ما در حال حاضر می دانستم که این غول بر اساس 2019 سوابق باید هفتم-ساده ترین 2020 برنامه در NFL رو مخالفان با یک درصد برنده است .482. برای آنچه که ارزش است. در حال حاضر ما می دانیم که منظور از مخالفان و قطعا آن را به نظر نمی آید بسیار آسان است.

هفته 1

Steelers

سپتامبر. 14, 7:15 p. m., ESPN

خوب حالا آیا این یک تورم NFL سر مربیگری اولین و جو قاضی ؟ یک “شنبه شب فوتبال” صفحه اصلی بازی در برابر یکی دیگر از طبقه NFL حق رای دادن. است بن Roethlisberger سالم و آماده به بازی ؟

هفته 2

در شیکاگو

سپتامبر. 20, 1 p. m., CBS

اول جاده بازی طول می کشد غول به سرباز زمینه بسیار سرد و باد باید حداقل. غول های از دست رفته در شیکاگو در فصل گذشته. آن است Nick Foles یا میچ Trubisky برای خرس ؟

هفته 3

49ers

سپتامبر. 27, 1 p. m., Fox

یک دیدار فصل گذشته NFC سوپر باول نماینده باید به غول های اولیه نشانه ای از جایی که آنها ایستاده در این کنفرانس است.

هفته 4

در لس آنجلس قوچ

Oct. 4, 4:05 بعد از ظهر فاکس

این بازی برای اولین بار برای این غول در دولت از هنر SoFi ورزشگاه و اولین بازی خود را برای این غول در لس آنجلس در 26 سال.

هفته 5

در کابوی ها

Oct. 11, 4:25 بعد از ظهر فردا

Jason گرت صرف 10 سال به عنوان کابوی سر مربی بنابراین او می داند که راه خود را در اطراف جری جونز’ مجلل AT&T ورزشگاه. برای اولین بار گرت کار خواهد کرد از بازدید از اتاق قفل به عنوان غول جدید هماهنگ کننده توهین آمیز.

هفته 6

Redskins

Oct. 18, 1 p. m. فاکس

غول گذشت Dwayne هاسکینس و با شماره 6 انتخاب در سال 2019 پیش نویس و در زمان دانیل جونز به عنوان کارفرمایی حق رای دادن. ردسکینز در زمان هاسکینس در شماره 15. جونز 1-0 در شروع می شود در مقابل هاسکینس.

هفته 7

در عقاب

Oct. 22, 8:20 بعد از ظهر فاکس

“پنج شنبه شب فوتبال” matchup. غول معمولا بدبو در Linc به عنوان آنها را از دست داده اند شش سفر متوالی به Lincoln Financial Field. جو قاضی رشد در لنسدل Pa. فقط غرب فیلادلفیا ساخت این بازی مراجعت به وطن یامحل تحصیل برای او.

هفته 8

Buccaneers

Nov. 2, 8:15 p. m., ESPN

دانیل جونز’ برای اولین بار NFL شروع فصل گذشته بود و یک پیروزی در خلیج تمپا. صحنه شیفت به MetLife Stadium به عنوان جونز به دوئل برای اولین بار با تام بردی در یک “شنبه شب فوتبال” پر زرق و برق.

Daniel Jones
دانیل جونز, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

هفته 9

در Redskins

Nov. 8, 1 p. m., Fox

ممکنه غول جاروب فصل سری از ردسکینز در سال 2019 اولین بار پس از سال 2014 آنها موفق به انجام این کار است. دانیل جونز انداخت غول rookie-رکورد پنج touchdown عبور می کند در اولین بازی خود را در فدرال اکسپرس زمینه است.

هفته 10

عقاب

Nov. 15, 1 p. m. فاکس

صفحه اصلی ممکن است که در آن قلب است اما نه آن پیروزی برای غول های, وقتی عقاب آمده خواستار است. غول 2-8 مقابل عقاب در MetLife Stadium.

هفته 11

خداحافظ

هفته 12

در Bengals

Nov. 29, 1 p. m., Fox

خانه تیم برنده تمام 10 بازی در این سری است. سفر به پل براون ورزشگاه معرفی غول به جو نقب زدن به توپ را روی گوه و هیگگینس همه rookie اتصال و ارائه می دهد یک شات در یک جاده پیروزی در برابر تیم آینده یک 2-14 رکورد.

هفته 13

در Seahawks

Dec. 6, 4:05 بعد از ظهر فاکس

طولانی ترین پرواز از فصل پس از آن چالش تعقیب در اطراف راسل ویلسون و برخورد با این تهدید آمیز جمعیت سر و صدا در لیگ برتر در سنچریلینک درست را تست غول های دفاع و جرم. اگر طرفداران مجاز در البته.

هفته 14

کاردینالز

Dec. 13, 1 p. m., Fox

اولین نشست بین quarterbacks گرفته شده بالاترین در سال 2019 پیش نویس بالا-انتخاب Kyler موری و شماره 6 دانیل جونز. شد برنده فصل گذشته توسط موری و کاردینالز.

هفته 15

Browns

Dec. 20, 1 p. m., CBS

شکل این خواهد بود که یک غیر کرات پایین-کلید بازگشت به MetLife Stadium برای Odell بکهام جونیور که نمی خواهد مرکز توجه و به هیچ وجه احساس uber و انگیزه برای آن به تیم سابق خود. درست است ؟

هفته 16

در Ravens

Dec. 27, 1 p. m., Fox

آخرین بار غول برنده در بالتیمور? در سال 1963 زمانی که کلت بازی وجود دارد. Saquon Barkley می شود به دست کشیدن سر با همیشه ناهموار کلاغ دفاع.

هفته 17

کابوی

Jan. 3, 1 p. m., Fox

غول معمولا باز فصل خود را در برابر کابوی ها. در این سال آنها آن را در برابر آنها و اگر این غول را از آن انتظار حمله از کابوی ها طرفداران در MetLife.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de