غول کیسه مراسلات پستی: استرلینگ شپرد وضعیت بررسی

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: غول.

اگر استرلینگ شپرد یکی دیگر از فصل مانند فصل گذشته که در آن او صدمه دیده بود نیمی از زمان و زندگی نمی کنند تا به $41M چهار سال تمدید قرارداد وجود دارد هر سناریو در فصل آینده استفاده می کنیم اول یا دور دوم انتخاب گسترده ای از گیرنده است ؟ — لوئیس I. کروز

پاسخ سریع: بله. من شگفت زده شده اند اگر غول اوایل بعد از 3 سال این پیش نویس رفت و برای یک گیرنده گسترده. کلید با استرلینگ شپرد بهداشت و درمان است. او بسیار شناخته شده کالا به عنوان یک بازیکن — سخت قابل اعتماد جامد ولی بزرگ نه شماره 2 هدف است. این تصادم مسائل در سال 2019 شد بسیار نگران کننده است زیرا آنها تجمعی. اگر او می شود یکی دیگر از این فصل آن است که نگران کننده است.

غول به او یک قرارداد زیرا آنها ارزش او به عنوان یک بازیکن و هم به عنوان یک فرد و هم تیمی. او نوع پسر می خواهید آنها را در اتاق قفل است. تمام گیرنده وضعیت خرس ، طلایی تیت است ورود خود را 11th, NFL فصل و هر چند او برخی از چیزهای خوب در سال اول خود را با غول او را تعویض بازی با هر وسیله ای. داریوش Slayton عالی بود به عنوان یک تازه کار اما تضمین نمی کند او را به یک کوانتومی گام رو به جلو در سال No. 2. شاید او می کند شاید او نمی کند.

Sterling Shepard
استرلینگ شپردگتی ایماژ

آیا امکان علامت گذاری Bavaro رفتن به سالن از شهرت ؟ او در نقش یک مدل برای افراد جوان علاوه بر بزرگ بودن تنگ پایان. فقط از استعداد است. — Vincent Sarno,

تمام غول های طرفداران می دانید علامت Bavaro بود یک بازیکن بزرگ و مظهر چه کسانی سوپر باول تیم بودند همه چیز در مورد. او شایسته در غول حلقه افتخار. لایحه Belichick فکر می کند Bavaro متعلق در Pro Football Hall of Fame اشاره کرد Bavaro عظمت به عنوان یک مسدود کننده. که ستایش بالا. هنوز اعداد نشان نمی دهد Bavaro یک مورد قوی برای سالن از شهرت. خود را در بهترین فصل او گرفتار 66 عبور برای 1,001 متری و چهار touchdowns. او در 39 حرفه ای touchdown پذیرایی و 351 حرفه ای جلب. البته او برای یک تیم که اجرا شد-برای اولین بار در جرم. او یک بازیکن بزرگ است. که او در نقش یک مدل فوق العاده است اما قرار نیست او را در سالن از شهرت. مقدار زیادی از بچه ها که به مراتب از نقش مدل ها در سالن از شهرت. غول طرفداران دانم چه ارزشمند و دشوار Bavaro شد. که او نمی مندرج در کانتون را کاهش نمی هر چیزی در مورد علامت Bavaro.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

با همه عدم اطمینان از آینده دانشگاهی فصل فوتبال, آیا شما فکر می کنم آن است که بسیار محتمل است که خیل از بازیکنان اعلام خواهد شد برای NFL مکمل پیش نویس ؟ — Gerome

سوال بسیار عالی. آن را قطعا به نظر می رسد آن را می تواند حس که ترس وجود ندارد کالج فوتبال فصل دهید بسیاری از بازیکنان به اعلام NFL را مکمل پیش نویس برگزار می شود گاهی اوقات در ماه جولای (تاریخ است و در عین حال رسمی). اما این است که قصد ندارم به اتفاق می افتد. لیگ محدودیتی که چگونه بسیاری از آنها واجد شرایط برای مکمل پیش نویس به آن دسته از بازیکنان با شکست تست مواد مخدر و یا مسائل دانشگاهی و یا تعلیق. همه نشانه لیگ است که نمی خواهید به اجازه می دهد COVID-19 عدم اطمینان به عنوان آن مربوط به فوتبال کالج ایستاده به عنوان یک دلیل که چرا یک بازیکن می تواند وارد مکمل پیش نویس است. حتی اگر فصل کالج لغو شده است که انتظار نمی رود به واجد شرایط به عنوان یک دلیل برای بازیکنان واجد شرایط برای مکمل پیش نویس است. بازیکنان را مجبور به صبر کنید تا 2021 اولیه پیش نویس است. در این سال مکمل پیش نویس است که انتظار می رود به رفتن به طور معمول تنها با 5-10 بازیکنان درگیر است.

چگونه یک دسته سه تایی آیا شما فکر می کنم دانیل جونز خواهد شد که اگر او شروع فصل ضعیف? — لایحه Staropoli

چه طولانی ترین دسته سه تایی خارج وجود دارد ؟ که چگونه یک دسته سه تایی دانیل جونز است. هیچ کس به دنبال جایگزین او را با کلت McCoy حرفه ای پشتیبان گیری تنها با پنج شروع می شود در پنج سال گذشته. در حال حاضر پس از آن این است که یک کادر مربیگری بنابراین سهام جونز ساخته شده است تا با پت Shurmur و مایک Shula وجود ندارد با جو قاضی و جیسون گرت. من یک احساس قوی قاضی و گرت در حال رفتن به عاشق کار با جونز. او جدی و حرفه ای در مورد کار و محل موردتوجه وتماشای عموم.

این به این معنا نیست جونز تضمین شده است برای شروع هر بازی بدون توجه به آنچه. گاهی اوقات شما می توانید احساس می کنید زمانی که یک مربی و یا سازمان است که فقط در حال انتظار برای ایجاد یک حرکت در حوزه کارفرمایی و حرکت در می آید لحظه ای باز مطرح می شود. که مورد است نه در همه با غول و جونز. آنها در حال رفتن به پیدا کردن هر دلیل آنها می تواند به نگه داشتن او را در این زمینه به دلیل سرمایه گذاری خود را در او. بنابراین این خواهد بود که یک موضوع را به عنوان آنجا که پس از یک زن و شوهر از بد بازی جونز می شود benched. او بازی را باید واقعا وحشتناک برای که به اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>