این بیماری همه گیر کوروناویروس را ماندگار تکه از سفر کسب و کار و آمار تقاضا برای نفت به عنوان شرکت های انطباق با زوم ZM, -1.52% و دیگر ویدئو کنفرانس ابزار گلدمن ساکس GS +1.68% گفت: پنج شنبه.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به از دست دادن یک تکه از جت تقاضا کرده است که در ارتباط با کسب و کار سفر. ما پایه مورد شما از دست دادن حدود 2 تا 3 میلیون بشکه در روز گفت:” جف کوری گلدمن جهانی سر از کالاها تحقیق در یک کنفرانس رسانه های.

تقاضای جهانی نفت در انتظار سقوط 9.3 میلیون بشکه در روز در سال 2020 با توجه به آژانس بین المللی انرژی.

تقاضا برای نفت صدمه دیده است به طور قابل توجهی با این بیماری همه گیر به کشور تحمیل مستندات خود را به کنترل گسترش و کشورها را قطع منابع. در آوریل آتی به صورت خام وست تگزاس اینترمدیت معامله زیر صفر برای اولین بار.

بخوانید:افزایش قیمت نفت کمک درایو FTSE 100 لرزش کردن بانک انگلستان را وخیم هوا

برای همه چیز اما کسب و کار, سفر, Currie انتظار قوی بهبود در تقاضا اما عرضه نفت می تواند کمی طولانی تر برای بازگشت آنلاین.

“ما اعتقاد داریم تقاضا خواهد شد نمایشگاه V شکل بازیابی, اما عرضه خواهد شد نمایشگاه L شکل بازیابی,” او گفت: به عنوان چاه نیاز به دوباره آنلاین و شرکت ها نیاز به افزایش هزینه های. این می تواند به معنای افزایش تقاضا بالاتر از عرضه در اوایل ژوئن 1, او گفت:.

اما در حالی که تقاضا به حالت عادی برمی گرداند, از آن خواهد شد از یک پایه با کمتر سفر کسب و کار. “قبل از ما استفاده می شود به این جلسات داخلی و چیزهایی که از طبیعت, و من فکر می کنم این است که رفتن به راه بیشتر زوم گرا انواع دیگر از جایگزین های,” او گفت:.

“نگاهی به مسیرهای که هواپیمایی در حال برنامه ریزی هنگامی که آنها دوباره آنها در حال رفتن به در همان سطح که آنها قبلا.”

هواپیمایی سهام یک روز پس از آغاز بحران به عنوان تقریبا تمام ترافیک هوایی را به توقف آمده است. در مارس بریتیش ایرویز صاحب IAG هشدار داد که “بهبود تقاضای مسافر تا سال 2019 سطح را چندین سال.”

جزئیات:قیمت نفت سر بالاتر به عربستان سعودی آسانسور قیمت چین واردات نفت خام صعود

کری معتقد است که ایالات متحده را بهبود می یابند به طور مشابه به چین است. “تا کنون ما در سایر نقاط جهان آن را دنبال کرد چین تقریبا کاملا در راه را به پایین و تا کنون به دنبال تقریبا مانند چین در بهبود,” او گفت:. اما بازگشت به سطح قبل از بحران می تواند به عنوان در اواخر سه ماهه سوم سال 2022.

تجهیزات ذخیره سازی verging کامل و کوری می گوید: گران قیمت شناور سازی واحد نیاز به تخلیه قبل از قیمت می توانید شروع به افزایش است. سطوح موجودی ممکن است تا اواسط سال 2020 به عادی که در آن نقطه تثبیت قیمت ها خواهد شد در حدود 50 دلار در هر بشکه رسید.

قیمت نفت خام برنت BRN00, -0.35% داد و ستد بیش از 30 دلار در هر بشکه در روز پنج شنبه و صعود به 16 درصد در طول پنج روز گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de