غول’ دانیل جونز پشتیبانی از Black Lives Matter با صدای بلند و روشن

دانیل جونز وارد فصل دوم خود را به عنوان غول کارفرمایی در حال ظهور به عنوان یک رهبر تیم و سه شنبه شب او وزن در با صدای بلند و به وضوح با شدت بیان, بیانیه ای در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

جونز در زمان خود و در زمان قبل از شکل گیری و به اشتراک گذاری افکار خود را در رسانه های اجتماعی مطمئن شوید که او برای اولین بار صحبت با هم تیمی های قبل از رفتن با دیدگاه های خود را در آشوب و نژادی ناآرامی های پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس دو هفته پیش.

23-در سال جونز ارسال شده پیام خود در توییتر:

“کسانی از شما که می دانید من به خوبی می دانم که نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی است که معمولا اولین غریزه در مورد چگونه برای بیان خودم و من احساس کردم که گوش دادن و صحبت کردن با هم تیمی ها و دوستان مهم بود که به عنوان یک گام اول است.

“من با افتخار ایستاده در کنار برادران و کل جامعه سیاه و سفید در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند. من می دانم که این پیچیده است و من قطعا لازم نیست که تمام پاسخ, اما من مصمم و با انگیزه به انجام آنچه که من می تواند به سوالات درست بپرسید و کار با دیگران به درایو تغییر در این موضوع است. من اذعان به این واقعیت است که من هرگز واقعا درک چگونه آن را احساس می شود در پایان دریافت نژادی و بی عدالتی اما من متعهد به گوش دادن و یادگیری و اقدام به ایستادن برای دیگران و ایجاد اختلاف در جامعه و در این کشور است.”

جونز تا کنون از او انتخاب شده با شماره 6 به طور کلی در انتخاب 2019 شنیده چقدر او خاطر نشان کرد هر کس در اطراف غول الی منینگ کارفرمایی جونز جایگزین می باشد. منینگ در 16 سال هم شرکت نمی کنند در رسانه های اجتماعی و تلاش برای هدایت و روشنی از سیاسی و یا مسائل بحث انگیز است. در نظر گرفتن رسانه های اجتماعی این بود که خروج از منینگ راه انجام کارها غول بزرگ عادت کرده اند.

این بیانیه می آید پس از سر مربی جدید جو قاضی برگزار شد تیم های مجازی جلسه جمعه گذشته برای تنها هدف از بحث فلوید را کشته و در نتیجه تظاهرات در سراسر کشور decrying نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

جان مارا و استیو تیش با غول شرکت صاحبان گوش در جلسه تیم برای به دست آوردن درک بیشتری به مسائل مورد بحث قرار گرفته و افکار و نگرانی از بازیکنان.

جونز’ هم تیمی های Saquon Barkley و استرلینگ شپرد شد بخشی از یک گروه از بازیکنان NFL است که ایجاد شده و قدرتمند تصویری آخرین شنبه خواستار اقدام توسط NFL. یک روز بعد NFL کمیسر راجر Goodell در پاسخ تصویری اعتراف کرد “ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de