غول’ Saquon Barkley هنوز چیزی از چپ به اثبات

قسمت دوم در یک سری تجزیه و تحلیل New York Giants

هر زمان یک موقعیت است کسی که با استعداد و دلاوری های ورزشی از Saquon Barkley که گروه در حال رفتن به عنوان یک فهرستی از قدرت است. هیچ کس نمی تواند آن را انجام دهد خود را, اگر چه, و Barkley موفق به استفاده از او پر شور rookie فصل به عنوان یک سکوی پرشی ترک او را با چیزی را ثابت کند در سال 2020 است.

Barkley از دست رفته سه بازی با یک مچ پا رگ به رگ شدن و قطعا خود را در چندین و شاید همه از 13 بازی پس از بازگشت خود را. او پسرفت در هر آماری دسته از تهاجم خود Rookie از سال نجومی. او کاهش یافته است در عجله تلاش (261-217) عجله متری (1,307-1,003) متری در هر تلاش (5.0-4.6) عجله touchdowns (11-6) پذیرایی (91-52) دریافت متری (721-438) و دریافت touchdowns (4-2).

این است که عجیب و غریب اما واقعی: Barkley قرار نیست تا آخرتی شماره در سال 2019 و غول به پایان رسید 19 در NFL در عجله در 105.3 متری در هر بازی. که بهبود از سال 2018 که با وجود Barkley را rookie عظمت غول شد 24th در عجله در 103.1 متری در هر بازی. واضح است که بیشتر در محل کار در اینجا از Barkley. عدم دریافت آگهی و محافظت آگهی با یک جنس بنجل دفاع مجبور غول به آشغال خود را در زمین بازی خیلی زود و بیش از حد اغلب در بیش از حد بسیاری از بازی ها. جرم نیاز به متعادل کردن و Barkley نیاز به ادامه به توسعه به عنوان یک حرکت-در-زنجیر دونده.

این است که نه کاملا nit-چیدن اما این یک مورد به دنبال یک خار در یک هکتار از نرم و مخمل خواب دار سبز. غول سقوط در عشق با Barkley بر نادر هدیه های فیزیکی و سنگ جامد آرایش و هیچ چیز وجود دارد تغییر کرده است. او انسان است, اگر چه, و او باید گرفته بیشتر زمان دوره نقاهت بعد از بالا مچ پا پیچ خوردگی که محدود او قابل توجهی در نیمه دوم این فصل است. او رفت و در هفت بازی متوالی بدون رسیدن به 100 متری lowlighted توسط 13-حمل یک حیاط کابوس از دست دادن به جت.

Barkley را نشاط به بازگشت شد و ستوده اما جاهل.

Saquon Barkley
Saquon Barkleyرابرت Sabo

“با این مچ پا آسیب مچ پا احساس خوب پس از فصل, اجازه دهید فقط می گویند که” Barkley گفت: بازی فروتن به عنوان زمانی که او به طور کامل بهبود یافته است. “است که می تواند پاسخ من برای شما.”

Barkley روز یکشنبه گفت: گلف باز بروکس Koepka در Instagram زندگی می کنند که در اولین بازی برگشت از آسیب در برابر کاردینالها در هفته 7 خود بیمار مچ پا کردم نورد دوباره.

“خوشبختانه آن را مرطوب آن بارانی, بازی, بنابراین من نمی گیر در هر چیزی, اما آن را فقط آزار دهنده,” Barkley گفت. “این اتفاق می افتد.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا Barkley نمی توان راه Panthers’ مسیحی McCaffrey است — به عنوان یک uber-سلاح. هنگامی که حمله هماهنگ کننده Jason گرت مربی کابوی او پرتاب توپ است به حزقیال الیوت. شکل تغییر خواهد کرد که با این غول به عنوان Barkley است که به مراتب برتر از مسیر دونده و عبور جالب از الیوت.

“من احساس می کنم مثل هر سال من قصد دارم به سعی کنید به بهبود است و با کمک نه فقط Jason گرت جرم اما با اخلاق کار و تیم من است که در اطراف من” Barkley گفت.

Dion لوئیس امضا چهار سال $19.8 میلیون مقابله با تیتان در سال 2018 و قرار بود بخشی از 1-2 پانچ با جرثقیل هنری اما هنری صعود به چنین درجه ای که او در سمت چپ لوئیس توسط ایستگاه فرعی و او مصرفی در تنسی است. جو قاضی می داند که لوئیس به خوبی از وقت خود را با هم و با وطن پرستان و آشنایی که بخشی از حرکت به غول. لوئیس 29 با کمی ساییدگی و پارگی در طول دو سال گذشته و باید بیش از کافی پشتیبان گیری و تغییر سرعت گزینه برای غول. او همچنین باید قادر به کمک به جوان Barkley کشف کردن آنچه در جریان است در بازی به عنوان یک مجموعه ارزشمند از چشم از حاشیه.

آن باقی مانده است دیده می شود چه جدید کارکنان مربیگری فکر می کند Wayne Gallman که خود را وارد چهارمین فصل NFL شدت نیاز به یک فرصت است. او تا به حال 111 عجله تلاش به عنوان یک تازه کار در سال 2017 و تنها 29 فصل گذشته. حضور لوئیس یک نشانه بد برای Gallman? شاید.

الی پنی یک بیمارستان و به عنوان مثل می کند و اکثریت قریب به اتفاق کار خود را بدون توپ در دست خود را. گرت ممکن است ترجیح می دهند به یک منجر مسدود کننده در این بازی در حال اجرا. Javon Leake امضا به عنوان عامل رایگان undrafted حال برخی از بزرگ-بازی بازی لحظات در مریلند — او به طور متوسط 7.9 متری در 145 حرفه ای عجله تلاش و خواهد بود در جالب اردوگاه آموزشی داستان را دنبال کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>