Gleyber تورس ممکن است برنده فرضی یانکی ها معضل

قسمت 24 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز

وانمود کنید که برایان Cashman و هال Steinbrenner بر روی گوشی های. صاحب شما می گوید که او می خواهد به ارائه Gary Sanchez یا هارون قاضی چند سال معامله است. او تنها می خواهد به این پیشنهاد را به یکی از آنها است.

کدام یک را شما پیشنهاد می کنم به Steinbrenner? یک شکارچی با قدرت خام که به طور متوسط از ابتدای سال 2018 کاهش یافته است در نظر گرفته است در زیر به طور متوسط دفاعی و مستعد ابتلا به پایین بدن صدمات? یا حق fielder با حتی بزرگتر راست دست قدرت که از دست رفته است و زمان قابل توجهی در طول دو سال گذشته با توجه به صدمات?

سانچز یا قاضی ؟

“نه” شما بگویید Steinbrenner.

“چرا نه ؟” او می پرسد.

“من ترجیح می دهند که انجام این کار با Gleyber تورس” است پاسخ خود را.

“به من بگو چرا ؟” می گوید: یک شیفته Steinbrenner.

نمی خنده.

Gary Sanchez; Gleyber Torres; Aaron Judge
Gary Sanchez; Gleyber Torres; هارون قاضیچارلز Wenzelberg

سانچز و قاضی را حس بیش از حد, اما در تورس یانکی ها باید جوانه زدن ستاره که در وسط زمین زیر کشت و بازدید با قدرت. و او نمی تواند 24 تا دسامبر. قاضی تبدیل شده 28 ماه گذشته و سانچز خواهد بود در 28 دسامبر.

حتی اگر هیچ بازی در این فصل بازیکنان خواهد شد و اعتبار با زمان سرویس. این بدان معناست که سانچز و قاضی رایگان خواهد بود عوامل زیر 2022 در فصل.

تورس که برنامه ریزی شده بود را به $675,600 این سال نمی تواند یک عامل آزاد تا پس از سال 2024 فصل به طوری که او می تواند بیشتر مایل به امن یک قرارداد بلند مدت است.

زمانی که بریوز outfielder رونالد Acuna جونیور 21 بود او موافقت کرد به هشت سال 100 میلیون دلار معامله است که اجرا می شود از طریق 2026 فصل وجود دارد بنابراین فشار سنج مورد در دراز مدت می پردازد برای بازیکنان جوان. و یانکی ها به یک درجه آن را با هارون هیکس (هفت سال برای $70 میلیون نفر) و لوئیس سورینو (چهار سال در $40 میلیون) و به تماشای هر دو صدمه می بینند.

ارسال یانکی ها سوال پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

بنابراین وجود عوامل خطر را در نظر بگیرید.

با وجود تورس بودن AL همه ستاره در دو فصل اول و ضربه زنی یک تیم پیشرو 38 homers رانندگی در سال 90 اجرا می شود و ارسال .853 OPS در سال گذشته وجود دارد سوال در مورد او.

جلو و مرکز این است که آیا او می تواند بازی shortstop بر اساس زمان پس از یانکی ها را تماشا دیدی Gregorius ترک فیلادلفیا به عنوان یک عامل آزاد است. پیشاهنگی رو به تماشای تورس در کوتاه مدت سال آخر قبل از Gregorius آن ساخته شده از تامی جان عمل کرد و اشاره کرد که تورس رفت و آمد نبود به عنوان صاف به عنوان آن است که در پایه دوم.

تورس متعهد 11 خطا در 77 بازی در کوتاه مدت و نه در 65 بازی در دوم.

و سوال وجود دارد در مورد محدوده خود هر چند که ممکن است مبالغه با توجه به چگونه بسیاری از بار یانکی ها باید سه infielders در همان سمت از زمین زیر کشت زمانی که آنها تغییر است. پنج خطا در 10 فصل بهار, آموزش های ابرو مطرح شده ،

“نه واقعا خوب در حال حاضر” تورس گفت: پست کن Davidoff در مارس 11 مورد دفاع از خود. بود که یک روز قبل از coronavirus به پایان رسید بهار آموزش و منجر به این فصل به طور منظم بودن را در خود نگه دارد.

“او Gleyber تورس. من هیچ چیز را نمی بینم متفاوت” Cashman گفت: همان روز که در مورد خواسته تورس’ دفاع اما GM اعتراف او شده بود تا کار اداری که قطع به زندگی می کنند به نظر می رسد در بازی.

وجود دارد هیچ انکار بت مشروع است. بله سال گذشته توپ شد و به احتمال زیاد ساخته شده با کاهش زخم شدگی و زخم تنگ تر که کمک hitters مجموعه لیگ رکورد homers با 6,776.

در 267 بزرگ بازی های لیگ, تورس ضربه .275 با 62 homers 167 RBIs و .849 OPS. در همان دوره دو ساله قاضی بازی های برگزار شده است 214 بازی و سانچز 195. قاضی رسید. 276 با 54 homers رانده شده در 122 اجرا می شود, شده و یک .920 OPS. سانچز متوسط است .211 با 52 homers با 130 RBIs و .776 OPS.

به طوری که می شود ارائه می دهد ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de