غول به طور فعال به دنبال جایگزین DeAndre بیکر

قبل از DeAndre بیکر می تواند وارد یک گناه غول طرفداران در همه جا بودند همین سوال را پرسید: که رایگان-عامل cornerback می تواند امضا را به نانوایی محل در صف شروع?

لیست امکانات تبدیل شده تا برخی از امیدوار کننده جایگزین همه هنوز هم در دسترس است: سابق Bengals استارت Dre Kirkpatrick و Darqueze extreme networks, New Jersey بومی لوگان Ryan آینده حرفه ای-بهترین سال نرم افزار به عنوان یک کاسه حمله NFC شرق-آزمایش براندون کار و 13 سال NFL جانباز Tramon ویلیامز.

سه هفته پس از بیکر دستگیری, پاسخ crystalizing.

غول نیست به طور فعال به خرید و یا حتی سیگنالینگ مشروط علاقه در بالای cornerback بازار چند, لیگ منابع گفت: پست.

به عنوان Broward County (Fla.) دادستانی تصمیم می گیرد که آیا به دنبال یک مورد در برابر بیکر در چهار فقره سرقت مسلحانه و چهار فقره از تشدید حمله به غول نیست زیاده به پلاگین فهرستی سوراخ است که ممکن است وجود داشته باشد در اواخر ماه جولای. آرام است و ناگفته تعهد به توسعه یک جوان ثانویه است.

DeAndre Baker
DeAndre بیکرگتی ایماژ

بیکر وکیل پاتریک پاتل به شدت معتقد است اتهامات علیه 2019 در دور اول پیش نویس انتخاب به زودی خواهد بود کاهش یافته و اعتماد شواهد جمع آوری شده از جمله recanted اظهارات شاهد را نشان می دهد مشتری خود تضمین نمی کند تعلیق تحت NFL شخصی انجام سیاست است که اجازه می دهد بدون در نظر گرفتن نظم و انضباط قانونی یافته است.

غول فقط در انتظار رایگان-بازار عامل به درایو کردن درخواست قیمت ؟ بعید است با توجه به منابع.

دو به تازگی امضا ex-غول — شاهزاده Amukamara (یک سال $1.87 میلیون از اظهارات) و الی اپل (یک سال 3 میلیون دلار از پلنگ) — نشان داد نوع معامله است که می تواند به عنوان unsigned بازیکنان antsy در این زمان از سال است. قیمت نمی خواهد افت بسیار بیشتر قابل توجه در حال حاضر حس می کند اگر آن را در نظر دارد.

استثنا است رایان که هنوز است به دنبال مطابقت با 10 میلیون دلار در هر سال به طور متوسط حقوق و دستمزد سالانه خود را در آخرین قرارداد با تیتان. رایان پاتریک ویلیامز و Carr همه قبلا در تیم مربی توسط غول’ جو قاضی دفاعی هماهنگ کننده پاتریک گریم یا دفاعی پشت مربی جروم Henderson.

این غول $16.6 میلیون در کلاه فضایی با توجه به بازیکنان NFL انجمن اما نزدیک به 11 میلیون دلار است که بر روی یخ برای نه unsigned پیش نویس میدارد و مناقصه عامل رایگان Markus طلایی.

ممکن است این غول های می تواند اضافه کردن یک ردیف دوم عامل رایگان برای عمق بین در حال حاضر و شروع اردوگاه های آموزشی — به عنوان مدیر کل دیو Gettleman را در ماه جولای سال 2018 با امضای کانر Barwin به کمک یک undermanned تصویب راش — اما گزینه های در دسترس مانند B. W. Webb راس Cockrell و دومینیک راجرز-Cromartie در حال حاضر آمد و رفت در سازمان است.

عدم فعالیت مخاطره آمیز استراتژی داده, cornerbacks سام Beal کوری Ballentine و اعطای هیلی از دست رفته همراه 14 بازی به دلیل مصدومیت در فصل گذشته و زمانی که تلاش در این زمینه است. غول شماره رتبه 28 در عبور از دفاع و بسیاری خواسته خواهد شد که از باارزش مارس کسب جیمز Bradberry اگر هیچ دیگر کهنه اضافه شده است.

بیکر گفت: برای دور ماندن از تیم مجازی offseason برنامه تا روند قانونی است طبقه بندی شده اند.

جمعه, برنامه, بود, تیم, جلسه, صرفا متمرکز بر عدالت نژادی تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید. قاضی قبلا خطاب حوادث در سراسر کشور با توجه بازیکنان اما آخرین جلسه اول گزارش شده توسط NJ پیشرفت رسانه ها و تایید توسط پست به ادامه بحث در پاسخ اندیشمندانه و عمل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de