جهانی کامپیوتر محموله های افزایش coronavirus سوخت درایو به Chromebooks

جهانی کامپیوتر محموله های رز در سه ماهه دوم رانده شده توسط COVID-19 تقاضا با Chromebook حسابداری برای یک افزایش بزرگ — اما این تقاضا نیست و انتظار می رود مورد رفتن به در سال آینده با توجه به صنعت ردیابی شرکت.

در اواخر روز پنجشنبه بین المللی اطلاعات گروه گفت: در سه ماهه دوم جهانی کامپیوتر محموله های افزایش 11.2 درصد از سال پیش دوره به 72.3 میلیون واحد است. این یک تغییر قابل توجه از سه ماهه اول به عنوان COVID-19 همه گیر مختل زنجیره تامین و حتی به عنوان تقاضا افزایش یافت.

“تقاضا محور کار از خانه به عنوان به خوبی به عنوان e-learning نیاز به پیشی گرفتن از انتظارات و بار دیگر با قرار دادن کامپیوتر در مرکز مصرف کنندگان تکنولوژی, نمونه کارها” گفت: Jitesh Ubrani, تحقیق مدیریت برای IDC را در دستگاه تلفن همراه انتقالها.

“چه باقی مانده است دیده می شود این است که اگر این تقاضا و سطح بالا از استفاده همچنان در طول رکود اقتصادی و به پست COVID جهان پس از بودجه در حال کوچک شدن هستند در حالی که مدارس و محل های کار بازگشایی,” Ubrani گفت.

نقش دستگاههای Chromebook — کسانی که رایانه های شخصی قابل اجرا بر روی حروف الفبا, Inc.’s GOOG +1.00% GOOGL, +1.00% گوگل کروم سیستم عامل — بازی در افزایش آشکار بود که یک مقایسه IDC آمار برای کسانی که از شرکت تحقیقاتی گارتنر که شامل نمی شود Chromebooks در آمار و ارقام خود را.

گارتنر گفت: محموله از رایانه های شخصی در سراسر جهان افزایش 2.8% به 64.8 میلیون واحد در سه ماهه دوم در مقایسه با سال پیش دوره رانده رشد در اروپا و خاورمیانه و آفریقا — که تفاوت از 7.5 میلیون واحد است.

“پس از PC عرضه زنجیره ای بود به شدت مختل در اوایل سال 2020 با توجه به COVID-19 گیر برخی از رشد این سه ماهه بود و با توجه به توزیع کنندگان و خرده فروشی کانال های تهیه منابع خود را به نزدیک به سطح نرمال” گفت: Mikako Kitagawa, مدیر تحقیقات گارتنر در, در بیانیه ای.

به گفته IDC, HP, Inc. HPQ, -2.03% محموله رسید 17.7 درصد به 18.1 میلیون واحد شکوه سابق رهبر بازار Lenovo Group Ltd. 992, +1.04%, دیدم که محموله های افزایش 7.4 درصدی به 17.4 میلیون. دل Technologies, Inc. دل -0.84% محموله های رز 3.5 درصد به 12 میلیون عدد Apple Inc. AAPL +0.35% محموله رسید و 36 درصد به 5.6 میلیون واحد و ایسر گروه حمل و نقل افزایش یافت 12.7 درصد به 4.8 میلیون واحد است.

بدون Chromebooks خیر فقط به سختی برگزار شد که بر روی آن منجر شود به گفته گارتنر داده است. خیر محموله های رز 4.2% به 16.2 میلیون واحد در حالی که HP حمل حدود 32,000 واحد کمتر از خیر برای یک 17.1% افزایش به کمتر از 16.2 میلیون واحد است. دل محموله تضعیف 0.3% به 10.6 میلیون واحد اپل محموله های رز 5.1 درصد به 4.4 میلیون واحد و Acer محموله رسید 23.6% به 4 میلیون واحد با توجه به Gartner.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de