همه گیر کوروناویروس ساخت بشر لمسی یک برنامه به طور بالقوه کشنده عمل می کنند پس این ویروس میتواند با پوست تماس قیاس ناگهان تبدیل به لحاظ اجتماعی غیر قابل قبول است.

کارشناسان بهداشت و درمان در حال اصرار ما برای اقامت حداقل شش فوت دور از افراد خارج از خانواده ما برای به حداقل رساندن احتمال ابتلا به COVID-19 که تا به حال آلوده بیش از 4.3 میلیون نفر کشته و بیش از 294,000 در سراسر جهان از بعد از ظهر چهارشنبه.

و برخی می گویند که ما باید دائم تغییرات به راه ما از لحاظ فیزیکی ارتباط برقرار کردن با دیگران برای جلوگیری از شیوع آینده حتی پس از coronavirus رفته است. از دست دادن می تواند راه را برای برخی از فرم جایگزین تعامل مانند آرنج دست انداز یا footshake.

بدون دست انداز در منافع؟: ممکن است هیچ امنیت اجتماعی, هزینه زندگی, افزایش سال آینده برآورد اولیه نشان می دهد

مبارزه متحده: بودجه دولت بازدید با توجه به کروناویروس در حال trickling در و آن را بسیار

“من فکر نمی کنم ما باید همیشه لرزش دست هرگز دوباره” Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و یک رهبر در کاخ سفید را Coronavirus نیروی کار گفت: به تازگی. “ما باید به شکستن که سفارشی. چرا که به عنوان یک ماده در واقع, آن است که واقعا یکی از عمده راه های که شما می توانید انتقال یک بیماری تنفسی.”

Fauci بعد روشن در “امروز” نشان می دهد که او “تا حدودی جدی است.”

اما اگر از دست دادن واقعا برای همیشه رفته آن را واجد شرایط به عنوان قابل توجهی به نوبه خود از وقایع برای یک عمل است که اتفاق می افتد برای “هزاران سال” با توجه به جغرافیای ملی است که به ذکر است که آثار باستانی به تصویر کشیدن مردم قیاس.

وجود دارد “بدون قطعی” نشانه ای از چگونه دست دادن را آغاز کرد هر چند یک نظریه رایج این است که آن را توسعه یافته به عنوان یک راه برای مردم برای اثبات به دیگران که آنها را حمل سلاح گفت: Juliana شرودر یک استاد مدیریت در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است که مورد مطالعه قرار handshakes.

“این بسیار عمیقا ریشه دوانده در بافت اجتماعی” شرودر گفت. “آن احساس می کند مانند چیزی از دست خواهد رفت” اگر آن را می رود.

آنچه ما از دست خواهد داد

افرادی که لرزش دست ها قبل از آغاز مذاکرات رسیدن به “بهتر مشترک نتایج” در حالی که مدیران که لرزش دست ها قبل از “متضاد” مذاکرات “کمتر احتمال دارد به دروغ در مورد خود-بهره گیری از اطلاعات, افزایش همکاری حتی به خود ضرر” با توجه به تحقیقات شرودر منتشر شده در سال 2018 است.

“آنچه که ما پیدا کردن این است که وقتی شما هستید که نوع تعامل و شخص دیگر ارائه می دهد یک دست به شما نمایش که به عنوان یک سیگنال که فرد مایل به همکاری با شما” او گفت:.

بیش از این دوره از تاریخ handshakes مشخص شده اند پایان جنگ و آغاز مذاکرات صلح و راه اندازی کسب و کار اصلی می پردازد.

به یاد ماندنی handshakes شامل مؤتلفه General Robert E. Lee تسلیم شدن به اتحادیه عمومی Ulysses S. Grant در سال 1865; سه راه دادن بین رئیس جمهور مصر انور سادات نخست وزیر اسرائیل با مناخم بگین و رئیس جمهور آمریکا جیمی کارتر در سال 1979 به پایان حالت جنگ بین مصر و اسرائیل و رونالد ریگان رئیس جمهور آمریکا دیدار رهبر اتحاد جماهیر شوروی میخائیل گورباچف ایران در سال 1985.

استاد داستین York, یک کارشناس و غیرکلامی ارتباط حرفه ای در مریویلل در دانشگاه سنت لوئیس پیش بینی کرد که دست دادن زندگی می کنند ممکن است در برخی مناطق که دارای ضربه سخت شده توسط coronavirus در حالی که آن می میرد و در مناطق دیگر شده اند.

