تصور کنید خودتان را به عنوان یک 11 سالگی راه رفتن را به یک اتاق بیمارستان و دیدن پدر خود را دستبند به تخت خواب بدن خود را سرند با هفت گلوله زخم به عنوان یک نتیجه از یک معامله مواد مخدر رفته بد است.

پدر شما ابرقهرمان خود را. به عنوان یک سابق NFL در حال اجرا پشت او قرار بود غیر قابل خراب کردن.

چگونه شما واکنش نشان می دهند ؟

چه خواهد شد که اثرات طولانی مدت بود برای شما ؟

آیا این تقویت عزم خود را و یا تضعیف شما ؟

از کجا می خواهد زندگی خود را — و را — رفتن از وجود دارد ؟

این قطعا نیست سوال که در حال اجرا از طریق Darnay هولمز سر هنگامی که او مواجه می شوند این صحنه هولناک در خصوص خونین روز ولنتاین در سال 2010 برای خانواده اش است.

نه فکر بودن پیش نویس به عنوان یک cornerback از UCLA توسط غول 10 سال بعد (به عنوان او شنبه گذشته) — یک داستان مستقیما از یک اسکریپت فیلم رد هالیوود برای اینکه بیش از حد غیر واقعی است.

حادثه

ساعت قبل از Darnay برادرش Darick جونیور, خواهر Dericka و مادر Johnnay که وارد اتاق بیمارستان خارج از لس آنجلس بدانم که آیا آنها در حال رفتن برای دیدن Darick Sr. زنده یا مرده در آن بستر این همان چیزی است که رفت پایین:

“من خرید علف های هرز به فروش آن” Darick هلمز Sr. گفت: پست این هفته. “من در تلاش بود به هاپ دیوار و مرد شات من در پشت گردن من. من غیر روحانی وجود دارد بر روی زمین بازیگری مانند من مرده بود پس او نمی خواهد نگه دارید تیراندازی من. من تا به حال یک کیسه پول با من [گزارش $80,000] و فقط به او اجازه دهید پول را از من است.”

یک زمان کوتاه بعد تلفن زنگ زد در هلمز’ که در آن Johnnay بود صبحانه پخت و پز و بچه ها بازی خارج شد.

“من فکر کردم من که قرار بود برای رفتن وجود دارد و شناسایی یک بدن” — Johnnay Daniels

“آن روز شنبه بود ،” Darick سابق, همسر, Johnnay Daniels به یاد می آورد به پست. “من حفظ تماس گرفتن که مسدود شد, مسدود شده, مسدود شده است. در ابتدا من فکر کردم آن یک بیل جمع آوری. در نهایت من را برداشت و به خانم گفت: “این Johnnay Daniels?’ او گفت که او بود از بیمارستان و Darick هولمز وجود دارد و به ضرب گلوله کشته شده است و او چندین بار به او گفت با من تماس بگیرید.

“من گفت:” ببخشید من?’ او گفت: “چند گلوله,’ بنابراین من فرض کنید او مرده است. من فکر کردم من که قرار بود برای رفتن وجود دارد و شناسایی یک بدن. من نمی دانم آنچه که من در رفتن به راه رفتن و فکر کردم: “من قصد ندارم به بچه ها من به این نوع از چیزی.’

“ده دقیقه بعد پرستار به نام پشت و قرار دادن [Darick Sr] بر روی گوشی. او به سختی می تواند صحبت کردن اجازه دهید من می دانم که او زنده بود. هنگامی که من صحبت با او کردم بچه ها در ماشین ما رفت و بیش وجود دارد. آن را گرفته بود. او را متصل به همه این مسائل و او را دستبند به تخت. من نمی دانم چه بچه ها من فکر بودند که خود را برای دیدن پدر و مانند آن.”

این یک چشم انداز هیچ کدام از آنها هرگز فراموش نکنید.

Darnay به یاد می آورد در میان هرج و مرج و سردرگمی که آرامش توسط پدرش کلمات آن روز.

“زمانی که او گفت:” من بچه ها خوب همه چیز در حال رفتن به خوب’ من در صلح چرا که او همیشه زندگی می کردند تا خود را به عبارت” Darnay گفت. “او نمی باید بگویم خیلی بیشتر به ما. ما می دانستیم که برای رفتن به یک روند اما او بهتر است.”

یک پدر نفوذ

Darick هلمز Sr — که برای صورتحساب هکرها و کلت از 1995-99 عجله برای 1,769 متری و 11 touchdowns در NFL حرفه ای بهتر است.

