غول های بزرگ, Michael Strahan سهام افکار در جورج فلوید مرگ

سابق غول بزرگ Michael Strahan و Fox Sports تحلیلگر فوتبال در زمان به رسانه های اجتماعی و به افکار خود را در مرگ جورج فلوید و که در آن ما به عنوان یک کشور وقتی که می آید به روابط.

Strahan گفت: او ناراحت بود در مورد مرگ و میر ناشی از فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور و نا امید است که این کشور یک بار دیگر همان گفتگو بر سر مسئله خشونت پلیس.

“من آن را دریافت نمی. من درک نمی کنم که آن را” Strahan گفت: در این ویدئو. “به عنوان جهنم دیوانه در مورد آن. چرا که ما همچنان به این گفتگو و در پایان روز به نظر می رسد هیچ قطعنامه. بدون عدالت. هیچ پایان. من فکر می کنم که چیز نا امید کننده.

“این بسیار سخت به عنوان یک مرد سیاه و سفید که رنگ پوست خود را باعث می شود مردم از ترس شما است.”

Strahan — یک سالن از شهرت پایان دفاعی که برنده دو سوپر کاسه با غول — گفت: بسیاری از پلیس انجام کار خوب اما این است که این حوادث لکه دار پلیس.

“من می شنوم آن را در همه زمان ها نیست هر پلیس یک پلیس بد’ ‘هر فرد سیاه و سفید است که یک فرد بد است.’ ساده و ساده گفت:” Strahan که شرکت میزبان از “صبح به خیر آمریکا” و یکی از میزبان “Strahan, سارا & Keke” نشان می دهد. “من یک مقدار زیادی از پلیس که دوستان من هستند. من پلیس که برای من کار می کنند. آنها باور نکردنی مردم … آنها افراد شگفت انگیز, اما همیشه وجود دارد و همیشه در همه چیز این شرایط به خصوص افرادی که یک تمام حرفه ای یک گروه از مردم نگاه بد است.”

Strahan گفت که یک سیاه و سفید معروف فرد کمک می کند تا “در برخی از راه” اما افزود که وجود داشته است چندین بار در طول زندگی اش که او طول کشیده در حالی که او فقط رانندگی.

“(یک) هفته و نیم پیش من در ماشین, رانندگی, ماشین, فقط, رانندگی,” او گفت:. “من کشیده بیش از یک پلیس می کشد بیش ، من نه سرعت. من در ترافیک. من هیچ چیز و هیچ کاری انجام نمی دهند اما رانندگی در حالی که سیاه و سفید است.

“می آید تا به پنجره من. به نظر می رسد و می رود ” من مایکل من یک فن بزرگ. وقتی که من بچه بودم, من می رفتن ترفند و یا درمان فقط به خانه خود را به امید دیدار شما.’ و چه راهی برای من ملاقات با کشیدن من برای انجام هیچ چیز.

Strahan گفت: کسانی که کمی “مهیج” چیزهایی که اتفاق افتاده است به او “بسیاری” بار در طول سال اما از آن بدتر برای کسانی است که به خوبی شناخته شده است.

“تصور کنید اگر شما معروف است. تصور کنید اگر این اتفاق افتاد به شما در همه زمان ها,” او گفت:. “تصور کنید که اگر شما در حال گرفتن تحت فشار قرار دادند و بی احترامی صحبت کردیم و به در راه است که باعث می شود شما احساس می کنید زیر انسان است. و برای دیدن جورج فلوید مرگ در راه او درگذشت. چنین سنگدلانه نگرش نسبت به زندگی خود را. اهانت به عمومی که به شما التماس برای اجازه دهید که مرد نفس کشیدن. آن خشم من خشم من است.

Strahan گفت: این اعتراضات بخش مهمی از مدنی بحث اما است که آنها باید صلح آمیز است.

“من دریافت شد. من درک می کنم این تظاهرات” او گفت:. “من موافق نیستم با غارت و شورش از آنجا که بهره گیری از یک وضعیت و dishonoring جورج فلوید و تمام کسانی که ما می دانیم که فوت کرده اند بی در دست پلیس است.”

Strahan همچنین گفت که پسرش درگیر شد در یک وضعیت که در آن پلیس را درمان نمی کنند او را با احترام.

“پسر من قرار داده در پشت یک ماشین پلیس,” او گفت:. “و آنها راه می رفت و کسی به دنبال در برای دیدن است که او را یا نه چرا که او مانند نگاه کسی به آنها گفته بود دومینیکن که در حال سرقت از کسی. این نباید اتفاق می افتد. این نباید اتفاق می افتد مردم.

من عصبانی? کاملا. اما به عنوان یک مرد سیاه و سفید, اگر من بیش از حد نشان خشم, سپس شما می ترسم از من. آن را نباید در این مورد. نباید در این مورد است.”

فلوید, 46, درگذشت, on May 25 در مینیاپولیس به کشته درک چوین, 44, فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه پس از فلوید بود مشکوک از هزینه های تقلبی $20 bill.

از اتهامات عنوان شده علیه چوین شد به روز رسانی در چهارشنبه. او در حال حاضر چهره جدی تر به اتهام قتل درجه دوم در علاوه بر این به اصل اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس با مقصر سهل انگاری.

دیگر افسران در صحنه توماس لین, 37, J. Alexander Kueng, 26 و Tou Thao, 34, در حال حاضر به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.

هر چند Strahan گفت: آن آسان نیست او را نگه داشتن بر روی امید برای آینده ای بهتر به خصوص برای کودکان است.

“(من) امیدوارم بچه ها من می تواند رشد کند و در یک محل که در آن ما بهتر از ما در حال حاضر,” او گفت:. “این تنها چیزی که ما می تواند امید برای. و اگر آن تغییر نمی کند در حال حاضر من نمی دانم آنچه در آن است رفتن به آن را تغییر دهید.

Strahan گفت: کشور نمی تواند با تکیه بر سیاستمداران و یا “برخی از منابع بیان” برای حل این مشکل و که آن را به “مردم را به ایجاد یک تغییر.”

“ما نیاز به توقف بسته احساس می کنم دیگران به تغییر برای ما,” او گفت:. “ما باید با هم و ما باید ایجاد یک تغییر برای خودمان. در راه مثبت در یک راه مسالمت آمیز و اگر ممکن است.”

Strahan گفت: این برای مردم مهم است برای نگه داشتن این مکالمات و برای ادامه درمان به یکدیگر با احترام و اضافه کردن دوباره که این حوادث ساخته اند و او را “عصبانی و ناراحت و غمگین می ترسم.”

“امیدوارم وجود دارد برخی از تغییرات آینده,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de