او اضافه کرد که او انتظار دارد که افراد جوان به احتمال زیاد برای جلوگیری از دست دادن در حالی که افراد مسن تر بیشتر احتمال دارد به ادامه انجام این کار است.

نیویورک می آموزد که دانش آموزان خود را در زمان عادی چگونه به لرزش دست حرفه ای گفت: نگرش های مختلف نسبت به قیاس را به برخی از افراد مطمئن نیستید که آیا آنها باید گسترش یک دست.

“این رفتن به بی دست و پا” او گفت:. “برخی از مردم در حال رفتن به بسیار پرشور در مورد دست دادن.”

عدم اطمینان بیش از آداب معاشرت مناسب ممکن است بی درنگ کارفرمایان برای قرار دادن علائم deeming محل کار خود را به عنوان دست دادن-مناطق آزاد ،

کنفرانس ممکن است اعلام قیاس خارج از محدوده. رهبران سیاسی ممکن است اعلام کند که مردم نباید لرزش دست در همه.

اما که خواهد بود به اندازه کافی برای تغییر فرهنگ ؟

کارشناسان ارتباطات گفت که اگر دست از بین می رود, از آن خواهد شد به احتمال زیاد اتفاق می افتد چرا که مردم ارگانیک تصمیم گیری آنها راحت نیست انجام این کار دیگر – نه به خاطر کسی به آنها می گوید برای متوقف کردن.

اگر دست رفته است, آن را گسترده اثر در محل کار.

در مصاحبه های شغلی, برای مثال, “افرادی که لرزش دست های خوبی هستند احتمال بیشتری برای کار ارائه می دهد” گفت: گرگ استوارت, دانشگاه آیوا استاد مدیریت و کارآفرینی به طور خلاصه نتایج حاصل از سال 2008 مطالعه او منجر شده است.

“ما شواهد نشان می دهد که افرادی که لرزش دست ها خوب هستند و اجتماعی ماهر,” او گفت:. “آنها می دانند که چگونه به کار به خوبی در موقعیت های اجتماعی. پس از دست دادن به طور سنتی به یک نشانه از آگاهی اجتماعی و دانستن اینکه چگونه به تعامل مناسب با مردم است.”

در آینده نزدیک عکس این درست است.

“امروز در دست است که قصد ندارم به شما کمک کند یک کار به دلیل آن که انتقال شما یک درک خوب از آگاهی اجتماعی,” استوارت گفت.

اما استوارت گفت که او مطمئن است از دست دادن تاریخ است.

“چیزی است که وجود دارد در مورد لمس فیزیکی است که وسیله انتقال گرما و صمیمیت با مردم و از دست دادن حداقل تهاجمی صورت فیزیکی لمس, شما ممکن است می گویند” او گفت:. “بدیهی است که در طول قرن ها آن بوده است پایدار عمل است.”

در تعقیب یک جایگزین

می تواند یک جایگزین برای از دست دادن دائم جای خود را? کارشناسان تردید دارند.

“مردم بحث در مورد آرنج ضربه و چیزهایی مانند این که” نیویورک گفت. “در این مرحله آنها مشابه است. آنها نمی انتقال پیام و گرما و صمیمیت است که می تواند منتقل شده توسط یک دست دادن.”

که گفت:, او پیشنهاد یک جایگزین است که مشترک در بخش هایی از خاورمیانه: قرار دادن دست راست خود را بر روی قلب خود را برای چند ثانیه در حالی که ساخت تماس با چشم با شخص دیگر.

Ngome رئیس جمهور آفریقایی, American Marketing Association, گفت که او شروع به “کمی تعظیم سر من” به جای از دست دادن.

“من با تکیه به در به شما اجازه می دانم ‘سلام من به شما اعتماد اما در این لحظه من نه راحت تکان دادن دست خود را و یا دست زدن به,’,” او گفت:.

مشکل با پیشنهاد جایگزین این است که آنها ممکن است روبرو می شوند مقاومت در میان افرادی که نمی خواهید به تغییر شرودر گفت.

“تغییرات به مراسم می تواند به تولید بیشتر خشم اگر مردم احساس آنها در حال تلاش برای تغییر نظام ارزشی از گروه,” او گفت:.

Ngome برای یک, هنوز امیدوار است با از دست دادن باعث می شود باز گشت.

“شاید در آینده شش تا نه ماه در اوایل سال آینده شاید زمانی که یک درمان است و مردم از راه های آرام تر و راحت,” او گفت:. “اما من فکر می کنم که آمریکایی ها ما در حال رفتن به عقب بر گردیم به آن است.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار ناتان Bomey در توییتر @NathanBomey.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>