او به عنوان وعده داده شده.

از روز او به ضرب گلوله کشته شد و متعاقب آن ماه از بهبود که شامل نزدیک به شش ماه در یک صندلی چرخدار او زندگی خود را در اطراف شده است و یک مربی و مربی را برای جوانان به دنبال یک فوتبال حرفه ای با یک آکادمی تاسیس کرد به نام Proway.

تاثیر پدر زندگی برگرد تا به حال در کودکان و نوجوانان شده است و عمیق.

Darick Holmes Jr (left), Darick Holmes Sr (middle), Darnay Holmes (right)
Darick هلمز Jr (سمت چپ) Darick هلمز Sr (وسط) Darnay هولمز (راست)Darick هلمز Jr

هیچ راه علمی برای اندازه گیری چیزهای شبیه به این, اما آن را به سختی از این سوال است که بدون رفتن را از طریق دلخراش که تجربه دیدن پدرش نزدیک به مرگ پس از یک اشتباه احمقانه و سپس تبدیل زندگی خود را در اطراف Darnay هلمز است نه نیویورک امروز غول.

که امکان از دست داده است بر او.

“این یک برکت و رحمت به او در اطراف هنوز هم داشتن کسی که یک مطالعه موردی در مورد چگونه برای رفتن در راه حق پس از اشتباه” Darnay گفت. “من احساس خوش شانس است که ما نمی توانیم به از دست دادن او و که او موفق به نوبه خود چیزهایی در اطراف و یک بخش بزرگ از سفر من به فوتبال شد. من هم فقط به خاطر درس من آموخته ام از او را در شرایط از آنچه نباید انجام داد.”

Darnay, 21, به دنبال پدر خود را قدم به قدم به NFL اما سفر خود را که شامل فارغ التحصیلی از دانشگاه UCLA در کمتر از سه سال بوده است یک مقدار تمیز کننده مسیر است.

“من خوشحالم که آنها را دیدم, چه, پدر, با تجربه,” Johnnay گفت: از بچه های خود را.

“Darnay دیدن همه چیز دست اول در آن زمان همه در و با استفاده از آن به عنوان انگیزه برای انجام بهتر” Darick جونیور گفت.

Johnnay گفت: او غافل Darick Sr. انجام شده بود هر چیزی غیر قانونی است.

“من هیچ ایده آنچه که او انجام شده بود,” او گفت:. “من گفتم:” چه جهنم؟’ من می دانم که بار خشن بود برای ما اما من نمی دانم که آنچه که او انجام شده بود به پایان می رسد دیدار. چرا که او همیشه ارائه دهنده.”

Darick Sr. گفت: “من در حال انجام چیزی است که من نباید انجام شده است. من می خواستم به هنوز هم برای آنها فراهم می کند و بدون آنها دانستن در واقع من بود را شکست.”

زمان به نوبه خود نرم افزار

Darnay را junior فصل در UCLA نبود آنچه که او می خواهم امیدوار بود. کاپیتان او از طریق یک پیچ خوردگی مچ پا او رنج می برد در اوایل فصل و که او صدمه دیده اعداد — که نیست به عنوان قابل توجه به عنوان سال دوم زمانی که او تا به حال سه interceptions یکی یکی بازگشت برای یک TD 49 پردازد و 11 پاس شکستن یو پی اس و یک کیکآف بازگشت TD.

از آنجا که Darick Sr. خواسته او را به مطمئن شوید که او می خواست به ترک مدرسه در سال های اولیه و وارد کردن پیش نویس دانستن سهام خود را آغشته به کمی در 2019.

“صادقانه, من در تلاش بود تا او را وادار به بازگشت به مدرسه را یک سال بیشتر” Darick Sr. گفت. “او گفت:” Nah پدر من در حال حاضر فارغ التحصیل شد. من یک NFL بازیکن. کالج نمی توانید به من هر چیز دیگری است.’ من گفت: “اگر شما می تواند قبول کند که در چهارم یا پنجم دور من شما را به عقب 1,000 درصد است.’ او گفت: او سرد بود.”

Darick Sr. که به دلایل آشکار است مغرضانه بود خاضع در مورد طراحی این نوع از نرم افزار خواهد بود هنگامی که او می شود به غول.

