غول’ DeAndre بیکر نوبت خود را به پلیس بیش از سرقت مسلحانه اتهامات

DeAndre بیکر تبدیل خود را به میرامار (فلوریدا) اداره پلیس صبح روز شنبه.

در حال حاضر سیستم عدالت خواهد سخت کار کردن را برای تعیین اینکه آیا غول cornerback سرخ حرفه ای او دور خواهد شد و یا تبرئه.

“گزارش پلیس هستند که فقط گزارش از آنچه گفته شد به آنها و یا به آنها گفت:” برادلی کوهن بیکر وکیل ارسال شده در Instagram account. “دادگاه چیزی است که ما استفاده کنید و سپس بررسی آن گزارش تحقیق کسانی که ادعا می کند و اجازه می دهد تا متهم فرصت برای مقابله با این شواهد است. عجله نکنید به [حکم].”

بیکر, 22 متهم به چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم و چهار فقره از تشدید حمله.

کوهن گفت: “شواهد” است که کمک می کند تا تبرئه بیکر.

“ما خواهد بود ارائه ای از شواهد ما به دست آمده طی 3 روز به قاضی در زمان مناسب” کوهن نوشت: روز شنبه در اوایل Instagram پست که شامل یک غلط املایی. “7 گواهی حسن تبرئه موکل من و شواهد تصویری.”

حکم صادر شد پس از این حادثه اواخر شب چهارشنبه در منطقه میامی.

DeAndre Baker
DeAndre بیکرچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

Seahawks cornerback Quinton دانبار متهم به چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم از همان حادثه است. دانبار وکیل نیز اظهار داشت: او دارای گواهی حسن که تبرئه مشتری خود را.

از صبح روز شنبه دانبار در حال روشن نیست خود را در.

“بدیهی است که ما امیدواریم فقط برای ساده کردن همه چیز است که آنها به نوبه خود در درون یک مقدار مناسب از زمان,” تانيا Rues عمومی افسر اطلاعات برای میرامار اداره پلیس گفت: پست در روز جمعه. “بله, وجود دارد, حکم برای دستگیری آنها و اگر آنها به نوبه خود در این است که فقط به طور کلی اگر کسی با یک حکم برای دستگیری او با این نوع اتهامات اگر آنها به نوبه خود در یک زمان معقولی بدیهی است که وجود دارد راه های دیگر ما می توانیم.”

اگر بیکر است که گناهکار از برگزاری یک نیمه اتوماتیک, سلاح, او می تواند به صورت اجباری حداقل 15 سال برای هر یک از چهار اتهام سرقت مسلحانه تحت قانون فلوریدا.

در بیانیه صادر شده در جمعه کوهن نوشت: “ما درک می کنیم که افسران تنها می تواند پایه حکم بر آنچه گفته شد به آنها را در زمان. ما گواهی حسن از چند تن از شاهدان که همچنین اختلاف اتهامات و exculpate مشتری ما. ما محقق تا به حال آنها را برای برخی از زمان. ما باید به جای ارائه آنها به دادگاه در زمان مناسب و نه در رسانه ها بلکه در این روز و سن, مردم عجله به [حکم]. که در آن برخی به دنبال تبلیغات ما به دنبال عدالت است. من نگاه به جلو به حرکت این مورد رو به جلو به نتیجه گیری مناسب به عنوان ما معتقدیم مشتری ما این است که معصوم از هر گونه اتهام.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>