Glover Teixeira stuns اسمیت در UFC 2 جکسون نشان می دهد

جکسونویل فلوریدا. — Glover Teixeira تحت سلطه آنتونی اسمیت و در نهایت متوقف شد او را با مشت های اولیه در دور پنجم چهارشنبه شب درآمد ناراحت پیروزی به کلاه UFC دوم نشان می دهد پس از بازگشت به عمل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

سنگین وزن جانباز بن رتهولل برداشت سرگرم کننده تقسیم-تصمیم گیری پیروزی بر Ovince Saint Preux و جلب Dober متوقف همکار بسیار سبک وزن و مدعی الکساندر هرناندز با دور دوم رگبار مشت دوم از سه UFC کارت بیش از هشت روز در یک فن-رایگان VyStar یادبود سربازان عرصه است.

ارتقاء بازگشت به اکشن شنبه گذشته با UFC 249 پس از هشت هفته وقفه. UFC تاسیس گسترده ای از پروتکل های بهداشت و ایمنی در آن بازگشت و جانباز جنگنده Jacare Souza بیرون کشیده شد آخر هفته گذشته را نشان می دهد او پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 همراه با دو cornermen.

دوم نشان می دهد رفت بدون مثبت COVID-19 آزمون و بیشتر ماسک قابل مشاهده بودند در UFC پرسنل در داخل و خارج از قفس جمعه. میان کارل رابرتسون را در کشمکش با ماروین Vettori شد اوراق هنگامی که رابرتسون در بیمارستان بستری شد یک شبه پس از او بیمار است اما بیماری های مربوط به وزن خود را کاهش و نه coronavirus با توجه به UFC.

UFC سوم نشان می دهد در جکسون است دوشنبه شب در ESPN Plus, عنوان توسط veteran heavyweights Alistair Overeem و والت هریس.

UFC امید به آغاز برگزاری کارت های مبارزه بازگشت به خانه در لاس وگاس بعد از این ماه است در انتظار ترخیص از نوادا ورزشی کمیسیون.

The 40-year-old Teixeira (31-7) بود و تکان دهنده غالب در چهارمین پیروزی متوالی. او در زمان کنترل با اعتصاب در دور دوم و تقریبا به پایان رسید اسمیت چندین بار در حالی که مسلط متعاقب آن دو دور.

Teixeira در نهایت منتهی به آن 1:04 به دور نهایی درآمد خود را برای اولین بار توقف با مشت پس از 2017.

“آن نیست چقدر سخت شما ضربه” Teixeira گفت. “این چقدر سخت شما ضربه و نگه داشتن به آینده رو به جلو است. … مرد بازدید مثل یک کامیون اما من منتقل سر من زیادی است. من روت خیلی سخت است.”

اسمیت (33-15) در قفس برای اولین بار پس از او تا به حال به مبارزه با مزاحم در خانه و خانواده خود را در نبراسکا در ماه گذشته. او از دست داده و نزدیک به مبارزه جان جونز برای نور عنوان سنگین وزن در سال گذشته و Teixeira برتر شد پس از چند دقیقه باز.

اسمیت به نظر می رسد به ضرب و شتم فراتر از تعمیر تا پایان دور سوم اما گوشه ای خود را کاهش یافته است به توقف مبارزه پس از سوم یا چهارم دور. گوشه ای خود را متوقف نمی مبارزه حتی زمانی که اسمیت به آنها گفت: “من دندان های در حال سقوط است.”

38 ساله راسول (38-12) مربوط 50 خود را حرفه ای جلسه با عقب و جلو نشست با Saint Preux (24-14) سابق سنگین وزن نور عنوان مدعی است که نقل مکان کرد تا به سنگین وزن پس از از دست دادن سه تا از گذشته خود پنج دعوا. رتهولل بهبود یافته به 2-2 پس از بازگشت از دو سال دوپینگ تعلیق.

Dober (23-9) یک آموزش هم تیمی از جاستین Gaethje که برنده UFC موقت عنوان سبک وزن با یک برق توقف تونی فرگوسن در UFC 249.

Dober زندگی می کردند تا به Gaethje استاندارد با یک بازی هیجان انگیز عملکرد دربسته در محیط توسط یک سری از پویا حملات به زور یک توقف هرناندز (11-3).

“آینده از موی تای, پس زمینه من تا به حال مشکل مبارزه بچه ها که دائما نقل مکان کرد” Dober گفت. “من در تلاش برای ضربه سخت است. من فقط در تلاش برای ضربه اغلب. زمان بیشتری شما را لمس در یک پسر روی چانه اش بیشتر احتمال دارد او به سقوط بیش از.”

Andrei Arlovski های UFC را 41 ساله حرفه ای, رهبر در سنگین وزن پیروزی برنده یک تصمیم بیش از Philipe لینس برای دومین پیروزی خود را در هفت دعوا.

قبلا ریکی سیمون برداشت بزرگترین پیروزی خود در UFC حرفه ای با یک تقسیم-تصمیم گیری پیروزی بر veteran ری Borg. این flyweights مربوط خود را پر جنب و جوش مبارزه با مقدار زیادی از خوشخو بحث زباله است که قابل شنیدن بود در تلویزیون پخش از در غیر این صورت آرام عرصه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>