“Darnay است سرقت از پیش نویس, point blank,” او گفت:. “وجود ندارد بهتر است ورزشکار در cornerback در این پیش نویس از Darnay. او فقط صدمه دیده در سال گذشته بود و سال بد. او یک سلاح مخفی غول در حال رفتن به پیدا کردن در مورد. او نخبگان کیکآف و زدن توپ-بازگشت مرد. او یک بازی را تغییر. او یک Deion ساندرز.”

به همان اندازه از نفوذ به عنوان Darnay پدر شده است بر او Darick جونیور نیز تا به حال یک دست در قالب کمک به او. 5-پا-5 او به دست آورده یک بورس تحصیلی بر روی آریزونا تیم فوتبال به عنوان یک گیرنده.

Darnay Holmes (l) and brother Darick Jr.
Darnay هولمز (l) و برادر Darick جونیورDarick هلمز Jr

“او همیشه نگاه کردن به برادر بزرگ خود و تجربه Darick تا به حال در آریزونا” Johnnay گفت.

“Darick نقش مهمی در Darnay را چقرمگی” Darick Sr. گفت. “Darick بود که همیشه یکی از هل دادن او و گفتن او شما نرم است.’ “

Darnay ستایش برادر خود را برای “خود شن و پرخاشگری است که او در طول گذشت به من.”

“او هرگز اجازه اندازه مانع او همیشه سعی کردم به outwork حریف” Darnay گفت.

“من نمی خواهد نگه داشتن خودم پاسخگو برای هر یک از موفقیت های او,” Darick جونیور گفت. “Darnay کار خود تا دستاوردهای خود را در او را برای کار سخت خود را.”

کار سخت است چیزی Darick Sr. شده است صادقانه در مورد خود بچه ها اعتراف به آنها که او در زمان استعداد خود را برای اعطا در NFL و هرگز اعمال خود را به عنوان آنجا که او می تواند و باید داشته باشد. که بخش بزرگی از Darick Sr. هسته پیام با Proway برنامه.

“من می خواهم بچه ها را به می دانم که چه نکنید” Darick Sr. گفت. “من به آنها بگویید:” من [خراب] تا به اندازه کافی برای همه شما بچه ها. من شده است وجود دارد. من تا به حال پول است. آن جنسیت, علف های هرز و هیپ هاپ برای من در آن زمان.’ “

یک مدل غول پیکر?

Darick Sr. معتقد است که غول های کامل محل فرود برای پسر خود.

“او ممکن است تضعیف شده در پیش نویس اما او را در وضعیت ایده آل چون همه چیز جدید است برای او و هر کس دیگری وجود دارد با یک مربی جدید [جو قاضی],” او گفت:. “مدیر کل [دیو Gettleman] گفت: آنها انتظار می رود او را به می آیند و رقابت برای نقطه شروع, به طوری که آنها در حال قرار دادن آن در خارج وجود دارد در حال حاضر. آنها می دانند که چه نوع از پخش آنها کردم.

“به او گفتم: ‘پسر, اگر شما یاد بگیرند که چگونه به رشد زیر آتش شما نمی شکوفا در نیویورک است.’ من به او گفتم ” این است آنچه که شما ساخته شده است برای یک وضعیت ایده آل برای شما برای رفتن به.’ “

مشاوره مانند آن که از یک پدر که تقریبا از دست داده و زندگی خود را به دلیل یک اشتباه بد سوخت Darnay.

“پس از من میآید در گوشه شده یک دارایی برای من با او پس از بازی در لیگ قبل و درک چگونه همه چیز کار” Darnay گفت. “او چیز اصلی است و تنها چیزی است که رفتن به شما را متوقف خودتان است. با مجموعه مهارت و اخلاق کاری من می خواهم به مطمئن شوید که من رشد ذهن من به عنوان به خوبی به طوری که همه چیز در هم.”

در لحظه های آرام Darnay ذهن گاهی اوقات سرگردان بازگشت به محل تاریک از 10 سال پیش که در اتاق بیمارستان.

“ایستاده در بیمارستانی که من می دانستم که با یقین است که هرگز اتفاق می افتد به من,” او گفت:. “من هرگز به خودم اجازه دهید تا پایان در این نوع از وضعیت است.”

Darnay کلمات اثبات 10 سال بعد که پدر خود زندگی می کردند تا به قول خود از آن تخت بیمارستان هنگامی که او را برای بچه ها: “زمانی که من در اینجا می توان به راهنمای شما به طوری که شما نمی رفتن را از طریق آنچه که من فقط از طریق رفت و من قصد دارم به انجام این کار است.”

و او است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de