غول, جت, هنوز کنار به عنوان اندرو کومو اجازه می دهد تا تیم جدید نیویورک شروع به اردوگاه

آن را به طور ناگهانی احساس می کند بسیار بیشتر از معانی که غول و جنگنده های مستقر در نیوجرسی نه نیویورک.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد صبح روز یکشنبه که دولت “ورزش حرفه ای لیگ می تواند آغاز بهار آموزش” مطابق با بهداشت مناسب پروتکل های.

خبر خوب برای Buffalo Bills – به عنوان به خوبی به عنوان تیم های NBA و NHL – اما غول قطار در شرق رادرفورد و جت در فلورهام پارک تا امکانات خود را باقی می ماند بسته تحت رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی دستورالعمل.

یک سخنگوی مورفی اتاق را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. مورفی صحبت با تلفن سه شنبه گذشته با NFL کمیسر راجر Goodell و غول مالکیت.

NFL برداشته هفته گذشته دو ماه از بسته-درب سفارشات در امکانات در کشورهای که در آن دولت است که اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی, اما غول’ و جت مقر توقیف باقی می ماند.

مربیان و بازیکنان ممنوع در تمام 32 امکانات و لیگ قصد دارد برای حفظ این ممنوعیت تا زمانی که به طور همزمان بازگشت است و ممکن است برای اطمینان از تعادل رقابتی. تیم اطراف NFL در حال برگزاری داوطلبانه جلسات مجازی و/یا تمرینات در حال حاضر به عنوان بخشی از OTAs و اجباری ژوئن minicamps می تواند به همان شیوه.

“آنها فقط به معنای واقعی کلمه در مرحله اولیه فرایند آوردن در غیر بازیکن جامعه” مورفی گفت: در روز چهارشنبه. “دوباره آنها را مجبور به شنیدن از ما, آنها در حال حاضر در حال انجام آن است. وجود خواهد داشت برخی از مردمی [که] خود ادامه خواهد داد و قادر به کار از خانه و دیگران آنها نیاز به در ساختمان است. آنها بسیار خوب در مورد گفت: آنها با رعایت تمام اجتماعی فاصله مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de