غول سوپر باول حلقه دزدی منجر شد عصبانی پرستان فن

تام بردی و 18-0 پرستان نمی تواند متوقف غول از درآمد فوق العاده کاسه حلقه. اما یکی از جدید انگلستان فن تلاش برای متوقف کردن این غول از دریافت آنها.

چهار ماه پس از غول شوکه پرستان در سوپر باول XLII حرفه ای دزد شان مورفی رهبری یک دزدی برای سرقت میلیون ها دلار کالا از یک, ماساچوست, فروشگاه طلا و جواهر است که وظیفه ایجاد Giants’ قهرمانی حلقه.

یاد داشتن در یک مقاله که در اتلبارو فروشگاه را حلقه مورفی تصمیم به سرقت جوایز از تیم او به عنوان خوش شانس با توجه به بلومبرگ گزارش تا حدودی به دلیل دیوید Tyree بازی-تغییر کلاه گرفتن در سال 2008 ،

“F–k ’em” مورفی تفکر توجه کنیم. “آنها نمی آنها را سزاوار.”

پس مورفی و همدست برش سوراخ در سقف فروشگاه طلا و جواهر نابود زنگ و حذف 1000 پوند امن از محل.

در اختیار او بودند و ده ها تن از الماس پر 1.72 قیراط حلقه از جمله آنهایی که با حکاکی نام “منینگ” و “Strahan,” با توجه به مورفی هر چند یک غول گفت: در آن زمان که این حلقه بودند به صورت تمام وقت کارکنان که شامل بازیکنان و یا مربیان است.

هر چند سرقت در ابتدا موفق مورفی تا به حال مشکل پیدا کردن یک یادداشت برداری به صورت بسیار علنی به سرقت رفته حلقه. در حال حاضر در حال بررسی برای انواع دیگر جرایم مورفی بود که در نهایت توسط مقامات که 27 سوپر باول حلقه در یک صندوق امانات. او داده بودم یکی حلقه به در دوست دختر خود را که کشف شد به خاطر زن دیگری مورفی یک رابطه با دریافت نکردند یکی و گفت: اف بی آی است.

“ما گرفتار شدم چرا که او به یک f–king 20 ساله یک سوپر باول حلقه” گفت: David Nassor دستگیر شد و پس از فروش طلا از دزدی. “F–k ،

مورفی است که در زندان از سال 2009 ادعا می کند او هنوز هم دارای برخی از سوپر باول حلقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de