غول’ جستجو برای بلند مدت مرکز به مراتب بیش از

در برخی از نقطه — به احتمال زیاد در پایان ماه ژوئیه یا اوایل اوت — غول جمع آوری خواهد شد و آمار این زمینه است. هنگامی که کسی تا به خط تا در مرکز و ضربه محکم و ناگهانی توپ به دانیل جونز.

هویت این بازیکن است که یکی از عناصر ناشناخته به یک تابستان پر از عدم قطعیت کمتر از حد معمول برای غول های, به عنوان آن مربوط به خود را در خط حمله. از آن آسان است به حدس و گمان در شروع پردازد (Nate لحیم کاری و rookie اندرو توماس) و حتی ساده تر برای پیش بینی شروع نگهبانان (خواهد هرناندز و کوین Zeitler). مرد در وسط آن همه یک نگرانی است.

شرکت کنندگان را به شکل لرزش بدین: اسپنسر قرقره در سرب برای شروع کار و به دنبال آن نیک دروازه و احتمالا جان Halapio اگر او تلقی بهبود از یک پاره شده تاندون آشیل و دوباره به امضا رسید. یک اسب است شین Lemieux یک تازه کار که شروع به 52 بازی متوالی در اورگان — همه در سمت چپ گارد است.

به نظر نمی رسد به خصوص نیرو گروه از نامزدها و این ممکن است درست است که در دراز مدت جواب این است که نه در فهرست. کسی به شروع به جرم اگر چه و چه باید میان به معادله جونز است که وارد سال دوم خود را به عنوان یک NFL quarterback و توهین هماهنگ کننده Jason گرت سیستم جدید به این معنی که تجربه بیشتر بهتر.

که به نفع قرقره 27 ساله با 26 NFL شروع می شود, از جمله نه با غول در سال 2018 است. 6-پا-4 و 308 پوند قرقره نیست bruiser اما او می تواند بلوک در سطح دوم است. او یک محصول از Vanderbilt و NFL جرقه بزند و نشانهای برای رسیدگی به واگذاری اگر چه او فاقد اندازه ایده آل و قدرت.

Spencer Pulley.jpg
اسپنسر قرقرهرابرت Sabo

“من فکر می کنم اسپنسر قرقره خوب است مرکز” شان اوهارا شروع مرکز در Giants’ Super Bowl XLII تیم گفت: پست.

گیتس در 6-6 و 318 پوند است بزرگتر از قرقره و قبلی مربیگری رژیم را دیدم او را به عنوان یک گزینه ممکن در حق مقابله با. دروازه آغاز شده 25 بازی در نبراسکا در مقابله با چپ. او شروع دو بازی فصل گذشته در حق مقابله و یکی در سمت راست و در زمان جرقه بزند در عمل در مرکز.

“ما ایمان نیک گیتس” مدیر کل دیو Gettleman گفت.

غول به حال چشم خود را بر مت هنسی از معبد در پیش نویس NFL اما آنها می دانستند که یک بار آنها را انتخاب آلاباما ایمنی خاویر مککیننی با شماره 36 به طور کلی انتخاب کنید که هنسی نمی خواهد در هیئت مدیره هنگامی که آن زمان برای آنها را به انتخاب دوباره در شماره 99. در واقع, Hennessy رفت و به شاهین در شماره 78.

به عنوان به زودی به عنوان Gettleman در زمان Lemieux در دور پنجم بحث وجود دارد او خواهد بود صلیب آموزش دیده در مرکز و موقعیت او است انجام نداده است.

“من احساس می کنم با مرکز وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مسئولیت در شما به دانستن جرم و به دانستن بیشتر در دفاع و بیشتر صدا با چه خبر است در اطراف شما” Lemieux گفت. “بدیهی است که شما باید به ضربه محکم و ناگهانی توپ. کسانی هستند که دو تا از بزرگترین عوامل که متفاوت هستند.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

دانستن جرم و در واقع خوراکی توپ دو تا از بزرگترین موانع برای Lemieux به عنوان دور به عنوان آماده سازی برای اجرا در مرکز به عنوان یک تازه کار.

“سخت ترین چیز زیادی از بچه ها اگر شما بازی هرگز, مرکز, تفنگ ساچمهای, جرقه بزند” گفت: o’hara, در حال حاضر یک NFL Network analyst. “اکثر بچه ها می توانید از شکل زیر مرکز ضربه محکم و ناگهانی. تفنگ ساچمهای جرقه بزند گاهی اوقات مردم تبدیل به کوتوله های روانی با که و آنها فقط می تواند آن را اداره کند. آن را برای تلفن های موبایل به من او, این نوع مرد که میخوام اقامت در خارج و ضربه محکم و ناگهانی 1,000 توپ اگر او را به مطمئن شوید که او می تواند مسئولیت رسیدگی به آن است.”

اوهارا بود و چپ در مقابله با راتگرز و انتقال به مرکز. او به خاطر شخصا screwing تا دو دقیقه آموزش در عمل با براونز خود را به عنوان جرقه بزند یا نورد بر روی زمین و یا پرواز بیش از سر خود را کارفرمایی. او همچنین به یاد می آورد کار در مرکز تبادل و “کوس یک زن و شوهر از انگشتان دست یک زن و شوهر از نسخه پشتیبان تهیه quarterbacks” در طول آموزش.

بر اساس تمام کارهای مورد نیاز برای دریافت آن همه اوهارا گفت که او خواهد بود “شوکه” اگر Lemieux در هر زمان به عنوان یک تازه کار در زمان جرقه بزند به عنوان شروع ،

“برای این واقعیت محض اسپنسر قرقره وجود دارد” o’hara گفت. “او است رفتن به در آمده و بهتر از اسپنسر قرقره حق دور. فقط از نظر روانی ساخت تماس. و شما یک جوان کارفرمایی بیش از حد. دانیل جونز دیده نمی شود هر دفاع نشده است. من می خواهم یک دوم-سال کارفرمایی و یک تازه کار مرکز بازی ؟ هک هیچ.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de