از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: غول.

چرا بر روی زمین بود (دیو) Gettleman می خواهید پت Shurmur به نفع خود است که Redskins بازی ؟ تعقیب و گریز را به ما امد و شد زیاد برای یک دهه. مارک Edelman

C’mon مارک آیا شما واقعا بر این باورند دیو Gettleman تا به حال قدرت به راه رفتن به پت Shurmur و می گویند: “از دست دادن این بازی بنابراین ما می توانیم پیش نویس تعقیب جوان است.”

که بخشنامه را مجبور به پایین آمدن از مالکیت است که هرگز اتفاق خواهد افتاد. شما نمی توانید بگویید که تیم فوتبال خود را به از دست دادن ارزش.

گاهی اوقات یک مربی می تواند دستکاری فهرستی به نگاهی به یک بازیکن جوان و در صورتی که منجر به از دست دادن آن باشد. Shurmur و Gettleman بودند مبارزه برای شغل خود را در هفته 16 و اگر آن را درست Shurmur شد و در حال حاضر رفتن به اخراج کنید بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده در واشنگتن اگر مالکیت می خواستم این تیم به از دست دادن جان مارا و استیو تیش را مجبور به خلاص شدن از شر Shurmur قبل از آن بازی.

خط پایین این است که شما لازم نیست مستقیم تیم خود را به از دست دادن. هر کس در سال گذشته به عهده گرفت دلفین ها شد, تانک برای توا. چه اتفاقی افتاده است ؟ آنها بهتر برنده بازی بیشتر از هر کسی انتظار می رود و هنوز هم توا. من موافق تعقیب جوان به نظر می رسد مانند یک میخ. شاید غول پاسخ با در نظر گرفتن اندرو توماس در دور اول.

Chase Young
تعقیب جوانAP

خواهد Ryan کانلی بود با سرعت کامل در یک غول لباس است ؟ عشق این پسر. کامل از پتانسیل. — خاکستر

کانلی پاره خود را در لیگ قهرمانان آسیا در سپتامبر. 29 در مقابل ردسکینز و تنها مثبت خود را از دست 2019 فصل است که صدمه دیده است گرفتن خیلی زود به او می دهد یک فرصت خوب برای آماده خواهد شد در زمان برای شروع سال 2020 فصل است.

تاریخ و زمان آخرین شنیدم کانلی را نوتوانی در برنامه. او در ابتدا برنامه ریزی شده در ماندن در نیوجرسی و rehabbing در Giants’ امکانات, اما بدیهی است که اتفاق می افتد نیست که مایه تاسف است.

اگر غول قادر به دریافت در این زمینه گاهی اوقات در ماه اوت, من انتظار می رود کانلی محدود شود در آنچه او می کند اما او باید آماده باشد, اگر نه, برای اولین, بازی, به زودی پس از. من موافقت می کنم, او نشان داد یک تن از بالقوه است. وجود خواهد داشت و رقابت جدی ، بلیک مارتینز امضا شد و او شروع خواهد شد در یکی داخل linebacker نقطه. دیوید مایو بود دوباره به امضا رسید. چهار linebackers گرفته شد در پیش نویس است. امیدوارم کانلی می آید و در قدرت کامل است و قادر به انتخاب کنید تا جایی که او را ترک کردن.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

آیا شما موافق هستید که غول مقدار بیشتر از کیفیت در ثانویه ؟ — جو Savoia

من لزوما مخالفت با آن در این نقطه است. جیمز Bradberry تاسیس NFL بازیکن پس از او ثابت شده است با کیفیت. Jabrill فلفل ثابت NFL ایمنی — هر چند او نیاز به یک گام دیگر رو به جلو در این فصل است. پس از آن آرى وجود دارد مقدار بیشتر نسبت به کیفیت. من لیست DeAndre بیکر به عنوان یکی از مهم ترین بازیکنان در تمام فهرست. او در دور اول پیش نویس انتخاب کنید و او نگاه مانند آن را به عنوان یک تازه کار, هر چند او پس از بهبود وحشتناک شروع می شود. بیکر به توسعه را به یک بازیکن جامد. است. من خیلی خوب احساسات در مورد ایمنی خاویر مککیننی گرفته شده در دور دوم. پس از آن بسیاری از امید و آرزو. من هیچ نظری ندارم اگر سام Beal می تواند قوی NFL cornerback. همین کار را با کوری Ballentine. بنابراین در حال حاضر وجود دارد مقدار بیشتر از کیفیت اما این پتانسیل وجود دارد بسیار محترم دفاعی backfield.

چرا غول های حفظ (اوان) Engram و پیش نویس تنگ پایان مانند کول Kmet یک (علامت) Bavaro نوع ؟ Engram انجام داده است و نه کار. — استیو

وجود دارد یک دلیل بسیار خوبی چرا غول نگه داشته اوان Engram. او واقعا ارزان ($1.9 میلیون نفر در حقوق و دستمزد پایه در سال 2020) و هنگامی که او سالم است او می تواند پویا گیرنده.

من قصد ندارم برای رفتن بر روی و در اینجا در مورد آنچه که یک سلاح Engram است در این بازی عبور آنجا که من می دانم او بسیار خسته کننده بازیکن. عمدتا به این دلیل است که او در دسترس نیست به اندازه کافی با مجموعه ای از آسیب. و بله در زمان او قطره توپ بیشتر از او باید. اما او استعداد صادقانه به خوبی استعداد و از آن خواهد شد بسیار جالب برای دیدن اگر این کارکنان مربیگری برنامه ریزی شده برای Engram.

Jason گرت با کابوی ها همیشه درگیر خود تنگ می رسد و من مطمئن هستم که Garrett در حال حاضر قرار داده و در نقش به استفاده از آنچه که Engram می کند بهترین. همچنین پشت صحنه Engram یک پسر فوق العاده در اتاق قفل و که شمارش برای چیزی. وجود دارد بدون شک کول Kmet است که چشم انداز جالب — من خودداری از مقایسه او با علامت Bavaro فقط رتبهدهی نشده است — اما پاسخ من این است: برای این غول شما نه می توانست Kmet یا ایمنی خاویر مککیننی در فهرست? مککیننی است که بسیار بیشتر از نیاز و کاملا رک و پوست کنده تر از یک درجه بالا چشم انداز.

آیا غول های انجام مورد عدم سرعت گیرنده و linebackers? این تیم در سال به نظر می رسد بسیار کندتر از تمام مخالفان خود را در 20 سال گذشته. — لعن گونتر

شما را به یک نقطه خوب است. عدم تیم سرعت به یک مشکل شده است برای غول. آیا شما متوجه دیو Gettleman و جو قاضی هر دو ذکر شده به سرعت به عنوان یک عامل هنگامی که صحبت کردن در مورد چهار بازیکن دفاعی آنها در دور هفتم از پیش نویس ؟ در گیرنده داریوش Slayton دارای سرعت خوب و انتظار است که او را یک گام به جلو در فصل دوم خود را. شاید تندرو جرثقیل دیلون از LSU یک undrafted گیرنده می تواند این تیم است. در linebacker, Blake مارتینز است که یک جت اما او حرکت می کند بهتر از الک Ogletree. Kyler Fackrell دیگر بازیکن جدید امضا شده در رایگان آژانس همچنین می توانید در اطراف این میدان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de