غول’ جو قاضی می تواند در نهایت باز کردن, خود منعکس پیش از فصل

پیدا کردن مناسب یا حداقل مناسب, تعادل کار و زندگی است که همیشه یک چالش برای NFL سر مربیانی که در حرفه ای که در آن ترک-the-house-بیش از حد اولیه و بازگشت-صفحه اصلی-خیلی-دیر است که در حال انجام عمل خرد کردن یا اسیاب.

برای ماه آینده سخت کار می آید به توقف. شاید نه کامل متوقف کند اما قطعا یک مکث. جو قاضی می داند که آن را revs تا دوباره آن را در و او مربیگری کارکنان و غول های بازیکنان همه در آن با هم برای مسافت های طولانی.

“نگاه زمانی که فصل شروع می شود هنگامی که اردوگاه های آموزشی می رود که زیردریایی می رود و آن را فقط به ما” قاضی گفت: پست به تازگی. “بنابراین من به مطمئن شوید که در حال حاضر در حالی که ما بالاتر از آب من صرف زمان زیادی را به عنوان من می توانم با خانواده ام و تابستان ما تا حدودی عادت کرده اند به هر سال است.”

بسیار شده است هر کسی هر چیزی است “تا حدودی عادت کرده اند به” کار را از طریق روز و هفته و ماه از coronavirus بیماری همه گیر. قاضی به عنوان یک سر مربی در هر سطح تا به حال با دقت برنامه ریزی گذاشته چگونه او می خواست خود را به اجرا در سیستم و فلسفه و فرهنگ است. او هرگز شانس برای جمع آوری تیم خود را با هم در فرد و حتی یک بار قبل از COVID-19 محدودیت های اجباری از راه دور تعامل برای کل offseason برنامه تمرین.

که برنامه به پایان رسید تا برای جانبازان از چند هفته پیش و rookies های بسته تا هفته گذشته. آن زمان برای شکستن حتی اگر همه کار کرده است از خانه برای مدت طولانی.

“به من گفت: ما مربیان من قصد ندارم به زحمت آنها را تا زمانی که اردوگاه آموزشی” قاضی گفت. “و اگر من آنها را از آن خواهد شد چیزی مهم است. من کار خودم را انجام دهد. من در تماس بدیهی است که با مدیریت و مالکیت. من به مربیان شکستن من به بازیکنان استراحت از شنیدن صدای من برای کمی. من به اندازه کافی چیزهایی که من رو به انجام. من فریم از روز من است که من کردم مقدار زیادی از زمان خانواده. من مطمئن شوید که من که با بچه ها از طریق تابستان.”

جو قاضی نشسته روی نیمکت با سگ خود را.جو قاضی

قاضی, 38, همسر و چهار بچه در حال تنظیم به زندگی در نیوجرسی پس از هشت سال در North Attleboro, Mass., کار برای میهن پرستان. خانه جدید در نیو میلفورد یک آبی بزرگ سر چشمه با سابق غول فیل ماجول شان o’hara و کریس Snee همه در این نزدیکی هست.

“وجود دارد یک لیست از بچه ها که به ضرب گلوله کشته اند من یک متن گفت:” من نه بیش از حد دور از محله خود را اگر شما می خواهید برای دریافت با هم و گرفتن یک آبجو “یا چیزی شبیه به آن” قاضی گفت.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

چک کردن محله جدید خواهد بود نیرو بیشتر از وظیفه راه اندازی فروشگاه در اطراف و تبدیل یک خانه به خانه. در این تلاش قاضی می داند که او هنوز به نگه دارید تا پایان خود را از معامله.

“ما در نیمه باز کردن جعبه,” او گفت:. “واقعا من را باز کردن جعبه. من خیره در یک کامپیوتر است. حالا که من شکست دامپزشکان در 12th او نیمه به من یادآوری کردم چند اتاق من رو به به و آدرس با او.”

قاضی در حالی که دست هایش را اعتراف او می خواهم تبدیل به “بی حس” به بازار مسکن در حومه نیوجرسی.

“بزرگترین شوک به من هنگامی که ما خرید بودند مالیات” قاضی گفت. “من به دنبال در قیمت و فقط فکر کردن ‘OK من فقط می تواند آن را قبول کند بیشتر گران است و پس از آن بسیاری از مالیات من بود ‘Wow.’ و واريانس شهرها. ما در Ridgewood در یک نقطه و مالیات بودند و مانند آن مهم نیست که در آن شما خریداری شد مانند $60,000. من فکر کردم ” خدای که بهتر بود بهترین برف روبی در تاریخ جهان است.’ “

زمان خاموش خواهد شد و همچنین زمان صرف شده برای خود ارزیابی. قاضی گفت که او باعث می شود یادداشت ها هر روز در موقعیت های مختلف او مواجه می شوند تا کنون چگونه با او رفتار آنها و آنچه او می تواند انجام شود بهتر است.

“این چیز خوبی است که من از بچه ها در هیات من خوب ایجاد روابط با آن بسیار صادقانه با من می توانید از آنها بخواهید صاف کردن و دریافت انتقادات و پیشنهادات صادقانه,” قاضی گفت.

“من می توانم بگویم این حد من مهم تر از خودم بیش از هر کس دیگری است میخوام در خارج. هر روز در پایان روز من قرار دادن یادداشت بر روی خودم مثل من در همه چيز و آنچه که من فکر می کنم من کافی و آنچه که من نیاز به بهبود. همیشه وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در بهبود فایرفاکس’ از ‘adequates.’ “

قاضی را هم برای بهبود درجه او اختصاص به خود است. پس از او خالی از تمام کسانی که در جعبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *