پاسخ این است که هرگز.

است که آخرین بار غول شد و این تیم در خانه برای دو نفر “دوشنبه شب توپ فوتبال” بازی در همان فصل در 51 سال سابقه نخست-زمان رویداد.

جو قاضی اول سال سر مربی خود را در اولین سپتامبر. 14 و باید صبر کنید از طریق آخر هفته اول فصل قبل از مصرف این زمینه در MetLife Stadium برای یک شنبه شب, درب بازکن, در برابر استیلرز. هفت هفته بعد غول دوباره خانه در شب دوشنبه در مواجهه با تام بردی و Buccaneers.

غول نیست باز یک فصل در خانه در یک شنبه شب از سال 1995. مربی دن ریوز امیدوار است که بازی را نشان می دهد چقدر غول بسته شده بود فاصله کابوی اما Emmitt اسمیت زد وحشی و غول به روت 35-0.

قاضی را نگاه کنید برای نتیجه بهتر در بازی.

Joe Judge
جو قاضیn. y. پست: چارلز Wenzelberg

“برای من هر بازی است که به همان مقدار از آب” قاضی گفت. “من فکر می کنم هر کس در حال رفتن به یک مقدار زیادی از انرژی برای درب بازکن ما و پیتسبورگ. آن را به یک وضعیت که در آن: نگاه شما را وادار به بازی در زیر چراغ شما را وادار به بازی در خانه. اما باز بازی برای هر دو تیم. هر دو تیم خواهد بود که از اردوگاه های آموزشی بیمار از ضرب و شتم در هر یک از دیگر و آماده برای دیدن حریف.”

قاضی صرف هشت سال گذشته با میهن پرستان و سه سوپر باول حلقه شد و در بخش های بزرگ این صنعت دست از بردی که پس از 20 سال در انگلستان نقل مکان کرد به Bucs.

“من فکر می کنم ما بسیار آگاه از تام بودن در تیم های دیگر” قاضی گفت. “که در آن نقطه از سال, من مطمئن هستم که همه در حال رفتن برای رسیدن به او با پوشیدن رنگ های مختلف نیوجرسی. من در یک متفاوت نیوجرسی خودم.”

آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر قاضی تغییر خواهد کرد راه غول رویکرد West Coast سفر. همیشه از تام کولین شد مربی این تیم در زمان متقابل کشور پروازها در روز شنبه. با میهن پرستان و لایحه Belichick قاضی این سفر در روزهای جمعه به این تیم یک روز اضافی برای acclimate. این غول بازی های این فصل در قوچ و Seahawks.

“این که چیزی نیست که قفل شده در بتن” قاضی گفت: از جمعه خروج. “ما صحبت کنید به عنوان یک کادر مربیگری و مطمئن شوید که ما چکش آنچه ما فکر می کنم بهتر است برای این تیم است. صادقانه به شما بگویم ما یک برنامه بازی به بیرون رفتن وجود دارد در اوایل و آماده به لغو اضافی بعد اگر ما نیاز به به عنوان ما به گرفتن احساس برای چگونه تیم ما می رود در طول فصل” قاضی گفت: از جمعه خروج.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de